Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
27. Apríl , 2024, 01:46:05
Strán: 1 [2] 3 4 ... 9 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Bogner  (Prečítané 31174 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #15 kedy: 25. Marec , 2012, 07:35:13 »

Hra to jak barsjaka drive-ova krabicka. Aspon takto z jutubu. Chcelo by to pocut nazivo.
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #16 kedy: 25. Marec , 2012, 09:49:13 »

ono skor ma prekvapilo ze maju gainy na tom vytocene naplno a znie to ze to je tak na 40% saturovane
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #17 kedy: 25. Marec , 2012, 09:59:11 »

pod tymi gain potakmi tam je nejaky cudlik s riskou, vyzera to byt trimmer (?) mozno s tym sa pridava "reinhold's magic". ja som zvedavy na nejaku serioznejsiu review





« Posledná zmena: 25. Marec , 2012, 10:03:50 od styrioci » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #18 kedy: 23. Máj , 2012, 20:11:26 »

  a ze aj ten highgay twin jet vie pekne klasicke tony :)
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #19 kedy: 23. Máj , 2012, 20:46:08 »

  a ze aj ten highgay twin jet vie pekne klasicke tony :)

Hm, pokial toto povazujes za klasicke tony, tak ok. Pekny zvuk vcelku, hra to ako nejaky Fender ampik nakopnuty nejakym lacnejsim overdrivom. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #20 kedy: 23. Máj , 2012, 21:46:51 »

... Pekny zvuk vcelku, hra to ako nejaky Fender ampik nakopnuty nejakym lacnejsim overdrivom. :)

preco lasnejsim ? mne sa to dost pozdava, dost to pripomina klasicky mark
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #21 kedy: 23. Máj , 2012, 21:54:51 »

preco lasnejsim ? mne sa to dost pozdava, dost to pripomina klasicky mark

Aha, tak to sa len potom nerozumieme v ponimani klasickych zvukov.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #22 kedy: 23. Máj , 2012, 22:18:03 »

Aha, tak to sa len potom nerozumieme v ponimani klasickych zvukov.  :)

co je podla Teba klasicky zvuk ?
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #23 kedy: 23. Máj , 2012, 22:24:37 »

co je podla Teba klasicky zvuk ?

Klasicke britske maloziskove hlasne aparaty najma s EL34 vykonovymi lampami, ktore boli najviac pouzivane od 60tych az do zaciatku 80tych rokov. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #24 kedy: 23. Máj , 2012, 22:39:05 »

Klasicke britske maloziskove hlasne aparaty najma s EL34 vykonovymi lampami, ktore boli najviac pouzivane od 60tych az do zaciatku 80tych rokov. :)

americke zosiky nikdy nebola ziadna mensina, v amerike tie zosiky doslova "vynasli", a okrem nejakeho uzkospecifickeho obdobia, ktoremu sa fanaticky klanias boli americke zosiky vzdy najvacsia klasika... ze nieco nehra ako britsky zosik zo 70tych rokov, este predsa nemusi znamenat, ze to nie je klasicky zvuk  Ja som čert..

ale inak vazne... strasne by ma zaujimalo, co je toto za gitaru a aparat (rok 1964) - lubi sa mi jak hovado:



Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #25 kedy: 23. Máj , 2012, 22:41:56 »

a okrem nejakeho uzkospecifickeho obdobia, ktoremu sa fanaticky klanias boli americke zosiky vzdy najvacsia klasika



To uzkospecificke obdobie bola vacsina rockovej muziky prave z jej najlepsej ery. Bavím sa skvele Skus mi dat priklady klasickych rockovych kapiel, ktore hrali na americke zosiky (nemyslim z konca 80tych rokov a dalej). Dokonca aj zname americke kapely ala Kiss alebo aj novsie ala Guns n Roses a pod. hrali vacsinou na tych britskych zosikoch. :)
« Posledná zmena: 23. Máj , 2012, 22:42:26 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #26 kedy: 23. Máj , 2012, 22:44:07 »

To uzkospecificke obdobie bola vacsina rockovej muziky prave z jej najlepsej ery. Bavím sa skvele Skus mi dat priklady klasickych rockovych kapiel, ktore hrali na americke zosiky (nemyslim z konca 80tych rokov a dalej). Dokonca aj zname americke kapely ala Kiss alebo aj novsie ala Guns n Roses a pod. hrali vacsinou na tych britskych zosikoch. :)

ser na to, pod hadat tu ukazku :)
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #27 kedy: 23. Máj , 2012, 22:47:16 »

ser na to, pod hadat tu ukazku :)

Ok. To moze byt nejaky Fender alebo Sunn starucky podla mna. A nejaka lubovka. :) Nic neobvykle na tom zvuku nevidim popravde. Ale ked chces nieco svojske, tak tu mas od 1:44 fakt dost srandovne solo.  Bavím sa skvele

Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #28 kedy: 23. Máj , 2012, 22:52:50 »

Klasicke britske maloziskove hlasne aparaty najma s EL34 vykonovymi lampami, ktore boli najviac pouzivane od 60tych az do zaciatku 80tych rokov. :)

no ved v hentom je verzia s KT88 a je to pocut. ta s EL34 co mam ja ma samozrejme este lepsi a klasickejsi zvuk ako tie klasicke britske maloziskove hlasne ...  Bavím sa skvele
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #29 kedy: 23. Máj , 2012, 22:55:43 »

...od 1:44 fakt dost srandovne solo.  Bavím sa skvele



strasna blbost, kokotina po kazdej stranke, aj na vtedajsie pomery
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 9 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.098 sekund, 22 otázok.