Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 18:01:17
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ARPEGGIA - rozklady  (Prečítané 30232 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #90 kedy: 16. September , 2008, 02:23:25 »

no ale potom vyzerám ako k**t  ha ha ha

Možno je potom problém v tvojom výzore niekde inde.   Popiskujem si
 Žmurk
Zaznamenané

Lubo
stály hosť
*****
Príspevkov: 908


-- JAZZ --


« Odpoveď #91 kedy: 16. September , 2008, 06:15:52 »

Možno je potom problém v tvojom výzore niekde inde.   Popiskujem si
 Žmurk
:D srdanda ze ludom ide viac o to ako na podiu vyzeraju ako o to ako hraju :)
Zaznamenané

midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #92 kedy: 16. September , 2008, 06:29:25 »

v tom pripade uz len posluchnut kaolkove odporucanie a nehrat arpeggia vobec....alebo si vzdy vyloz nohu na monitor, alebo stojan od gitary alebo nieco vhodne co je po ruke, a opri o nu gitaru ked ides hrat rozklady.... ale ja osobne by som si dal gitaru  radsej vyssie
No a ked si tu nohu na ten monitor vylozis, budes vyzerat ako Petrucci. Ja budem mat radsej gitaru vyssie, ako vyzerat ako k***t.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #93 kedy: 16. September , 2008, 06:33:40 »

No a ked si tu nohu na ten monitor vylozis, budes vyzerat ako Petrucci. Ja budem mat radsej gitaru vyssie, ako vyzerat ako k***t.  Bavím sa skvele

Petrucci si nevyklada nohu na odposluch, ale ma na to specialne spraveny podstavec ci co, taku tu kovovu kocku co ma vedla pedalboardu, tiez tvrdi ze je zvyknuty cvicit tazke party po sediacky a preto si pri tych extremne tazkych partoch potrebuje vylozit nohu.
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #94 kedy: 16. September , 2008, 06:34:32 »

ale rovnako doležite je vyzerat ako hrat ,na javisku ta musi zaujat osobnost nie niekto dokruteny v kute, ja mu dam radu nehraj arpegia ti ludia to prežiju, aj tak na to seru a čo mi nejde v pohybe s gitarou na kolenach to nehram Bavím sa skvele
Zaznamenané

kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #95 kedy: 16. September , 2008, 06:34:56 »

no take ake ma ujo john by som chcel mat aj ja...
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #96 kedy: 16. September , 2008, 06:37:40 »

no take ake ma ujo john by som chcel mat aj ja...

A co ma take? :) Myslis ten podstavec? Ved si take urob, to nie je nic tazke :).
« Posledná zmena: 16. September , 2008, 06:38:15 od Semish » Zaznamenané
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #97 kedy: 16. September , 2008, 06:40:08 »

A co ma take? :) Myslis ten podstavec? Ved si take urob, to nie je nic tazke :).

no ano ten podstavec
uz dlhsie ma kare, ze si take spravim :)
frajerkin otec ma firmu, kde pracuju zo zelezom a kade cim, tak myslim, ze snim hodim rec
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #98 kedy: 16. September , 2008, 06:50:00 »

cvič  len postojačky a zvikneš si ,najlepšie ked začneš pri tom aj chodit
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #99 kedy: 16. September , 2008, 06:56:29 »

cvič  len postojačky a zvikneš si ,najlepšie ked začneš pri tom aj chodit

Tak, tak, treba cvicit aj postojacky a najlepsie obcas aj pred zrkadlom, nie kvoli tomu ako clovek celkovo vyzera (urcite sa vsak aj taki najdu co sa budu vykukavat a cvicit pozy :) ), ale skor aby bolo vidno ako vyzera samotne hranie, vela nedostatkov sa da takto vychytat, napriklad ja som uplne alergicky na to ked niekomu (aj mne v minulosti) odskakuje malicek na lavej ruke od hmatnika (teda ak je pravak), podla mna to zle vyzera, ale co je dolezitejsie ako vyzor je to, ze je to zbytocny pohyb a ked chce hrat niekto rychlo, tak treba zbytocne pohyby minimalizovat. 
Zaznamenané
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #100 kedy: 16. September , 2008, 06:58:05 »

Nechápem prečo niektorí hráči musia mať gitaru pod vajcami.Ako si pamatám týpka-tuším sa volal Alvin Lee.Či sa to tak píše neviem ale gitaru mal pri kolenách.Mne sa lubí Feri Griglák.Gitaru má pekne vysoko aby sa mu hrálo pohodlne a vyzerá s nou velmi dobre.Niektorí by ju po zemi vláčili.Ved to je choré.
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #101 kedy: 16. September , 2008, 07:02:22 »

Nechápem prečo niektorí hráči musia mať gitaru pod vajcami.Ako si pamatám týpka-tuším sa volal Alvin Lee.Či sa to tak píše neviem ale gitaru mal pri kolenách.Mne sa lubí Feri Griglák.Gitaru má pekne vysoko aby sa mu hrálo pohodlne a vyzerá s nou velmi dobre.Niektorí by ju po zemi vláčili.Ved to je choré.

suhlasim
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #102 kedy: 16. September , 2008, 07:05:20 »

Zakk Wilde ma spravne gitaru a hra ako nik,Ferovi G sa to ani nehodi a ani nehra taku muziku.Na jazzmanovi nevadi ked sedi ,alebo visí Bavím sa skvele
rokenrolista je ale o inom,hlavne aby bol hrač spokojny
Zaznamenané

Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #103 kedy: 16. September , 2008, 07:16:21 »

Hodí-nehodí.Videl som kopu metalakov a maju gitaru tak aby sa im hralo pohodlne a nemuseli vykrúcat zápestie tak že potom po lekároch s ním behajú  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
mr. redwine
stály hosť
*****
Príspevkov: 965



« Odpoveď #104 kedy: 16. September , 2008, 08:06:09 »

Nechápem prečo niektorí hráči musia mať gitaru pod vajcami.Ako si pamatám týpka-tuším sa volal Alvin Lee.Či sa to tak píše neviem ale gitaru mal pri kolenách.Mne sa lubí Feri Griglák.Gitaru má pekne vysoko aby sa mu hrálo pohodlne a vyzerá s nou velmi dobre.Niektorí by ju po zemi vláčili.Ved to je choré.
...preboha Radomir ...kde si videl Alvina s gitarou na kolenach ??  Bavím sa skvele


Zaznamenané

„a beer a day keeps the doctor away.“
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.078 sekund, 22 otázok.