Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 01:53:06
Strán: 1 [2] 3 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Flea  (Prečítané 14016 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #15 kedy: 06. Apríl , 2006, 18:19:52 »

rastis napísal:
Citácia
Zabudol som to dat do uvodzoviek, myslel som samozrejme Fruscianteho - to je predsa jasne. Hopik - zobud sa Žmurk



Ich je v tej skupine rozladenych viac. Ja som čert.. :woohoo: :silly: Žmurk
Zaznamenané

kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« Odpoveď #16 kedy: 12. Apríl , 2006, 13:31:58 »

to som pisal zase ja, vtedy, ked som sa asi zabudol prihlasit ako kubriel...

Frusciante s hendrixom maju spolocne len to, ze hraju na strakacoch.

Frusciante je gitarista, co nema velmi vypracovany ton, neovlada ani vibrato velmi, ani technicky nieje dokonaly. ale povedz mi: ktore jeho solo nesadlo do skladby ako rit na serbel? kde hra gitarku, ktoru hra vyslovene zle? nemozu byt setci taki dokonali gitaristi, ako ty rastis, ale je vela takich, ktori maju ovela lepsie napady ha ha ha
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #17 kedy: 12. Apríl , 2006, 14:59:49 »

kubriel napísal:
Citácia
...Frusciante je gitarista, co nema velmi vypracovany ton, neovlada ani vibrato velmi, ani technicky nieje dokonaly. ale povedz mi: ktore jeho solo nesadlo do skladby ako rit na serbel? kde hra gitarku, ktoru hra vyslovene zle? nemozu byt setci taki dokonali gitaristi, ako ty rastis, ale je vela takich, ktori maju ovela lepsie napady ha ha ha


To co si tym vlastne povedal ?  A preco mam pocit, ze uz zase do mna bezdovodne rypes ?
Zaznamenané
kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« Odpoveď #18 kedy: 12. Apríl , 2006, 21:39:20 »

tym som chcel rypnut do vsetkich gitaristov, u ktorich je pocut viac techniky, ako hudby... ty si bol akurat poruke :) a co by som si nerypol, ked mozem... B)
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
Dude
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 101



« Odpoveď #19 kedy: 12. Apríl , 2006, 21:42:20 »

rastis napísal:
Citácia
No ten rozladeny hendrix mi tam fakt nebude chybat :)

preco co mas proti nemu?je v pohode gitarista.....ja som sa skusal ucit nieake jeho finty a take lahke to zas nebolo.......pesnicky ma dost lahke ale inac OK....Žmurk
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #20 kedy: 12. Apríl , 2006, 21:43:28 »

kubriel - beriem si z toho tolko, ze si mi pochvalil techniku B) B) B)  (asi si trochu hluchsi Ja som čert.. Žmurk Popiskujem si ).
Zaznamenané
Dude
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 101



« Odpoveď #21 kedy: 12. Apríl , 2006, 21:44:18 »

kubriel napísal:
Citácia

Frusciante je gitarista, co nema velmi vypracovany ton, neovlada ani vibrato velmi, ani technicky nieje dokonaly. ale povedz mi: ktore jeho solo nesadlo do skladby ako rit na serbel? kde hra gitarku, ktoru hra vyslovene zle?  ha ha ha

presne tak Žmurk  ....Frusciante vie fakt zapasovat tie sola a riffy do toho songu;)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #22 kedy: 12. Apríl , 2006, 21:47:37 »

dude napísal:
Citácia
rastis napísal:
Citácia
No ten rozladeny hendrix mi tam fakt nebude chybat :)

preco co mas proti nemu?je v pohode gitarista.....ja som sa skusal ucit nieake jeho finty a take lahke to zas nebolo.......pesnicky ma dost lahke ale inac OK....Žmurk


U mna je to kapela s vymakanou rytmikou, perfektnym drive a zlym gitaristom. Nazivo byva velmi rozladeny a aj studiovky su na hranici ladenia a to je vec, ktoru neprepacim nijakemu gitaristovi. Moze hrat dobre veci a perfektne finty a moze mat drive jak 5 Hendrixov, ale pokial mu to neladi, nedokazem ho pocuvat bez frflania. Dave Navarro sa mi v tej kapele lubil ovela viac.
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #23 kedy: 12. Apríl , 2006, 21:50:35 »

suhlas s rastom co do rytmiky- ja som vacsinou na tej kapele ten zvysok az tak velmi nepocuval, no gitara a spevi su nazivo obcas fakt dost pruser.
ono navaro je v pristupe k nahravaniu uplny opak fruscianteho.ak by sa to vyhnalo do extremu tak by to bol akademik oproti pankacovi:-) akurat v rhcp treba pankaca a preto navaro isiel prec. nesadli si.
Zaznamenané

o-yep sro
Hosť
« Odpoveď #24 kedy: 12. Apríl , 2006, 21:54:07 »

Rastis:Asi maš genialny sluch,kopec ludi v študiu pri nahravani to nepočuje,že Frusc.neladi a ty to počuješ.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #25 kedy: 12. Apríl , 2006, 22:03:04 »

Nemam genialny sluch. Povedal som ze je na hranici s ladenim a stojim si za tym. Staci na to bezny hudobny sluch. A v studiu to moze pocut kazdy. Ina vec je asi taka... \"vsak co, uz ho tolko nejebme, aj tak to lepsie neda. vsak oproti live je to sto a jedno.  teraz to malo aspon drive. a polovica ludi to nerozozna a ostatnym je to jedno. sak neni to album pre gitaristov... \" Presne to pocujem, ako to komentuju producent zo zvukarom :)
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #26 kedy: 12. Apríl , 2006, 22:10:13 »

Kdo vi čo by frusc. povedal o tebe,keby ta počul hrat?
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #27 kedy: 12. Apríl , 2006, 22:14:02 »

rudy napísal:
Citácia
Kdo vi čo by frusc. povedal o tebe,keby ta počul hrat?


Co by len chcel by mohol povedat. Nepovazujem ho za takeho muzikanta, ze by ma jeho nazor prilis zaujimal.

Vobec ho nechcem ani zhadzovat, ani nanho bezpriciny nadavat, len som povedal svoj nazor nanho a vy ma teraz tlacite do dalsich a dalsich \"negativnych\" reakcii :) .
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #28 kedy: 12. Apríl , 2006, 22:17:05 »

kolko falosnych tonov si uz zahral, ked kritizujes? :D :D :D
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #29 kedy: 12. Apríl , 2006, 22:18:24 »

Trošku zarypem:kolko albumov nahral,kolko koncertov odohral,kolko ludi ho pozna.A ty,/teba/rastis ?

Naposledy upravil rudy, : 12.04.2006 o 23:19
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.084 sekund, 22 otázok.