Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 09:53:13
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 16 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Vintage  (Prečítané 65310 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #90 kedy: 23. Október , 2008, 14:13:09 »

Každa vec sa ma kupovat podla toho ako/ na aky učel sa bude použivat.Pokial je niekto profi muzikant alebo planuje sa hudbe venovat-tam je to jasne,určita kvalita je priam "nutna". Ale pokial niekto berie hudbu len ako konička,občas si niečo zahra pre potešenie,pripadne sa s kamošmi "len zabava" alebo ešte nie je rozhodnuty čo bude dalej,tak tam je namieste zvažovat kupu "drahych veci".  Samozrejme,pokial take veci chce mat za každu cenu-prečo nie. Nemenej dôlažite je aj "nadobudnutie veci". Su sice možnosti,ale aj tie maju svoje "uskalia".  A radost z hudby môže niekomu priniest aj  "lacna gitara a aparatura". Preto nebudem hovorit chalanovi,ktory si po neviem akom dlhom čase kupil gitaru za 5-6 tisic a je neskonale štastny že ju ma,že si kupil blbost. A tak isto  tomu,kto si doma hra pre vlastne potešenie a nechce vražat prachy do tychto veci a to čo ma mu stači-nepoviem mu že ma  lacne blbosti,nech si kupi niečo poriadne. Berme to tak že: "každemu čo sa mu pači a vyhovuje". Na zdravie!

bezpochyby mas pravdu.. aj ked konicek podla mna je zalezitost v zivote nadstandardnou a vacsiu radost urobi ozajstna vec ako neozajstna. to je moj pohlad na vec. a poznam ludi co sa toho drzia a kupili si naozajstne veci pre potesenie. to cele ma za nasledok, ze ozajstna vec sa ti nezhnusi a moze rast na hodnote ci to osobnej, alebo ozajstnej napr. pre dalsie pokolenie v rodine.. co ty na to? tym padom ofrflem vsetko co je brak, lebo brak brakom ostava do konca zivota. brak NEBRAT!!  Som frajer
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #91 kedy: 23. Október , 2008, 14:16:09 »

UDRY-daj si prosim ta iny avatar. strielam od pasu z toho zmrda, co tam mas.. ?§!.
« Posledná zmena: 23. Október , 2008, 14:44:17 od Dorian » Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #92 kedy: 23. Október , 2008, 14:22:04 »


tak tak  :)

Kurnik Vadim, ja chcem Tvoje SGcko.  Popiskujem si Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
udry
Hosť
« Odpoveď #93 kedy: 23. Október , 2008, 14:30:49 »

UDRY-daj si prosim ta iny avatar. strielam od pasu z toho zidackeho zmrda, co tam mas.. ?§!.
Som to zmenil. Môžeš strielat. :)
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #94 kedy: 23. Október , 2008, 14:39:45 »

Som to zmenil. Môžeš strielat. :)
strielaj strielaj notak vadim strielaj strielaj
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #95 kedy: 23. Október , 2008, 14:45:12 »

Kurnik Vadim, ja chcem Tvoje SGcko.  Popiskujem si Bavím sa skvele

zamiloval si sa?  Beeee aspon mas tajnu platonicku lasku. Brani, uz vies preco som ho nepredal?
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
brightsidesuicide
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 189


CH-CH-CH AH-AH-AH


« Odpoveď #96 kedy: 18. November , 2008, 16:38:52 »

vidim ze sa tu uz rozpravate o hocicom len nie o vintage-kach  Bavím sa skvele

Ja som vlastnikom Vintage VRS100 a som s nou maximalne spokojny. Ide tak trosku o rip-off gitar Paul Reed Smith, samozrejme ze sa s original PRS-kami nemozu porovnavat, lenze takisto sa nemoze porovnavat cenova hladina. Gitaru som kupil pred 3 rokmi za 10.000, a v tej cenovej hladine to bola asi najlepsia mozna volba. K tej gitare som sa dostal uplnou nahodou, ale hned ako som ju chytil do ruky som bol rozhodnuty ju kupit. Extremne mi vyhovuje tenucky javorovy krk, kobylkovy snimac dokaze vyvodit naozaj agresivny, ostry, plny zvuk. To ze sa na hardware-i tejto gitare podiela pan Wilkinson je citit, snimace Wilkinson dodavaju tejto gitare potrebnu "stavu". Jedine co mi nesedi v porovnani s ostanymi "recenziami" je ladenie, prilis nedrzi (hlavne G-cko dost lieta), ale je to najskor tym ze pakujem. A okrem toho ta gitara este aj strasne pekne vyzera   :)

Aby som to cele zhrnul, v danej cenovej kategorii podla mna tato gitara vyhrava na plnej ciare a je prekvapivo kvalitna. Tot sjo.
Zaznamenané

one more solo?
Petr7118
okukávač

Príspevkov: 3


« Odpoveď #97 kedy: 28. Marec , 2009, 23:39:19 »

VINTAGE KYTARY SE VYRÁBÍ V ANGLIJI. NENÍ TO VŮBEC ŠPATNY NÁSTROJ.PO VYMĚNĚ KOBYLKY KTERÁ DRNČÍ A LADÍCÍ MECHANIKY SUPER KYTARA ZA DOBRÉ PENÍZE.DOBRÉ DŘEVO MAHAGON SUPER SNÍMAČE WILKINSON.ZATÍM SUPER A LADÍ. Som za vodou kámo                         
Zaznamenané
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #98 kedy: 29. Marec , 2009, 00:42:07 »

VINTAGE KYTARY SE VYRÁBÍ V ANGLIJI.

Dream on... Popiskujem si
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #99 kedy: 29. Marec , 2009, 01:16:37 »

Dream on... Popiskujem si

akoze. inak fyzicky sa robia vo Vietname.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #100 kedy: 29. Marec , 2009, 13:08:54 »

VINTAGE KYTARY SE VYRÁBÍ V ANGLIJI. NENÍ TO VŮBEC ŠPATNY NÁSTROJ.PO VYMĚNĚ KOBYLKY KTERÁ DRNČÍ A LADÍCÍ MECHANIKY SUPER KYTARA ZA DOBRÉ PENÍZE.DOBRÉ DŘEVO MAHAGON SUPER SNÍMAČE WILKINSON.ZATÍM SUPER A LADÍ. Som za vodou kámo                         

Mozes snivat, ze sa to vyraba v Anglicku, co si malý ?  Zdravíčko
Zaznamenané
br4nik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 248



« Odpoveď #101 kedy: 31. Marec , 2009, 16:51:20 »

konecne sa mi chcelo precitat celu tuto temu... neviem, co niektori jednotlivci cakaju od gitar(elektrik) v takejto cenovej hladine. niekto tu napisal, ze mu odisli mechaniky po dvoch tyzdnoch, ale to si sa ich snazil odtial vyrvat? moje SGcko stalo 8000, ale je lepsie, ako vsetky epiphone (samozrejme SG)... moj lektor sa k nemu vyjadril tak, ze lepsiu gitarku do 20 000 by som len velmi tazko zohnala.. a China??? je to anglicka znacka, ale je pravda, ze gitary vyrabaju aj v cine.. takmer kazda firma tam vyraba svoje nastroje, tak preco sa cudujete. tie z ameriky alebo anglicka su skoro vzdy kvalitnejsie a hlavne DRAHSIE, ale je dost trapne, ked sa pozries na gitaru, zistis, ze je vyrobena v cine a nechas ju tak. zalezi kus od kusu.. a napr. Vintage vyraba dost dobre gitarky aj tam.

lepsie ako vsetky sg Epiphone?nehraju nahodou lepsie ako gipson? Bavím sa skvele...si asi este nevidela g400,CUSTOM GX,g400ti...vintage sg sa na sg od epiphone ani nechyta...mozes si povedat ze to je lepsie ako bach alebo tyme ale aj tam je to len tesne... Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané
yngsteen
stály hosť
*****
Príspevkov: 1004



« Odpoveď #102 kedy: 31. Marec , 2009, 17:39:32 »

... "gipson"  sa robi o fabriku vedľa vintage spolu so "značkovým" textilom :D  .  Veslá sú to všetko, ak máš štastie na kus tak po nastavení pripadne zrovnaní pražcov sa dajú používať a nebrzdia  rozvoj ako úplne najlacnejšie tesco srandy.  Joe ti to vysvetli keď sa staví  Ja som čert.. .
« Posledná zmena: 31. Marec , 2009, 17:40:40 od yngsteen » Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #103 kedy: 31. Marec , 2009, 17:55:30 »

barzjake gitary do 300 - 400 eur su v dnesnej dobe uplne v pohode, samozrejme najdu sa aj zle kusy,treba vyberat z viacerych kusov..ti co riesia gitary a vyhadzuju za ne kopu prachov /teraz neratam tych,ktorym ide o image/  Bavím sa skvele by sa mali najprv naucit hrat, dost by usetrili  Na zdravie!
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #104 kedy: 31. Marec , 2009, 18:00:17 »

No jo,je úplne zbytočné riešiť gitaru :-\Ved môžeš vyprdiet melódiu do mikrofónu čo dostaneš pri nákupe nad 2.5 euro v potravinách ako bonus a potom v kompjútri  to previesť na midi,priradiť čórnuté sample a zvuk jak hovado Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 31. Marec , 2009, 18:01:32 od ff » Zaznamenané
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 16 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.104 sekund, 23 otázok.