Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 09:03:13
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 16 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Vintage  (Prečítané 65302 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
udry
Hosť
« Odpoveď #75 kedy: 22. Október , 2008, 16:32:48 »

nedávno som kúpil novú   VINTAGE icon v6 stratocaster,max.spokojnost!!!!!    hrá ovela lepšie ako  FENDER MEXICO,    JOE mal pravdu Bavím sa skvele
Subjektivny nazor.  Ale O.K.- každy mame svoje kriteria a predstavy . / ja mam tiež gitaru za 5 a gitaru za 16 a ta za 5 hrá podla mna lepšie,ako ta za 16.
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #76 kedy: 22. Október , 2008, 16:34:27 »

Subjektivny nazor.  Ale O.K.- každy mame svoje kriteria a predstavy . / ja mam tiež gitaru za 5 a gitaru za 16 a ta za 5 hrá podla mna lepšie,ako ta za 16.

zalezi kto ju chyti do ruky  u mna by mozna hrala lepsie ta za 16 keby si mi je predal za 5  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
udry
Hosť
« Odpoveď #77 kedy: 22. Október , 2008, 16:38:06 »

zalezi kto ju chyti do ruky  u mna by mozna hrala lepsie ta za 16 keby si mi je predal za 5  Bavím sa skvele
Da si deco slivovice. Bavím sa skvele
Zaznamenané
duro
stály hosť
*****
Príspevkov: 1011


Tone is in Fingers!


« Odpoveď #78 kedy: 22. Október , 2008, 17:05:05 »

Subjektivny nazor.  Ale O.K.- každy mame svoje kriteria a predstavy . / ja mam tiež gitaru za 5 a gitaru za 16 a ta za 5 hrá podla mna lepšie,ako ta za 16.   mal som v ruke zopár nástrojov   od squier až po  custom shop     ale táto  VINTAGE hrá ozaj super Zdravíčko
Zaznamenané

TONE IS IN FINGERS Si píš!!!
Fender stratocaster,OLP Luke model  EMG-pickups,Marshall plexi 1987 x,1960 AX, Dunlop cry baby, Ibanez ts-9, Maxon sd-9,Arion stereo chorus,T.C Nova delay
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #79 kedy: 23. Október , 2008, 13:26:43 »

treba hrat na gitarach a ne na chujovinach. v dobe moznosti, by som nekupil lacnu blbost NIKDY za ziadnych podmienok. ani keby som na to nemal..
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
udry
Hosť
« Odpoveď #80 kedy: 23. Október , 2008, 13:30:53 »

treba hrat na gitarach a ne na chujovinach. v dobe moznosti, by som nekupil lacnu blbost NIKDY za ziadnych podmienok. ani keby som na to nemal..
Z toho mi vychadza,že treba kupovat drahu blbost. Žmurk
Zaznamenané
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #81 kedy: 23. Október , 2008, 13:31:55 »

Z toho mi vychadza,že treba kupovat drahu blbost. Žmurk

no...ano, ty urcite ano. zmysel pre humor ti nechyba  Žmurk
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #82 kedy: 23. Október , 2008, 13:43:35 »

udri ked sa stanes firemnym hracom tak ti daju gitar ze ich ani nezoderes. mal by si sa prihlasit na hodiny gitary nejak treba zacat Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #83 kedy: 23. Október , 2008, 13:52:17 »

ja chapem co vadim myslel.. to ze 'nie som tak bohaty aby som kupoval lacne nekvalitne veci'
Zaznamenané

Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #84 kedy: 23. Október , 2008, 13:52:51 »

udri ked sa stanes firemnym hracom tak ti daju gitar ze ich ani nezoderes. mal by si sa prihlasit na hodiny gitary nejak treba zacat Bavím sa skvele

za 20 rokov mu da vintage jeden model. sak aj Henry pre nich hral, niet sa za co hambit  Bavím sa skvele a varianta dva, treba zacat podnikat, dostat sa za vodu, trochu popicovat na komancov, ze mu zobrali vsetko a je to. Ze Muzikmane?  Žmurk
« Posledná zmena: 23. Október , 2008, 13:55:55 od Dorian » Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #85 kedy: 23. Október , 2008, 13:53:19 »

ja chapem co vadim myslel.. to ze 'nie som tak bohaty aby som kupoval lacne nekvalitne veci'


tak tak  :)
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #86 kedy: 23. Október , 2008, 13:59:19 »

za 20 rokov mu da vintage jeden model. sak aj Henry pre nich hral, niet sa za co hambit  Bavím sa skvele a varianta dva, treba zacat podnikat, dostat sa za vodu, trochu popicovat na komancov, ze mu zobrali vsetko a je to. Ze Muzikmane?  Žmurk

konec dobry vsetko dobre  Bavím sa skvele  Na zdravie!
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #87 kedy: 23. Október , 2008, 14:01:19 »

konec dobry vsetko dobre  Bavím sa skvele  Na zdravie!

bezpochyby kamo  Žmurk  Na zdravie!
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #88 kedy: 23. Október , 2008, 14:04:04 »

 ha ha ha ha ha ha
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #89 kedy: 23. Október , 2008, 14:07:08 »

no...ano, ty urcite ano. zmysel pre humor ti nechyba  Žmurk
Každa vec sa ma kupovat podla toho ako/ na aky učel sa bude použivat.Pokial je niekto profi muzikant alebo planuje sa hudbe venovat-tam je to jasne,určita kvalita je priam "nutna". Ale pokial niekto berie hudbu len ako konička,občas si niečo zahra pre potešenie,pripadne sa s kamošmi "len zabava" alebo ešte nie je rozhodnuty čo bude dalej,tak tam je namieste zvažovat kupu "drahych veci".  Samozrejme,pokial take veci chce mat za každu cenu-prečo nie. Nemenej dôlažite je aj "nadobudnutie veci". Su sice možnosti,ale aj tie maju svoje "uskalia".  A radost z hudby môže niekomu priniest aj  "lacna gitara a aparatura". Preto nebudem hovorit chalanovi,ktory si po neviem akom dlhom čase kupil gitaru za 5-6 tisic a je neskonale štastny že ju ma,že si kupil blbost. A tak isto  tomu,kto si doma hra pre vlastne potešenie a nechce vražat prachy do tychto veci a to čo ma mu stači-nepoviem mu že ma  lacne blbosti,nech si kupi niečo poriadne. Berme to tak že: "každemu čo sa mu pači a vyhovuje". Na zdravie!
Zaznamenané
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 16 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.068 sekund, 23 otázok.