Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 14:57:45
Strán: [1] 2 3 ... 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Naj zazitky,humorne ci smutne  (Prečítané 19847 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Hosť
« kedy: 06. December , 2006, 00:58:26 »

Dnes ma napadlo preco nezalozit temu o najneobycajnejsich zazitkoch z nastrojmi,na hrani,doma a pod...
 Tu je moj pribeh.Hraval som vonku a kupil som si novucicky japonsky Fender Stratocaster.Cca po dvoch tyzdnoch vykradli cely podnik.Zmizli drahsie veci z klubu,peniaze a samozrejme co cert nechcel aj moj novy strat.Verte ci nie.Naozaj mi vyhrkli slzy z oci.Strasne som sa z tej gitary tesil ale brat ju kazdy den na apartman vzdialeny cca 1,5 km od klubu sa mi nechcelo.(Chodili sme peso tak som bol lenivy).Spoluhraci ma ukludnovali ze vsetko bude ok.Moc som tomu neveril.Najst gitaru nebola sanca.
 Prisli policajti,spisali zapis,pofotili a isli prec.Nakolko som mal gitaru novu tak som mal od nej samozrejme papiere zo seriovym cislom tak som im to prefotil a dal (keby nahodou).Hlavou v smutku som isiel zapit zial nad mojou laskou s ktorou som sa prakticky rozlucil.Najst tu gitaru bolo nemozne.Poviem vam,riadne som sa spil Ja som čert.. .Nasraty,´´preco som si ja debil tu gitaru nenosil na apartman´´.(po tomto by som ju vlacil aj 10 km).
 Presiel tyzden,dva.Nakolko som s oblubou chodil rad po vsakovakych bazaroch a putikach isiel som v jednom nemenovanom meste pozriet do jedneho bazaru.Chodim,obzeram a naraz co nevidim.MOJ STRATOCASTER!!!Nebol som si samozrejme 100% isty.Seriove cislo som naspamat nevedel.Zachoval som chladnu hlavu.Sadol na bus a letel na apartman pre papiere.Po prichode sa samozrejme cislo zhodovalo a moja laska sa mi mohla vratit.Volali sa policajti a nakolko sa tam do bazaru davaju veci len s preukazom totoznosti nebolo problem najst vinnika.Bol to casnik z nasho klubu.Moja laska je teda opat u mna a moje gitary uz nosim stale zo sebou.Dohrat zbalit a domov :) .Chalanisko nafasoval potom 3 roky natvrdo a ja som uz mohol z usmevom na tvari zaspavat.
 Neuveritelny pribeh Žmurk a ak je treba mam k tomu svedkov.

 Tak nech sa paci,pridajte aj vy nejaky usmevny ci smutny pribeh.Žmurk
Zaznamenané
ujo jolana
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #1 kedy: 06. December , 2006, 09:35:46 »

Si mal teda pekne stastie heh.Pekny pribeh Fuuha zíram
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #2 kedy: 06. December , 2006, 11:29:21 »

hmm stasne konce :)

Ja som asi pred rokom bol v hudobninach a akurat dostali ten novy Zoom G2,vcelku novinka, stare zoomky boli dost o nicom, na nete som co-to precital tak som si povedal, ze to vyskusam. v zapale skusania co ta nova masinka umi som tam nasiel nejake skreslenie, ktore mi vcelku sadlo, tak som si povedal, ze zahram nieco tvrdsie, co to da. zacal som hrat Seek & Destroy (Metallica) a po cca par sekundach mi poklepal na rameno taky uz postarsi pan a spytal sa: \"Ty chces byt muzikantom?\" neisto som prikyvol, ze co proti mne ma, \"Tak to netreba robit hluk ale hrat!\" bola dalsia jeho veta. ha ha ha no co..metalek asi fakt nie je pre dochodcov Ja som čert..
Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #3 kedy: 06. December , 2006, 13:13:25 »

Rad by som prihodil moje pocity, ked som kupoval PRS, ale to uz vsetci viete. Žmurk  Dam nieco ine.

Ked som mal 16 rokov, hral som s kapelou v nedalekom meste na metalovom koncerte. A nejako sa to tam pred koncertom zvrhlo na straaaasny opijas. Ked mal zacat koncert mojej kapely, chalani ma nasmerovali k podiu a ja som sa tam vybral s gitarou v ruke. Co cert nechcel, este som nevysiel ani zo satne a uz som urval jednu strunu, tak zasa naspat. 10min. pauza. Opat sa vydavam k podiu, zacina 1 skladba pohoda, na zaciatku druhej - dalsia struna. \"No mna asi porazi\" som si zasomral, a vybral sa spat do satne. 10min. chalani nevedeli, co maju na podiu robit, tak si len tak brnkali nieco dokola. Opat \"velky comeback\" - vsetky struny OK. Zaciname odznova druhu skladbu a na konci som sa skoro prepadol od hamby, dalsia struna v prdeli. So sklopenymi usami som sa odtiahol do satne, zbalil gitaru a vykracal domov.

Odvtedy sa stranim opijasom pred koncertom, ale po sa nebranim. Žmurk

Naposledy upravil dr.karpathorky, : 06.12.2006 2006 13:26
Zaznamenané
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #4 kedy: 06. December , 2006, 13:44:48 »

Som zažil čosi podobné, ale bol som triezvy. Dva koncerty sa mi slušne rozosrali kvôli praskaniu strún. Na jednom mi praskla struna uprostred prvej skladby. Bol som jeden gitarista v kapele, mal som Floyda, ale nevedel som, čo s tým, tak som skladbu dohral rozladený. Samozrejme, aspoň 15 minútová pauza na výmenu struny a niekožkofázové doladenie gitary.

Podobný zážitok som mal na inom koncerte v Pezinku. Tam mi prdla struna hneď na úvode prvej skladby. Tak sme zastavili koncert a požičal som si gitaru od chalana z hosťujúcej kapely. Bola rozladená. Tiež mala Floyd, takže ladenie chvížu trvalo. Odohral som na nej pár skladieb, ale mala o číslo hrubšie struny a o dva pražce menej, ako moja. Chalanisko mi medzitým rýchlo spojazdnil moju gitku. Tak som si ju po tých pár pesničkách vzal späť a...bola totál rozladená. Takže zas 10 minút ladenia a tréma po zbytok koncertu.
Na inom koncerte sa zas bubeníkovi uvožnili struny na rytmičáku, to sme museli zabávať obecenstvo jedným \"akustickým\" kúskom, ktorý sme našťastie na skúškach hrávali len tak.


BTW: Pitie pred a po koncerte..to by stálo aj za tému. Ja som si raz hrkol pred skúškou a hral som strašne zle. Odvtedy pred hraním nepijem zásadne. Ale po hraní, to je iné.

Naposledy upravil Altostratus, : 06.12.2006 2006 13:46
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #5 kedy: 06. December , 2006, 14:27:55 »

uz ste niekedy hrali s kapelou, kde bol bubenik taky zhuleny, ze hral rytmus vsetkymi koncatinami naraz, potom to porozdeloval a potom zase vsetkymi naraz, sem tam si trafil palickou do hlavy a sem tam netrafil cinelu ci bubon.
gitarista bol tak nadrbany, ze nevedel trafit booster na zemy, opieral sa o bedne lebo nevedel stat a chrcala mu gitara lebo mal pokazeny jack, spevak, ten odbliakal svoj standard. skoro som nabural ako rychlo a nasrate som odtial odchadzal. teraz sa na tom ako tak smejem,ale vtedy mi to bolo totalne trapne.s nadrbanou kapelou uz ale na podium nevyleziem.ja sam nepijem pred hranim, max nake pivo a aj to iba ked mam dost casu do hrania, ked su velke nervy, tak mozno pred prichodom na podium jednu sladkost v podobe borovicky alebo rumu,ale to je skor vynimka ako pravidlo. ale kedze som vacsinou autom, tak nepijem vobec.
Zaznamenané

o-yep sro
kmotor corleone
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 533


Tiez znamy ako don corleone.


« Odpoveď #6 kedy: 06. December , 2006, 19:25:08 »

pista58 napísal:
Citácia
uz ste niekedy hrali s kapelou, kde bol bubenik taky zhuleny, ze hral rytmus vsetkymi koncatinami naraz, potom to porozdeloval a potom zase vsetkymi naraz, sem tam si trafil palickou do hlavy a sem tam netrafil cinelu ci bubon.
gitarista bol tak nadrbany, ze nevedel trafit booster na zemy, opieral sa o bedne lebo nevedel stat a chrcala mu gitara lebo mal pokazeny jack, spevak, ten odbliakal svoj standard. skoro som nabural ako rychlo a nasrate som odtial odchadzal. teraz sa na tom ako tak smejem,ale vtedy mi to bolo totalne trapne.s nadrbanou kapelou uz ale na podium nevyleziem.ja sam nepijem pred hranim, max nake pivo a aj to iba ked mam dost casu do hrania, ked su velke nervy, tak mozno pred prichodom na podium jednu sladkost v podobe borovicky alebo rumu,ale to je skor vynimka ako pravidlo. ale kedze som vacsinou autom, tak nepijem vobec.


áno. hral som. Rozdiel bol v bubeníkovi. TVOJ(Kubo?) si paličkou triafal SVOJU hlavu.Môj to zobral iným smerom. MOJU. Dostať paličkou z 5 metrov je dosť nepríjemné:S .

Naposledy upravil don corleone, : 06.12.2006 2006 19:26

Naposledy upravil don corleone, : 06.12.2006 2006 19:27
Zaznamenané

RED DEBILS
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #7 kedy: 18. December , 2006, 23:55:56 »

Toto sa stalo na nasom koncerte v Bastione v BA cca 3-4 roku dozadu.Moj bracho /nas spevak/ je jasny blazon,ktory zarucene vzdy nieco \"vymysli\":-) V tom case hral u nas na basu Tomas Heriban z Trnavy.Prisli me do podniku-sadli sme si,prisla casnicka a objednavali sme si.Ked prisiel rad na Tomasa,ktory si objednal Gin s Tonicom,tak bracho velmi jasne a razantne na Tomasa spustil:\"Tomas prestan!Teraz si sa vratil z liecenia a drzis sa celkom dobre.NEPI!\"Samozrejme cela kapela sa ,ako na povel pridala a Tomasovi dohovarala.Nakoniec sme ho ani nepustili k slovu a objednali mu mineralku.Bracho potom obehol vsetky casnicky a porozpraval im pribeh,ako Tomas presiel alkoholovym peklom a aby mu nenalievali a ked si objedna alkohol nech pridu za nami.Tak sa aj stalo.Tomasovi nikto alkohol nenalial a my sme sa isli postat od smiechu.Potom sme vysli na podium a bracho po 2. pesnicke prehovoril k narodu:\"Tuto pesnicku by sme chceli venovat nasmu basgitaristovi Tomasovi,ktory sa vratil z protialkoholickeho liecenia.Tomas,drzime Ti palce aby si sa znova zaclenil do spolocnosti a bol jej plnohodnotnym clenom.Mame Ta radi Tomas!\"Potom k nemu prisiel a objal ho.Vtedy nastal najvacsi polesk,aky kedy Bastion zazil:-) a my sme zahrali \"whiskey in the jar\"
Zaznamenané

Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #8 kedy: 19. December , 2006, 00:04:02 »

Tuto story mi rozpravali chalani zo skupiny vox.Pocas plesovej sezony niekedy v 80-ich rokoch hrali jeden ples v Brne a druhy den zase v Presove.Pocas cesty z Brna do Presova tesne za Brnom skoro zrazili opiteho cyklistu,ktory lezal na ceste a nevedel o sebe.Tak sa rozhodli,ze dostane priucku.Auto mali velke,tak mileho cyklistu nalozili a v Presove pekne vylozili.Chel by som vidiet,ako sa zatvaril a co si pomyslel,ked sa prebral:)
Zaznamenané

brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #9 kedy: 19. December , 2006, 00:14:23 »

Beeee Beeee Beeee Beeee Beeee Beeee

...sa mi zdá že som počul túto príhodu niekde z opačnej strany :) :) ...cyklistov zážitok :)
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #10 kedy: 19. December , 2006, 00:20:15 »

foter mi rozpraval story ako sa raz nadrbali na kacine, spiti zliezli niekde z kopca dole a rano sa zobudili a nevedeli si ani za nic spomenut ze kde boli a uz vobec nie ze kde su.tak v sobotu rano klepali v dedine na okna,ze kde sa nachadzaju...nastastie alkaci zbehli iba do zahorskej bystrice:D

osobne si ale myslim ze kazdy spravny chlap ma v talone podobny zazitok,ja som sa takto \"stratil\"svojho casu v 3 izbovom byte.
Zaznamenané

o-yep sro
brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #11 kedy: 19. December , 2006, 00:44:04 »

Keď sa tu už teda točí o tom alkohole :)
Moj prvý hlbší kontakt s aklokholom sa uskutočnil na bratrancovej svatbe v jednom kaštieli, moj ujko, známi noťas  už mal dosť pod klobúkom. Rodina rozhodla že sa mu zastaví prísun jeho obžúbeného moku :) ...prišlo mi ho mierne žúto keď som ho videl smutného a samého sedieť za stolom bokom od žudí. Podujal som sa k hrdinskému činu a prepašoval som cez kuchyňu literku vína ktorú som mal v úmysle s nim vypiť Beeee  ...To bola posledná vec ktorú si pamätám :)
...
Zrazu som sa pomaly zobúdzal na dosť intenzívne svetlo (nemá to nič spoločné s klinickou smrťouB) )
Ocitol som sa vonku v zime na lavičke a to svetlo pochádzalo z reflektorov bratrancovho žiguláka, hladali ujka na aute ha ha ha
Nakoniec ho našli niekde obdaleč kaštieža ako spí v žihlave :)
sranda :) ...len si pamätám že vtedy zo mňa šla kriklavá grcka :S
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
Hosť
« Odpoveď #12 kedy: 19. December , 2006, 01:17:39 »

Jaj tych alkoholickych mam na mraky, tak skusim taky jeden na ktory si akurat spominam.
Zaciatkom semestra sme sa v ziline na intraku a potom v krcme s kamosmi ozrali a potom sme sa ja a este jeden kamarat chystali ist pesi do podniku, ktory je asi 3 kilometre vzdialeny. Bola asi jedna hodina v noci. Ked sme prechadzali okolo kauflandu, zazreli sme osamoteny nakupny vozik, tak nas napadlo ze pockame kym odide skupina asi siestich SBSkarov, a potom si ho poziciame a odvezieme sa na nom... Ale cakali sme asi 20 minut a oni nikam nechodili, tak som dostal napad, ze si jeden kupime pred Carrefourom za 10 korun.... Tak sme aj ucinili a potom sme sa viezli, striedali sme sa v tlaceni, isli sme po ceste poza sportovu halu, v pravom jazdnom pruhu.... Ked tu sme zrazu v opacnom jazdnom pruhu zazreli dalsich dvoch neznamych ludi s nakupnym vozikom, ktori isli opacnym smerom....
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #13 kedy: 19. December , 2006, 10:42:56 »

jimi cimbala napísal:
Citácia
Toto sa stalo na nasom koncerte v Bastione v BA cca 3-4 roku dozadu.Moj bracho /nas spevak/ je jasny blazon,ktory zarucene vzdy nieco \"vymysli\":-) V tom case hral u nas na basu Tomas Heriban z Trnavy.Prisli me do podniku-sadli sme si,prisla casnicka a objednavali sme si.Ked prisiel rad na Tomasa,ktory si objednal Gin s Tonicom,tak bracho velmi jasne a razantne na Tomasa spustil:\"Tomas prestan!Teraz si sa vratil z liecenia a drzis sa celkom dobre.NEPI!\"Samozrejme cela kapela sa ,ako na povel pridala a Tomasovi dohovarala.Nakoniec sme ho ani nepustili k slovu a objednali mu mineralku.Bracho potom obehol vsetky casnicky a porozpraval im pribeh,ako Tomas presiel alkoholovym peklom a aby mu nenalievali a ked si objedna alkohol nech pridu za nami.Tak sa aj stalo.Tomasovi nikto alkohol nenalial a my sme sa isli postat od smiechu.Potom sme vysli na podium a bracho po 2. pesnicke prehovoril k narodu:\"Tuto pesnicku by sme chceli venovat nasmu basgitaristovi Tomasovi,ktory sa vratil z protialkoholickeho liecenia.Tomas,drzime Ti palce aby si sa znova zaclenil do spolocnosti a bol jej plnohodnotnym clenom.Mame Ta radi Tomas!\"Potom k nemu prisiel a objal ho.Vtedy nastal najvacsi polesk,aky kedy Bastion zazil:-) a my sme zahrali \"whiskey in the jar\"


Ja by som Vas zabil Si píš!!! Potom by som opustil kapelu a isiel sa zurivo na protest najebat do oprotajsieho podniku :)
Zaznamenané
metalhead
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 459



« Odpoveď #14 kedy: 23. December , 2006, 14:40:50 »

mne sa stala jedna dost nemila prihoda s gitarkou.stalo sa to koncom marca.kmarat siel hrat do susedneho mesta/krompachy/ a svoju gitaru mal nepojazdnu tak ma poprosil ci by som mu nepozical svoju krasnu nadhernu vylestenu Jackson RR3.ja mu na to ze ani nahodou samozrejme.ale nejako ma presvedcil, a tak som mu ju pozical za podmienky ze ked sa jej daco stane tak ho zabijem.
Prisli do krompach, zahrali koncert a vola mi ze vsetko ok idu uz domov zajtra mi gitaru vrati.na druhy den cakam,cakam a nic.a tak som mu zavolal ze co.a on ze lezi v nemocnici s rozbitou hlavou ze do nich nejaka zenska najebal zo zadu a ze sa nikomu nic hrozne nestalo az na par odrenin a jeho otras mozgu.a gitara?.....ticho .....ha?.....no vies gitara bola v kufri a jaksi to neprezila.ked som ju potom videl tak som myslel ze mu sposobim dalsi otras mozgu.zlomene telo,odlomena hlava...:pinch: .hacik bol v tom ze on ju dal ned k dvram kufra a skoncila najhorsie.ale neola to jeho chyba.spon som sa poucil ze GITARA SA NEPOZICIAVA!!!!
ale uz mam novu ktoru mam tak isto rad /RX10/
Zaznamenané

I hate commercion
Strán: [1] 2 3 ... 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.076 sekund, 22 otázok.