Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 03:46:58
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Tommy Emmanuel (Praha 17.11.2006)  (Prečítané 3350 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« kedy: 19. November , 2006, 21:40:11 »

Posledny piatok bol sviatok a partia ludi z fora ho oslavila v celku vynimocne. A to vynimocnym koncertom skveleho Tommyho Emmanuela.
Koncert sa mal zacat o 19:30, no bol sklz a \"predgitaristi\" (alternativa ku predkapele) nas akosi nebavili a cakali sme na Tommyho. Sala bola takmer plna, neskor sa dopredu nedalo pretlacit.

Tommy nam predviedol uzasny vykon a show. Je az neuveritelne ake \"gule\" ma tento panko. Je sam a je ho plne podium. Nikdy predtym som netusil, ze sa da postavit vystupenie o jednej gitare na tak vysokej urovni. Pre mna rozhodne velky zazitok, podrobnosti snad napisu ostatni, ja prispievam fotkami a videami.

http://imbus.rajce.net/Tommy_Emmanuel_(17.11.2006,_Praha)/

Green Thumb -
Classical Gas -
Day Tripper -


Vsetky videa odomna tu: http://www.youtube.com/profile_videos?user=iMbUSkO

Videa od nejakeho dalsieho iniciativneho cloveka: http://www.youtube.com/results?search_query=tommy+emmanuel+prague&search=Search

Naposledy upravil iMbUS, : 19.11.2006 2006 22:58
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
magic-dragon
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 87



« Odpoveď #1 kedy: 19. November , 2006, 23:30:28 »

No mne sa aj ti predgitaristi celkom pacili..a tak ci tak zahrali do kopy asi 4 veci..takze uplna pohoda

No k Tommymu..neuveritelny drive na akustike a super show ( jeho hranie beriem ako samozrejmost)

este by som chcel vidiet Elvisa na zivo..a uz nepotrebujem ist na ziadny koncert :)
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #2 kedy: 20. November , 2006, 02:58:03 »

Koncert bol vynikajúci, perfektný zvuk gitary, \"one man show\" akú spraví máloktorá slávna kapela.

Na úvod zahrali dvaja postarší týpkovia na akustických gitarkách rytmicky sa rozpadajúci, čo sa týka fingerpicking gitaristov dosť jednoduchý blues. Potom zahral jednu skladbu maďarský gitarista hrajúci fingerpicking na španielke a ďalšiu slovenský gitarista Peter Binder žijúci v Čechách. Nebolo to zlé, ba celkom to šlo. Potom dali jednu spolu. Ale už po prvých tónoch Tommy Emmanuela bolo vidieť aj počuť, kde sa latka posunula. Zrazu to hralo naozaj rytmicky, melodicky, harmonicky, technicky, pocitovo na neuveritežne vysokej úrovni, aj gitara mala fantastický zvuk. Proste paráda. Tommy je geniálny hráč aj zabávač.

Koncertík sme si užili, bola perfektná atmosféra. Po skončení sme mu dali s Marcelom podpísať naše trenažére:



Zbadali sme tam po koncerte aj Lenku Filipovú, tak sme využli príležitosť a cvakli sa s ňou:
« Posledná zmena: 02. Január , 2007, 16:40:46 od Martinlm » Zaznamenané

steve68
nováčik
*
Príspevkov: 55



« Odpoveď #3 kedy: 10. Marec , 2007, 17:13:46 »

Pitu! Ten "maďarský gitarista" je môj bývalý spolužiak/kamarát, narodil sa v Šahách (okr. Levice). A to, že s ním Tommy zajamoval už je niečo. Nie?
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #4 kedy: 10. Marec , 2007, 18:14:22 »

Steve68 - myslím, že chalanisko mal zážitok na celý život. Žmurk A nedal sa zahanbiť, aj keď bolo vidno rozdiel. Je šikovný. Nemôžeš mi dať na neho kontakt?
Zaznamenané

steve68
nováčik
*
Príspevkov: 55



« Odpoveď #5 kedy: 13. Marec , 2007, 23:58:02 »

Pitu, poslal som Ti to súkromne. Hi!
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.032 sekund, 22 otázok.