Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 05:40:39
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Naj zazitky,humorne ci smutne  (Prečítané 19900 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #30 kedy: 07. Február , 2007, 18:36:38 »

Citácia
Gitara, krasnej sunburnst farby bola zabielena.
Zaznamenané

hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« Odpoveď #31 kedy: 07. Február , 2007, 18:48:42 »

ked sa kolofonia drvi (napr trenim o struny) su z nej take biele zmolky Žmurk
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #32 kedy: 07. Február , 2007, 20:01:39 »

sme novemu basakovi (druha skuska s nim) vymontovali komplet elektroniku z komba a to bol eliot!!!

sme zas spevakovi pripli na mikrofon 110V transformator.

sme mu v noci po koncerte na izbe v hoteli ostrihali vlasy. Jeho okamzite ohodnotenie toho pocinu sme nemali zaujem sledovat,tak sme z izby potichu odisli do auta a do blavy aj s jeho oblecenim.

Ty vole.........ako chapem zmysel pre humor, ale kebyze sa mi stane nieco z tohto, tak asi policiu na vas zavolam.       ha ha ha
Zaznamenané
kmotor corleone
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 533


Tiez znamy ako don corleone.


« Odpoveď #33 kedy: 07. Február , 2007, 23:08:02 »

...Tak sme mu v noci po koncerte na izbe v hoteli ostrihali vlasy. Jeho okamzite ohodnotenie toho pocinu sme nemali zaujem sledovat,tak sme z izby potichu odisli do auta a do blavy aj s jeho oblecenim...

Dosť drsné. Čudujem sa, že si ešte nažive. ha ha ha

Zaznamenané

RED DEBILS
beercompatibile
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372


beercompatibile


« Odpoveď #34 kedy: 08. Február , 2007, 09:22:18 »

Pani,

so zarmutkom musim konstatovat, ze mlada generacia zmysel pre humor skutocne nema.
A hrali sme metal ale ako rockeri sme sa necitili. Hold sme boli vyznavaci recesie.
Aj ked priznam ze ked mali nase frajerky na gatkach napisane "to mas za to ty debil" a vobec o tom nevedeli sme za
obzvlast vydarenu recesiu nepvazovali. Museli sme si zachovat chlapsku hrdost a vymysliet nieco na odplatu!!!

Nadalej ostavam priaznivcom recesie, aj ked uz o poznanie menej zanietenym.
Zaznamenané

uz radsej nic nepisem, zas by som to musel po case zmenit :)
matkosafko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 517



« Odpoveď #35 kedy: 08. Február , 2007, 09:29:34 »

beercompatible: tak to ste mu dali riadne "nazrat"

kolofoniou mu to natreli. kolofoniou sa bezne natieraju slaky, tak mu oni natreli struny. ja som to osobne nevidel, len mi o tom "Bachor" rozpraval, tak reku preco to nedat sem.
sviecka vraj uz nemala taky efekt ako kolofonia
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #36 kedy: 08. Február , 2007, 14:03:01 »

hmmm...struny by som prekusol..ale keby mi niekto siahol na frajerku tak... Bacha na vec kamo! Nezahrávaj sa Som metlak
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #37 kedy: 08. Február , 2007, 15:35:39 »

to ani ja, ale osahavac nesmie byt vytrvaly a agresivny  Nezahrávaj sa
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #38 kedy: 22. Jún , 2009, 16:06:35 »

Hosi stala sa mi neprijemna vec... pred tyzdnom som sa zdrbav ze schodov a dolamal si obe zapastia... teraz mam v paprcoch zeleza a vyzera to tak ze prinajlepsom si do augusta nezahram... Smútim som si myslel ze to mam iba vyklbene a ono ze triestiva zlomenina vretennych kosti... drzte palce aby neboli nasledky... ale aspon dobra sprava je ze som schopny si sice horko tazko ale aspon sam vytret rit  :)
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #39 kedy: 22. Jún , 2009, 16:09:09 »

no ty kks.. ale na to ze mas obe ruky zlomene pises este vcelku pekne.. nech sa to dobre zhoji..
Zaznamenané

asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #40 kedy: 22. Jún , 2009, 16:14:04 »

Hosi stala sa mi neprijemna vec... pred tyzdnom som sa zdrbav ze schodov a dolamal si obe zapastia... teraz mam v paprcoch zeleza a vyzera to tak ze prinajlepsom si do augusta nezahram... Smútim som si myslel ze to mam iba vyklbene a ono ze triestiva zlomenina vretennych kosti... drzte palce aby neboli nasledky... ale aspon dobra sprava je ze som schopny si sice horko tazko ale aspon sam vytret rit  :)

 Je mi do plaču uff...   tak nech sa to dako zahoji
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #41 kedy: 22. Jún , 2009, 16:20:43 »

Je mi do plaču uff...   tak nech sa to dako zahoji

dako znamena aj krivo..  Bavím sa skvele inak.. tiez si vyberes taky cas clovece ze v juni ked leto zacina sa takto dodrbat..
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #42 kedy: 22. Jún , 2009, 16:48:57 »

ale aspon dobra sprava je ze som schopny si sice horko tazko ale aspon sam vytret rit  :)
to je to najdolezitejsie :) prajem nech sa das co najskor do co najlepsieho poriadku  Žmurk
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #43 kedy: 22. Jún , 2009, 16:56:48 »

dakujem za mile priania  Na zdravie! len som vas chcel informovat  Som frajer ono pisem na kazdej ruke jednym prstom a nevydrzim to velmi dlho...
esteze na dovolenku idem az v septembri... ale zatial si mozem aspon nohy mocit v jazere...
povedal mi chirurg ze lavacka to odniesla horsie, ze tam mozno bude obmedzena pohyblivost zapastia ale ze nie velmi... ale prsty funguju tak si myslim ze to nebude problem  Na zdravie! a zatial sa mi kazdu noc snivalo o gitarach a motorkach co su prajkticky jedine moje hobby  :) uz sa tesim ako v sweptembri nakopnem svojho pekaca  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #44 kedy: 22. Jún , 2009, 16:59:20 »

ty pocuj.. ako.. hmm.. co masturbacia nad tym si este neuvazoval ze ako to zmanazujes?
Zaznamenané

Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.098 sekund, 22 otázok.