Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
18. Apríl , 2024, 12:36:00
Strán: 1 2 [3] 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Kacova nahravka  (Prečítané 10517 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #30 kedy: 25. November , 2006, 13:50:21 »

roberto napísal:
Citácia
asi preto ze to JE, Kacova nahravka.


nieje, sak je to tam hore vysvetlene
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
kmotor corleone
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 533


Tiez znamy ako don corleone.


« Odpoveď #31 kedy: 25. November , 2006, 15:08:04 »

Toto je ináč vežmi srandovná dišputa. Nejaký fetoš sem hodí bootleg pochybnej kvality a vydáva ho za svoje dielo. Čo keby admini túto tému jednoducho zmazali?
Zaznamenané

RED DEBILS
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #32 kedy: 25. November , 2006, 15:30:45 »

hosi, ja som tu asi jediny chemik.. tak tu netrepte blbosti. Ja hovorim ze to je Kacova nahravka. Vy ste mu len skocili na to jeho \"vysvetlenie\".
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #33 kedy: 25. November , 2006, 15:35:33 »

roberto napísal:
Citácia
hosi, ja som tu asi jediny chemik.. .


... to si iba myslis Žmurk Ale suhlasim, ze to JE Kacova nahravka...
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #34 kedy: 25. November , 2006, 15:39:53 »

ja si nemyslim, ze je to jeho nahravka. Kludne to moze byt Satriani, samozrejme tej historke okolo toho, ze satriani hral na halfplayback neverim.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
brianlover
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 347



« Odpoveď #35 kedy: 25. November , 2006, 15:43:48 »

ved to moze byt jeho nahravka, stal tam s diktafonom a nahraval, vyrobil tak \'kacovu nahravku;,,B)
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #36 kedy: 25. November , 2006, 15:44:11 »

no ak je toto jeho nahravka,tak je suverenne NAJ imitator Satrianiho,co som kedy pocul Žmurk
Zaznamenané
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #37 kedy: 25. November , 2006, 16:06:37 »

brainlover ma pravdu
toš, aspon rec na fore nestoji ze, ale jak vravi Robo, aspon pevne visi ŽmurkŽmurk
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
Kaco
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 114



« Odpoveď #38 kedy: 25. November , 2006, 16:13:06 »

Ak by niekto mal zaujem spravit svoju nahravku:
http://www.kacvinsky.sk/SummerSongHD.mp3

Pokusim sa hodit sem vysvetlenie:
Poslal som ten song na icq iggymu a este par ludom, co odtialto poznam... A vsetci tvrdili to iste - ze to je zle nahrate, ze vylietavam mimo rytmus obcas a ze vyraz v pomalych verziach mam uplne ini, ako satriani. Potom som o tom s iggym debatoval a iggy tam spominal tu rychlu pasaz, ze je nerytmicka... A potom sme sa bavili o tom, ci to dat sem na forum. Ja som tvrdil, ze nie, lebo bude strasne vela pindov ohladne kvality a ohladne bendingov, rychlych pasazi a neprecitenych pomalych. Ked som to sem daval, tak som akoze v ramci srandy napisal, ze to bolo nahravane profesionalne, a ze to bolo profesionalne aj znekvalitnene. Tusim iba rastis ten vtip pochopil.

Ad kvalita a nahravanie:
nahravane obycajnym pc mikrofonom za 150skv miestnosti, kde bol z reprakov nahlas backing a kombo h&k tube20, vysoka hlasitost.

Ad Kaco:
Odkedy som absolvoval klasicku gitaru, hram uz iba ako hobby, takze narozdiel od vas, (podla prispevkov skoro vsetkych) profi gitaristov som ja hobbikac bez vlastnej tvorby. Mozem skusit nahrat nejake ine pesnicky, co viem, ale kvalita bude asi taka ista, nemam dovod si kupovat drahu nahravaciu techniku a software, pretoze by som jednak nenahral nic nove a potom ani nemam ambiciu vytvarat nieco sam.
Ad fetak - v prvom prispevku som to chapal ako vtip, v tomto druhom ma to urazilo.
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #39 kedy: 25. November , 2006, 16:24:47 »

Kaco napísal:
Citácia
Ad Kaco:
Odkedy som absolvoval klasicku gitaru, hram uz iba ako hobby, takze narozdiel od vas, (podla prispevkov skoro vsetkych) profi gitaristov som ja hobbikac bez vlastnej tvorby.

To myslis ako? Vsak ti to ludia chvalia :)
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #40 kedy: 25. November , 2006, 16:28:50 »

Kaco napísal:
Citácia
... a ze to bolo profesionalne aj znekvalitnene. Tusim iba rastis ten vtip pochopil....


B)

Ako tiez by som nedal ruku do ohna, ze to neni ojeb a nehra to Satriani, ale ked povies, ze si to nahral ty, neostava mi ine, ako Ti verit a skonstatovat, ze Tvoja hra sa na Satrinaho hru velmi podoba Žmurk
Zaznamenané
kmotor corleone
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 533


Tiez znamy ako don corleone.


« Odpoveď #41 kedy: 25. November , 2006, 16:38:49 »

Kaco napísal:
Citácia
Ak by niekto mal zaujem spravit svoju nahravku:
http://www.kacvinsky.sk/SummerSongHD.mp3

Pokusim sa hodit sem vysvetlenie:
Poslal som ten song na icq iggymu a este par ludom, co odtialto poznam... A vsetci tvrdili to iste - ze to je zle nahrate, ze vylietavam mimo rytmus obcas a ze vyraz v pomalych verziach mam uplne ini, ako satriani. Potom som o tom s iggym debatoval a iggy tam spominal tu rychlu pasaz, ze je nerytmicka... A potom sme sa bavili o tom, ci to dat sem na forum. Ja som tvrdil, ze nie, lebo bude strasne vela pindov ohladne kvality a ohladne bendingov, rychlych pasazi a neprecitenych pomalych. Ked som to sem daval, tak som akoze v ramci srandy napisal, ze to bolo nahravane profesionalne, a ze to bolo profesionalne aj znekvalitnene. Tusim iba rastis ten vtip pochopil.

Ad kvalita a nahravanie:
nahravane obycajnym pc mikrofonom za 150skv miestnosti, kde bol z reprakov nahlas backing a kombo h&k tube20, vysoka hlasitost.

Ad Kaco:
Odkedy som absolvoval klasicku gitaru, hram uz iba ako hobby, takze narozdiel od vas, (podla prispevkov skoro vsetkych) profi gitaristov som ja hobbikac bez vlastnej tvorby. Mozem skusit nahrat nejake ine pesnicky, co viem, ale kvalita bude asi taka ista, nemam dovod si kupovat drahu nahravaciu techniku a software, pretoze by som jednak nenahral nic nove a potom ani nemam ambiciu vytvarat nieco sam.
Ad fetak - v prvom prispevku som to chapal ako vtip, v tomto druhom ma to urazilo.


Neurážaj sa;). Mal si svoje vysvetlenie poskytnúť skôr.
Zaznamenané

RED DEBILS
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #42 kedy: 25. November , 2006, 16:59:44 »

ja som to hovoril, ze satriani ma iny zvuk :)

Inak som si pustil ten backing track samotny a tak ma napadlo ze satriani komponuje asi opacne ako to zvyknem robit ja. On si zrejme povymysla melodie a potom do toho spravi podklady.

Naposledy upravil iMbUS, : 25.11.2006 2006 17:02
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Kaco
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 114



« Odpoveď #43 kedy: 25. November , 2006, 17:46:55 »

tak super, diky hosi Žmurk

ale aj tak si myslim, ze ta nekvalita tam skryla vela mojich chyb, keby ste ma poculi normalne, tak by ste vsetci povedali, ze hram necisto, 100% Žmurk

tak ja teda este nieco nahram, ze ste ma tak pekne pochvalili. Som sem naposledy pridal este do stareho fora crystal planet a ten nemal velky ohlas :-D
Tak ja neviem, mam nahravat takto nekvalitne s mikrofonom a bednou, alebo rozmyslam, ze priamo do kompu na cisty kanal mozem nahrat midnight.

Naposledy upravil Kaco, : 25.11.2006 2006 17:53
Zaznamenané
Kaco
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 114



« Odpoveď #44 kedy: 25. November , 2006, 17:47:43 »

iMbUS napísal:
Citácia
ja som to hovoril, ze satriani ma iny zvuk :)

Inak som si pustil ten backing track samotny a tak ma napadlo ze satriani komponuje asi opacne ako to zvyknem robit ja. On si zrejme povymysla melodie a potom do toho spravi podklady.

Naposledy upravil iMbUS, : 25.11.2006 2006 17:02


ano, satriani a hughes&kettner nejdu moc dokopy :-D
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 22 otázok.