Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
19. Apríl , 2024, 18:51:50
Strán: 1 [2] 3 4 ... 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Naj zazitky,humorne ci smutne  (Prečítané 19858 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #15 kedy: 23. December , 2006, 16:41:17 »

Zlomene telo a odlomena hlava? Ako sa moze zlomit telo?
Zaznamenané

metalhead
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 459



« Odpoveď #16 kedy: 23. December , 2006, 16:45:13 »

martinlm napísal:
Citácia
Zlomene telo a odlomena hlava? Ako sa moze zlomit telo?


bolo rozstiepene nad stredom v priebehu vlakien:blush:

Naposledy upravil metalhead, : 24.12.2006 2006 13:18
Zaznamenané

I hate commercion
matkosafko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 517



« Odpoveď #17 kedy: 07. Február , 2007, 17:13:02 »

sedi vedla mna kamarat ktory mi rozpovie mi skutocny pribeh ktory nedavno vyparatili. niektorych mozno pobavi, niektorych rozplace. Mena su torku pozmenene ale vsetko ostatne sedi.nejdem vas dalej napinat. prajem prijemne citanie.


Bola streda, akurat to vyslo medzi Stefanom a Silvestrom. Nie nebol to Stefan s modrym polom, ani Silvo piatak, ale bolo to obdobie medzi sviatocne. Traja kamarati, hudobnici Vlado - basa , Bachor - klavir, Tibo - gitara sa stretli na nemenovanom mieste pri prilezitosti nacviku na koncert jedneho mileho Spevokolu so silnym repertoarom a este silnejsimi spevackami. Svoje cakanie na zaciatok samotneho aktu si spestrili sabotazou na Jurkovu gitaru. Jurko v ten den akurat meskal ako vsetci ostatni. Mozno ani nemeskal, len ti traja betari prisli torsku skor. V Bachorovom vrecku sa cirou nahodou objavil predmet ktory to vsetko zapricinil. Spomenuli si, ze Jurko si nechava gitaru v malom sklade a kedze mali pri sebe tuto vec nevahali ju pouzit a sposobit Jurkovi zial a trapenie suvisiace s vymenou strun. Vsetko prebehlo ako si traja prefikani sibali naplanovali.
     O niekolko minut prisiel sam majstro Jurko a vybral si svoju gitaru z bezpecneho miesta. V ten moment sa jeho usmievava tvar zmenila na tvar zabijaka. Obraz ktory uvidel si zapamata dosmrti. Gitara, krasnej sunburnst farby bola zabielena. Stale nechapavo pozeral a zacal skumat co sa stalo. Velmi rychlo zistil, ze gitara je niecim poprasena a velmi sa potesil ked ju poutieral. Znovu vynikla kresba dreva a Jurko bol trosku spokojnejsi. Ale, vtom sa dotkol strun. Na dotyk boli akesi drsne a chraplave. Uvedomil si ze vsetky jeho jedinecne techniky nebude moct na nich pouzit. Svojim vycibrenym hudobnickym sluchom zacul huronsky smiech ozyvajuci sa spoza dveri. To sa smiali Bachor, Vlado a Tibo. Vybehol z dveri a s pohladom kanibala a pokojom anglicana sa ich spytal: " Co sa stalo s mojou gitarou, vy svine!!!!" Tibo zbehly v podobnych situaciach mu s tykom na pravom kutiku odvrkol: " Ja neviem, co mas nervy, pod hrat!"
     Chalani sa tade pobrali z exterieru do interieru a chopili sa kazdy svojho nastroja. Jurko sa pokusal hrat ale bolo na jeho prstekoch vidiet to trapenie ktore mu drsne struny sposobili. Bachor sa ho opytal: " Hadaj Jurko co mas na strunach?" ....
     Bachor, Tibo a Vlado mu struny parkrat  (asi 5 minut to trvalo) prebehli intenzivne kolofoniou...  Jurko si ich umyl vodou a na druhy den mu struny navoskovali.

Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #18 kedy: 07. Február , 2007, 17:26:16 »

bolo to pisane jak rozpravka od Dobsinskeho Bavím sa skvele sibali,vyparatit....

a keby to spravili mne...tak sa na nich vyserem a odidem a samozrejme im poriadne vynadam ha ha ha Na zdravie!
Zaznamenané

shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #19 kedy: 07. Február , 2007, 17:27:17 »

sedi vedla mna kamarat ktory mi rozpovie mi skutocny pribeh ktory nedavno vyparatili. niektorych mozno pobavi, niektorych rozplace. Mena su torku pozmenene ale vsetko ostatne sedi.nejdem vas dalej napinat. prajem prijemne citanie....
snad to nebola moc draha gitara. kebyze mne toto niekto spravi, bola by to jeho posledna vec.  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #20 kedy: 07. Február , 2007, 17:32:55 »

Co? Este bude nejaky dalsi prispevok, kde bude pointa, alebo nie?
Zaznamenané

hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« Odpoveď #21 kedy: 07. Február , 2007, 17:38:25 »

co mu spravili so strunami?
Zaznamenané
ujo jolana
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #22 kedy: 07. Február , 2007, 17:41:25 »

kolofoniou       kolofonia je zivica na spajkovanie,take oranzove priesvitne tvrde.tak s tym mu zadrbali struny.Ak som dobre pochopil
Zaznamenané
hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« Odpoveď #23 kedy: 07. Február , 2007, 17:42:42 »

jaaaaj Popiskujem si ja ze to az potom....to je tak napisane....som myslel ze aj pajkovackou behali tych 5 minut Bavím sa skvele
Zaznamenané
hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« Odpoveď #24 kedy: 07. Február , 2007, 17:43:44 »

inak toto vazne neni sranda, taketo "zarty"...osobne preferujem take co neskodia na majetku Na zdravie!
Zaznamenané
ujo jolana
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #25 kedy: 07. Február , 2007, 17:46:33 »

Uz nech napise co to bolo za gitaru  Bavím sa skvele
Zaznamenané
beercompatibile
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372


beercompatibile


« Odpoveď #26 kedy: 07. Február , 2007, 17:57:47 »

No neviem,

asi 12 rokov dozadu sme novemu basakovi (druha skuska s nim) vymontovali komplet elektroniku z komba a to bol eliot!!!

ked ho skusal zapnut tak sme sa so slovami "takeho diletanta svet nevidel, az si to nakopnes tak nas zavolaj, ideme zatial vedla do krcmy" zdvihli a odisli vedla do krcmy. Po 5 minutach prisiel a chcel nieco povedat no po slovach dalsieho gitaristu " nevrav, ze ti to nejde. Kazdy hudobnik ma svoj nastroj a vsetko okolo vzdy v poriadku a neotravuje ostatnych" nepovedal nic. Odisiel a na kombe nam nechal listok s cenou toho komba. Vsetko sme namontovali nazad.
O dva dni prisiel na skusku, zapol kombo vyskusal, povedal nieco o chrapunstve a odisiel. Uz s nas nemal rad:(
Su ludia, co nemaju vskutku ziaden zmysel pre humor. Ak si to tu precita tak nech sa uz nehneva.

Inokedy sme zas spevakovi pripli na mikrofon 110V transformator. Hned ako sa prebral povazoval to za dobry for. On zmysel pre humor mal a preto ze bol fesak tak nam za trest prebral frajerky (teda okrem bubenikovej). Pekne jednu po druhej ale zas to stihol za jeden vecer. To sme mi zas za moc humorne nepovazovali.
Tak sme mu v noci po koncerte na izbe v hoteli ostrihali vlasy. Jeho okamzite ohodnotenie toho pocinu sme nemali zaujem sledovat,tak sme z izby potichu odisli do auta a do blavy aj s jeho oblecenim.
Asi o mesiac nato po obzvlast nevydarenom koncerte vo vysokoskolskom klube v nitre sme sa s gitaristom zobudili na izbe a so zaujmom sledovali ako echutne dokaze vizerat toaletny papier prilepeny sekundovym lepidlom (v hrubej vrstve) na nasich celach.

Napriek tomu ten clovek doteraz zije a sme kamarati. Ale pre istotu sa na spev vykaslal a je pogramator.
Zaznamenané

uz radsej nic nepisem, zas by som to musel po case zmenit :)
ujo jolana
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #27 kedy: 07. Február , 2007, 18:07:31 »

S trafom to mohla byt sranda.Mi sme na strednej pouzivali megmet(megaohm meter) na podobne srandicky.Ked do niekho drblo 500 alebo 1000V hned mu do smiechu nebolo.Mal som tu cest pocitit to pri meraniach  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #28 kedy: 07. Február , 2007, 18:33:56 »

kolofoniou       kolofonia je zivica na spajkovanie,take oranzove priesvitne tvrde.tak s tym mu zadrbali struny.Ak som dobre pochopil
Je nerozumiem tomuto
Citácia
Gitara, krasnej sunburnst farby bola zabielena.

beercomplatibile, no to ste boli riadni rockeri :)
Zaznamenané

ujo jolana
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #29 kedy: 07. Február , 2007, 18:35:57 »

kolofoniou       kolofonia je zivica na spajkovanie,take oranzove priesvitne tvrde.tak s tym mu zadrbali struny.Ak som dobre pochopil
Je nerozumiem tomuto

  comu nerozumies?  som napisal nieco zle?
« Posledná zmena: 07. Február , 2007, 18:36:29 od ujo jolana » Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.043 sekund, 22 otázok.