Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
24. Apríl , 2024, 05:57:26
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 16 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Vintage  (Prečítané 65157 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #30 kedy: 24. Január , 2007, 18:45:59 »

Na akej Vintage si to hral? V-100?
Zaznamenané

Zuzka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 542



« Odpoveď #31 kedy: 24. Január , 2007, 21:49:22 »

ja mam doma Vintage VS6 ---> SGcko.. a som veeeeelmi spokojna;)
Zaznamenané

Suit up! I'ts gonna be legendary.
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #32 kedy: 24. Január , 2007, 22:03:17 »

ja mam doma Vintage VS6 ---> SGcko.. a som veeeeelmi spokojna;)
Zuzka, napis viac.  Žmurk
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Zuzka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 542



« Odpoveď #33 kedy: 24. Január , 2007, 22:12:00 »

pytaj sa;)
Zaznamenané

Suit up! I'ts gonna be legendary.
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #34 kedy: 24. Január , 2007, 22:20:21 »

pytaj sa Žmurk
nuz, povedz: kedy si ju kupila, kde, co hras na SGcku, s cim si ju porovnavala, kto ti pomahal vybrat a hlavne preco si sa rozhodla pre vintage?
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Zuzka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 542



« Odpoveď #35 kedy: 24. Január , 2007, 22:33:25 »

konecne sa mi chcelo precitat celu tuto temu... neviem, co niektori jednotlivci cakaju od gitar(elektrik) v takejto cenovej hladine. niekto tu napisal, ze mu odisli mechaniky po dvoch tyzdnoch, ale to si sa ich snazil odtial vyrvat? moje SGcko stalo 8000, ale je lepsie, ako vsetky epiphone (samozrejme SG)... moj lektor sa k nemu vyjadril tak, ze lepsiu gitarku do 20 000 by som len velmi tazko zohnala.. a China??? je to anglicka znacka, ale je pravda, ze gitary vyrabaju aj v cine.. takmer kazda firma tam vyraba svoje nastroje, tak preco sa cudujete. tie z ameriky alebo anglicka su skoro vzdy kvalitnejsie a hlavne DRAHSIE, ale je dost trapne, ked sa pozries na gitaru, zistis, ze je vyrobena v cine a nechas ju tak. zalezi kus od kusu.. a napr. Vintage vyraba dost dobre gitarky aj tam.
Zaznamenané

Suit up! I'ts gonna be legendary.
Zuzka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 542



« Odpoveď #36 kedy: 24. Január , 2007, 22:43:02 »

kupila som si ju pred Vianocami. venujem sa hlavne rocku, ale mam rada vsetky styly, kde je pekna gitarka.. mno teraz hram viac menej, na com sa dohodnem s lektorom. porovnavala sm ju este s par gitarkami co tam mali (mala som v ruke aj Gibson SG  Žmurk )... kedze na rock potrebujem HB, ale LP je na mna moc tazke, rozhodla som sa pre SG - ten tvar je nadherny.. a ked som tu gitarku v obchode uvidela, drzala v rukach a hrala na nej, vedela som hned, ze ju chcem:) .. ale v obchode mi pomahal majitel a po telefone lektor:D
s touto znackou som sa oboznamila az v obchode, ked som sa spytala na SG... povodne som si chcela kupit epiphone. majitel obchodu je s tou znackou velmi spokojny a gitarku mu naozaj miznu.. a potvrdilo mi to aj to, ze ked som si na nej v obchode hrala, chlapik sa tam prave rozhodoval nad nejakym dost drahym V ckom a povedal, ze tuto gitarku ma doma, a ze naozaj perfektna. ked som s nou este v ten den prisla na hodinu gitary, bola viac ako schvalena Som frajer
« Posledná zmena: 24. Január , 2007, 22:43:54 od Zuzka » Zaznamenané

Suit up! I'ts gonna be legendary.
beercompatibile
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372


beercompatibile


« Odpoveď #37 kedy: 25. Január , 2007, 09:48:32 »

Na akej Vintage si to hral? V-100?
ani si nepamatam aka o bola.
dnes tam idem znova zapism si:)
podla obr. z netu to asi bola VJ6GMS.
Zaznamenané

uz radsej nic nepisem, zas by som to musel po case zmenit :)
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #38 kedy: 06. Február , 2007, 18:10:54 »

BTW: Má značka Vintage nejakú oficiálnu stránku?
Keď zadám do googlu "Vintage Guitars", tak to samozrejme vyhodí kopu stránok o skutočných vintage gitarách.
Zaznamenané

Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #39 kedy: 06. Február , 2007, 18:13:06 »

Vyraba to korporácia John Hornby Skewes, ktora ma pod sebou vsetky tie znacky co tam najdes.
www.jhs.co.uk
« Posledná zmena: 06. Február , 2007, 18:13:34 od Milos1 » Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
kmotor corleone
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 533


Tiez znamy ako don corleone.


« Odpoveď #40 kedy: 10. Február , 2007, 13:44:24 »

Mňa by zaujímali Fender kópie. Ako hrajú k pomere k originálu? Sú tak dobre okopčené ako tie LP a SG-čka? Zaujímal by ma hlavne tento model:  Vintage TC200 BD
Zaznamenané

RED DEBILS
bodom
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386



« Odpoveď #41 kedy: 26. Marec , 2007, 21:24:41 »

Tak teraz ma chytila taka mania kupit si basu. Lebo gitaristov je dost a tak basak sa vzdy hodi. Tak som patral po comsi kolem 9000 a najviac ma zaujali Fender P-bass (samozrejme squier, vintage...) A kedze som zatazeny na pekny lakovany javorovy hmatnik patral som po takej. Ale na taku p-bass s takym krkom som natrafil len origos fender alebo potom SX a neviem este aka haved. Tak ma zaujima ci sa uz niekto stretol so Squier alebo Vintage V4 s javorovim hmatnikom(snat sa dobre vyjadrujem...aby nebol lepeny). Lebo som pozeral on-board, muziker a niiic.  Smútim
Zaznamenané

Zomrieš na lavičke, k...t
kmotor corleone
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 533


Tiez znamy ako don corleone.


« Odpoveď #42 kedy: 27. Marec , 2007, 18:32:52 »

No, tak som poskúšal pár Vintage kúskov. SG, les paul, strat napodobeniny najvyššej kvality. O generáciu pred squierom, adonisom, bachom a neviem čím ešte. Berte. Zdravíčko
Zaznamenané

RED DEBILS
max
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 380



« Odpoveď #43 kedy: 30. Marec , 2007, 19:50:29 »

V ktorych obchodoch v Bratislave maju Vintage ? Budem par dni na Slovensku, rad by som nejake poskusal, hlavne kopia Gibson SG alebo Strat ma dost laka.
Zaznamenané

TURN IT UP Si píš!!!
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #44 kedy: 30. Marec , 2007, 19:59:11 »

V ktorych obchodoch v Bratislave maju Vintage ? Budem par dni na Slovensku, rad by som nejake poskusal, hlavne kopia Gibson SG alebo Strat ma dost laka.

mada, on-board
Zaznamenané

WEIRD THRASH
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 16 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.119 sekund, 22 otázok.