Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
25. Apríl , 2024, 00:52:42
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Bogner  (Prečítané 31151 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #60 kedy: 08. Október , 2013, 12:07:52 »

sorry ja som myslel toto video okolo 6tej minuty.. som mal skopceny link k novsiemu omylom :) ale aj na tom predoslom to hra fajn..
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #61 kedy: 08. Október , 2013, 12:19:51 »





Kazdopadne jak tie tvoje, tak aj moje yt linky su o hovne, nasnimane tak, ze picu vies, co ten amp dokaze.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #62 kedy: 01. Október , 2014, 13:30:42 »

Uz ste si niekto kupili niektoru z tych troch krabic? Planujem si objednat tu Ecstasy red, ale zaujimaju ma moznosti gain knobu. :)

Vydali nove krabice inak a kurevsky sa mi pacia, hlavne toto:
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #63 kedy: 01. Október , 2014, 14:35:25 »

skusal som bogner ecstasy red.. a uberschall.. red sa mi pacil viac..ale ani jeden sa mi nepacil natolko aby som mal dojem ze 300e su hodne.. akosi som tam ten bogner zvuk nejak nepocul, hralo to jak standardny distortion pedal.. skusal som to do royal atlantic cisteho kanala..
Zaznamenané

dusan uk
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 247



« Odpoveď #64 kedy: 01. Október , 2014, 14:38:15 »

Strasne sa musim presviedcat k tomu ze sa mi tie krabicky pacia.A za tie prachy urcite nie.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #65 kedy: 01. Október , 2014, 14:58:11 »

Mne sa praveze zda iny od ostatnych DS. Paci sa mi ten zubaty, stredovy, pevny a spevavy charakter zaroven. Moze to celkom fajn prerazit v kapele. Ale to vsetko sudim z YT, netusim jak to reaguje, atd...

Pri overdriveoch by som skor povedal, ze sa na seba podobaju... aspon tie, co som skusal. Jak napr. Maxony, Ibanez, Seymour Duncan, Boss, Xotic, MXR, atd...atd...
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #66 kedy: 01. Október , 2014, 15:09:52 »

2:33 - - tento crunch sa mi vcelku paci. :)
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #67 kedy: 01. Október , 2014, 15:37:30 »

Mne sa praveze zda iny od ostatnych DS. Paci sa mi ten zubaty, stredovy, pevny a spevavy charakter zaroven.


hmmm cize mas na mysli tenky :D lebo ano, presne taky bol.. jak ked som na marku vytiahol hore len stredy.. a ostatne dal dpc..
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #68 kedy: 07. Október , 2014, 16:36:43 »

tu su tie ich nove pedaaaale.. neviem no... nejak to so mnou nic nerobi..
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #69 kedy: 07. Apríl , 2016, 09:20:31 »

Zachcelo sa mi po case nejaky HI-GAIN, tak som si zaobstaral BOGNER SHIVA 20TH. Hned poviem, ze ten Amp ma najlepsi cisty zvuk, co som kedy pocul, mame v skusobni Supersonic aj stary Twin. Hlava ma fantasticky reverb, ktory je vzadu regulovatelny pre oba kanaly nezavisle. 2 kanal je nadopovany Marshall plexi, JCM800, podla toho ako ho nastavite, nadherne reaguje na dynamiku pravej ruky, na jednom zvuku sa da hrat pomaly od crunchu po lead. Prepinac MODE tomu pridava este vacsiu stavu, kde sme uz na urovni kanala BLUE z XTC. Je to presne ten isty zvuk. SHIFT kradne stredy a BRIGHT pridava vysky..klasika. prekvapil ma BOOST. Ten ma samostatne volume. V cistom zvuku pridava krasny PRESENCE, ke je naplno, je to zvuk SLP1959. Na skreslenom kanale to prida este viac GAINU /tolko ani nepouzivam/, ale hlavne, zdvihne to presne volume, kolko treba na solo. nie je to taky ten BOOST, ze len prida stredy a stavu v tej istej hlasitosti. S reverbom, uzasne. Fantasticky je vyriesena efektova slucka. ma 2 SEND vystupy. jeden HOT, pre rackove procesory, druhy, LOW pre krabice, funguje skvelo. Amp ma BYPASS vstup do koncaka ako samostatny RETURN, kde sa da pouzit vlastny preamp. Zatial nevidim potrebu. Amp je osadeny KT-88, cisty zvuk nikdy nekresly a skresleny je HIFI..Vzadu je este potak na RESONANCE, Ked sa hra potichu, da sa zvuku pridat objem. Amp mam s boxom BOGNER 2X12 OVERSIZED V30 a je to jazda...je to velka zmena oproti mojim milovanych Marshallom, ale velmi lahko sa na ten Amp hra, pocut rozdiely medzi gitarami a Amp hra super aj potichu.


* shiva20th.jpg (903.51 KB, 1500x880 - prehliadnuté 446 krát.)

* shivaback.jpg (802.75 KB, 1500x776 - prehliadnuté 437 krát.)
« Posledná zmena: 07. Apríl , 2016, 09:23:24 od RobG » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #70 kedy: 07. Apríl , 2016, 09:37:21 »

to robia KT88icky... ked som pocul tuto verziu v EL34 tak to na cistom znelo dratene divno.. krasny amp fakt! zavidim <3
Zaznamenané

tibor7
stály hosť
*****
Príspevkov: 962


« Odpoveď #71 kedy: 07. Apríl , 2016, 09:39:32 »

fuuu - tak to musí byť super amp  Zdravíčko
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #72 kedy: 07. Apríl , 2016, 09:49:18 »

je dost rozdiel tejto verzie 20th Anniversary a klasickej SHIVA s EL-34. To mi pride ako iny Amp. 20th znie modernejsie, ma ovela vacsi gain..necitil som potrebu nijakeho nakopavatka a skusku som dohra tal,z e som vyhodil vsetky efekty a pouzival len on-board reverb  Na zdravie!
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #73 kedy: 11. Apríl , 2016, 13:11:29 »

odskusane LIVE, nepotrebuje ziadne krabice, reverb onboard uple staci, fantasticky Amp


* image.jpg (1455.15 KB, 2448x3264 - prehliadnuté 378 krát.)
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #74 kedy: 15. Október , 2016, 05:09:35 »

skusal som bogner ecstasy red.. a uberschall.. red sa mi pacil viac..ale ani jeden sa mi nepacil natolko aby som mal dojem ze 300e su hodne.. akosi som tam ten bogner zvuk nejak nepocul, hralo to jak standardny distortion pedal.. skusal som to do royal atlantic cisteho kanala..
Chcel som reagovat na ine, ale kedze som zbadal tvoj post po istom case, tak musim reagovat. Na RED hravam uz dlhsie a okrem toho, ze ho pouzivam na live, tak casto s nim idem cestou gitara - Red - Axe (len CAB) a do zvukovky. Nahravam tak uz pravidelne a aj ludia, co vobec "nerozumeju gitaram" sa ma pytaju, ci som zmenil amp/zvuk/cokolvek, ze teraz to hra vyborne. Hlavne u tejto krabici citim najvacsi dynamicky respekt. Podobne ako Mark V a 1987x. Silno dynamicke ampy s obrovskym atakom. Bavi ma na tom neskutocne hrat a najlepsie vyjadrim svoj feeling prave s tymito zariadeniami. :) Blue je tiez pecka, vynikajuci rockovy drive, casto pouzivam na rytmicke gitary.

Ale teraz k veci - hladam niekoho (pripadne aj Robo, ak este mas), kto ma Bogner Shiva, pripadne iny Bogner amp. Rad by som si to opacil osobne. Dost uvazujem nad Shivou a z Robovho popisu mam velmi dobry a doverny pocit, kedze podobne by som opisal aj RED pedal.  Na zdravie!

Edit - este ku Karolovi - Red ma velmi citlive nastavenia, hlavne vysky, jedna sa vyslovene o milimetre. Ak to co len o kusok prezenies s vyskami, tak je z toho vcelin. Takisto aj cele korekcie medzi sebou vzajomne spolupracuju. Trosku mi trvalo nastavit zvuk na tom. Hlavne tie packy, aj ked sa zda, ze nic nerobia, v mixe kapely robia brutalne vela! :) Teraz hravam na uplne inom nastaveni, jak na zaciatku.
« Posledná zmena: 15. Október , 2016, 05:11:23 od Branko » Zaznamenané

Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.092 sekund, 22 otázok.