Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 00:49:00
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: cubove starsie nahravky:)  (Prečítané 5780 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #15 kedy: 11. Január , 2007, 12:47:13 »

Nechces to nahrat este raz a do sterea? Ja moc delay rad nemam, ale toto zle nebolo. Pocuj, nahraj to do sterea, pridaj nejake klavesy a nejake "ambientne" zvuky a bude to bomba :) Vies, taky bohatsi zvuk tomu dat, tymi klavesmi miestami taku mrazivu atmosferu, mozno nejake perkusie, nejako tym podfarbit tu gradaciu.
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #16 kedy: 12. Január , 2007, 17:02:07 »

Nechces to nahrat este raz a do sterea? Ja moc delay rad nemam, ale toto zle nebolo. Pocuj, nahraj to do sterea, pridaj nejake klavesy a nejake "ambientne" zvuky a bude to bomba :) Vies, taky bohatsi zvuk tomu dat, tymi klavesmi miestami taku mrazivu atmosferu, mozno nejake perkusie, nejako tym podfarbit tu gradaciu.

no ja som to aj najprv planoval do sterea ale mal som len mono kabel... nahraval som to totizto cez RP50 rovno do kompu... klavesy by sa pridat aj daly len ja na nich hrat neviem tak jedine ze by som pockal kym sa brat vrati z Prahy a on by ich tam mohol supnut :)
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #17 kedy: 06. Január , 2008, 21:48:56 »

no dako sa v poslednej dobe ako mam jamlab s tym stale hrajkam a dneska som dokoncil dalsiu skladbu... snazil som sa dosiahnut profesionalnejsi zvuk, tak som zvedavy co na to povedia ludia s lepsim uchom a kvalitnejsou reprosustavou... nahravane cez Sonar, gitara Epiphone SG, ta prva tema Strat a simulacia ampu cez Amplitube 2... cely podklad je spraveny v midi na ktory som nacapal vst syntetizery a vst drum machiny... http://www.edisk.sk/stahni/75227/slow.mp3_3.07MB.html davam to sem aby som az tolko nezasieral forum...  Na zdravie!
Zaznamenané
hate_me
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 590



« Odpoveď #18 kedy: 06. Január , 2008, 22:14:58 »

no dako sa v poslednej dobe ako mam jamlab s tym stale hrajkam a dneska som dokoncil dalsiu skladbu... snazil som sa dosiahnut profesionalnejsi zvuk, tak som zvedavy co na to povedia ludia s lepsim uchom a kvalitnejsou reprosustavou... nahravane cez Sonar, gitara Epiphone SG, ta prva tema Strat a simulacia ampu cez Amplitube 2... cely podklad je spraveny v midi na ktory som nacapal vst syntetizery a vst drum machiny... http://www.edisk.sk/stahni/75227/slow.mp3_3.07MB.html davam to sem aby som az tolko nezasieral forum...  Na zdravie!
pre mna zvukovo celkom v pohode  :) len ta uvodna cast co je s tym stakacom tak niektore tony mi tam nesedia...ale mozno sa mi to len zda  Žmurk a prechod medzi solami mi dal mensiu facku Bavím sa skvele ale inac je to fajn vec, zaujimavy podklad a to druhe solo ma dostalo, velmi sa mi paci.  Zdravíčko
Zaznamenané

... ale potom som mu pretiahol sestru a od vtedy sa na mna hnevá ...
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #19 kedy: 06. Január , 2008, 22:19:30 »

pre mna zvukovo celkom v pohode  :) len ta uvodna cast co je s tym stakacom tak niektore tony mi tam nesedia...ale mozno sa mi to len zda  Žmurk a prechod medzi solami mi dal mensiu facku Bavím sa skvele ale inac je to fajn vec, zaujimavy podklad a to druhe solo ma dostalo, velmi sa mi paci.  Zdravíčko

dikes za nazor  Na zdravie!
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #20 kedy: 08. Január , 2008, 01:31:39 »

zacina to zvukovo celkom fajn. rytmicak trochu zdaleka, zase take neskore 80tky. pomaly cakam, kedy zacne spievat Dalibor Janda :)

gitarovy zvuk Ti moc nevysiel, pravdu povediac. je dost tenky a zvukovo nesedi do podkladu, tym padom je dost nevyrazne aj to co hras a nie je to len melodiou. obcas zadres ton, ktory tam nepatri a az to zaboli :) napriklad 0:49 (nie len) 1:17 je to zase intonacno - melodicky uplne v lufte.

ta druha gitara zneje zvukovo o 2 triedy lepsie. je to plne kukuric, ale ked mi povies, ze si sa nechal inspirovat Frankom Zappom, mozno sa obhajis :).

vseobecne ta druha cast ma vacsie gule ale.

zaver s cistou gitarou je celkom podareny.

v zasade je to celkom dobra robota, dobre sa to pocuva, ale ta gitara je tam pravdu povediac castejsie rusiva, ako pekna, hlavne ta prva cast.
Zaznamenané
hate_me
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 590



« Odpoveď #21 kedy: 08. Január , 2008, 11:34:34 »

...pomaly cakam, kedy zacne spievat Dalibor Janda :)
ha ha ha ha ha ha som si to pustil teraz a fakt!  Bavím sa skvele pripomina mi to minule leto ked som robil na stavbe a majster cestou vzdy pustal jandu, chuaneza, repete a veronu  No hanbím sa..
Zaznamenané

... ale potom som mu pretiahol sestru a od vtedy sa na mna hnevá ...
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #22 kedy: 08. Január , 2008, 13:51:24 »

je to plne kukuric, ale ked mi povies, ze si sa nechal inspirovat Frankom Zappom, mozno sa obhajis :).


no a ak ti poviem ze som sa nechal inspirovat Garym Moorom tak to postaci?  ha ha ha jasne chapem ze tie sextoly ci co to je mi este nejdu...  ?§!.
Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.126 sekund, 22 otázok.