Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 18:34:21
Strán: 1 ... 6 7 [8] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ARPEGGIA - rozklady  (Prečítané 30236 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #105 kedy: 16. September , 2008, 08:49:26 »

Tak, tak, treba cvicit aj postojacky a najlepsie obcas aj pred zrkadlom, nie kvoli tomu ako clovek celkovo vyzera (urcite sa vsak aj taki najdu co sa budu vykukavat a cvicit pozy :) ), ale skor aby bolo vidno ako vyzera samotne hranie, vela nedostatkov sa da takto vychytat, napriklad ja som uplne alergicky na to ked niekomu (aj mne v minulosti) odskakuje malicek na lavej ruke od hmatnika (teda ak je pravak), podla mna to zle vyzera, ale co je dolezitejsie ako vyzor je to, ze je to zbytocny pohyb a ked chce hrat niekto rychlo, tak treba zbytocne pohyby minimalizovat. 

inak to s tym zrkadlom je dobre este na jednu vec.. ak ma clovek tremu tak tak nejak podvedome vnima ako keby dalsiu osobu nablizku (odraz) cize si zvyka na ruchy okolia.. :).. cvicim postojacky (ak niekoho zaujima preco som to napisal spolu ide o prislovkove urcenie sposobu gramatika 7 trieda ZS), lebo sa mi postojacky hra horsie a som nuteny viac sa nadret..
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #106 kedy: 16. September , 2008, 09:23:25 »

...preboha Radomir ...kde si videl Alvina s gitarou na kolenach ??  Bavím sa skvele




ale ma ju este pomerne akceptovatelne aj tak  :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #107 kedy: 16. September , 2008, 09:25:11 »

hosi - pocuvajte, co pise JOE :)

este nikto nezbalil ziadne baby na arpeggia, to su kraviny jak mraky. zato na dobry vizual je to ine - vyskusajte si to a date mi za pravdu  Bavím sa skvele
Zaznamenané
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #108 kedy: 16. September , 2008, 09:26:16 »

nech nam Joe trosku o tych babach napise, sme celi nedockavi sa poucit a prosime aj priklady z praxe a fotodokumentaciu.....
Zaznamenané

kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #109 kedy: 16. September , 2008, 09:28:03 »

nech nam Joe trosku o tych babach napise, sme celi nedockavi sa poucit a prosime aj priklady z praxe a fotodokumentaciu.....

 Bavím sa skvele tak tak
Zaznamenané
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #110 kedy: 16. September , 2008, 09:33:06 »

Alvin ju vždy mával proklate nízko.Ruky ako opica.Mohol si to dovoliť.Ale aj tak.Nech ju má každý ako chce.Ked aj za hlavou hrajú tak pre mna za mna aj za ritou.Podla mna je normálna pozicia napr.ako Feri Griglák ju má.Gitara má býť tak aby sa na nu dalo čo najlepšie a najpohodlnejšie hráť.Nie aby visela pod vajcami a gitarista za pár rokov hrbatý  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
mr. redwine
stály hosť
*****
Príspevkov: 965



« Odpoveď #111 kedy: 16. September , 2008, 09:58:32 »

Alvin ju vždy mával proklate nízko.Ruky ako opica.

...ja Alvina registrujem od zaciatku Ten Years After ( cca 40 rokov) ale ani  raz mi nenapadlo ze by mal prehnane nizko gitaru, teba asi myli ten Gibson 355, ten je plochou dost velky, tak posoby ze je nizko, podla mna ju ma v absolutne idealnej polohe, ...co potom taky Jimi Page, ten mal svoj Les Paul podstatne hlbsie Bavím sa skvele
Zaznamenané

„a beer a day keeps the doctor away.“
Ronald G.
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 124



« Odpoveď #112 kedy: 17. September , 2008, 17:03:34 »

tak zas az na vajcia si tu gitaru nepustam lebo by zavadzala  ha ha ha
Zaznamenané
brano_
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 90

Gibson, negibson, Jolana je Jolana. :)


« Odpoveď #113 kedy: 07. December , 2009, 15:51:45 »

no urcite, a odpadne mi chrbat po prvych dvoch hodinach, a o par rokov budem ako 300 rocny dedo s palicou. :)

cvič  len postojačky a zvikneš si ,najlepšie ked začneš pri tom aj chodit
Zaznamenané
brano_
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 90

Gibson, negibson, Jolana je Jolana. :)


« Odpoveď #114 kedy: 07. December , 2009, 15:53:52 »

to aby ta faninky netrafili plysakom do ...

Nechápem prečo niektorí hráči musia mať gitaru pod vajcami.Ako si pamatám týpka-tuším sa volal Alvin Lee.Či sa to tak píše neviem ale gitaru mal pri kolenách.Mne sa lubí Feri Griglák.Gitaru má pekne vysoko aby sa mu hrálo pohodlne a vyzerá s nou velmi dobre.Niektorí by ju po zemi vláčili.Ved to je choré.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 6 7 [8] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.101 sekund, 22 otázok.