Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 23:21:56
Strán: 1 2 [3] 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Flea  (Prečítané 14014 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #30 kedy: 12. Apríl , 2006, 22:26:25 »

rudy napísal:
Citácia
Trošku zarypem:kolko albumov nahral,kolko koncertov odohral,kolko ludi ho pozna.A ty,/teba/rastis ?

Naposledy upravil rudy, : 12.04.2006 o 23:19



Booooze. Vsak to je argument, co tu pouzivaju najmladsi pubertaci. Rudy Si píš!!!

Kolko rohlikov si upiekol, ked frfles, ze tie z potravin co si kupil naposledy su hnusne Huh!

Cize cim viac albumov nahral a viac koncertov odohral, tym mam mensie pravo povedat, ze hra falsone ? Alebo tym skorej plati, ze to nemam sancu rozoznat ? Alebo ?
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #31 kedy: 12. Apríl , 2006, 22:27:58 »

ja uplne suhlasim s rastom.to s tym nema absolutne nic spolocne kolko kto nahral odohral. je vela gitaristov ktory hraju paradne a nemajuza sebou prekoncertovanu polku zemegule a su taky ktory sa kazde rano klanaju inemu davu, no nepatria zdaleka medzi gitaristicku elitu.
videl som po nete hodne zaznamov koncertov rhcp kde to bolo naozaj naozaj zufale ci uz s gitarovou hrou alebo spevom. to ze vedia chalani zlozit veci, ktore ludi chytaju  im nikto nikdy nezoberie. staci si pozriet oficialny dokument o natacani albumu blood sugar sex and magic a clovek rychlo pochopi filozofiu kapely. flea sa aj v jednom z rozhovorov vyjadril, ze prave navaro bol ten typ gitaristu, ktory tocil svoje party strasne dlho a bol strasny perfekcionista. frusciate prisiel, zahral a ak sa mu to pacilo pocitovo tak sa s tym nebabral a velakrat to tam nebolo uplne ciste.

Naposledy upravil pista58, : 12.04.2006 o 23:28
Zaznamenané

o-yep sro
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #32 kedy: 12. Apríl , 2006, 22:28:24 »

uz to zase zacina. to su take kydy toto... Žmurk  takze pokial nehram ako satriani neozem povedat ze ma satriani nebavi?
dokelu, prave som prispel do temy gitaristi do ktorej zasadne neprispievam... sorac:side:
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #33 kedy: 12. Apríl , 2006, 22:30:53 »

locksmith napísal:
Citácia
...dokelu, prave som prispel do temy gitaristi do ktorej zasadne neprispievam... sorac:side:


A to keby si vedel, ze sme v teme basgitaristi, tak by si mal zajtra cely den depku.
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #34 kedy: 12. Apríl , 2006, 22:32:16 »

Rastis to patrilo k tomu,ž e ho nepovažuješ za takeho muzikanta.ktoreho nazor atd.Podla mna je dobry muzikant./mimochodom RHCPap. nie je moja oblubena kapela ale občas si ich vypočujem/
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #35 kedy: 12. Apríl , 2006, 22:32:26 »

locksmith napísal:
Citácia
uz to zase zacina. to su take kydy toto... Žmurk  takze pokial nehram ako satriani neozem povedat ze ma satriani nebavi?
dokelu, prave som prispel do temy gitaristi do ktorej zasadne neprispievam... sorac:side:



Kolko kydov si uz nakydal, ked toto oznacujes za kydy? :silly:
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #36 kedy: 12. Apríl , 2006, 22:33:23 »

magez ma zase slinu ked pusta taketo perly. popravde mi uz aj chybali:silly:
Zaznamenané

o-yep sro
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #37 kedy: 12. Apríl , 2006, 22:39:04 »

rudy napísal:
Citácia
...Podla mna je dobry muzikant..


kludne suhlasim
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #38 kedy: 12. Apríl , 2006, 22:39:16 »

Podla mna je to podpriemerny gitarista. Nic zaujimave na nom nevidim, ani ton, ani techniku, ani sola, ani napady, skratka nic. Je to viacmenej doprovodny hrac, nicim vynimocny, robi hlavne zvukovu kulisu. Nechapem co ho tu tolko riesite, takych gitaristov behaju po svete desattisice. Navarro bol urcite lepsi hudobnik, ked sa uz bavime o RHCP, ktorych mam inak celkom rad.

Naposledy upravil progrocker, : 12.04.2006 o 23:41
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Hosť
« Odpoveď #39 kedy: 12. Apríl , 2006, 22:52:14 »

Pravo kritizovat ma len ten,kto dokazal viac, ako ten koho kritizuje.-neznamy autor.
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #40 kedy: 12. Apríl , 2006, 23:16:50 »

Rastovi neladi ani Zakk Wylde on je tazky netopier Beeee Beeee Beeee
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #41 kedy: 12. Apríl , 2006, 23:19:54 »

zakky napísal:
Citácia
Rastovi neladi ani Zakk Wylde on je tazky netopier Beeee Beeee Beeee


Prisahambohu, rychlo - ako sa vola ten album Ozzyho, kde su tie sladakove hitovky, hellreiser... ? Idem si ocekovat svoj 10-rocny postreh z kazety :).
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #42 kedy: 12. Apríl , 2006, 23:21:47 »

NO more tears? :)
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #43 kedy: 12. Apríl , 2006, 23:27:56 »

rudy napísal:
Citácia
Pravo kritizovat ma len ten,kto dokazal viac, ako ten koho kritizuje.-neznamy autor.


Kritizovat znamená obviňovat autora, že to nedělá tak, jak bych to dělal já, kdybych to uměl.
                -- Karel Čapek
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #44 kedy: 12. Apríl , 2006, 23:34:57 »

ale kritika moze byt aj pozitivna a to by som potom vlastne ani chvalit napriklad gilberta ked nehram jak on Beeee
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.037 sekund, 22 otázok.