Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Marec , 2024, 00:10:32
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Naj zazitky,humorne ci smutne  (Prečítané 19846 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #75 kedy: 03. Január , 2010, 14:45:37 »

Dosiel uz taky. Bud to rozmlatili pocas prepravy alebo to uz bolo a ojebal ma seller tak, ze mi poslal starsie fotky. Bohvie...
U tychto starsich ciernych Customov si treba dat bacha, lebo kopa z nich mali headstock crack a boli refinishnute tak, ze to nevidiet.

ako to dopadlo ? Neziadal si nejake "odskodne" od sellera / prepravcu .. co si s tym robil, kde je nastroj teraz ?
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #76 kedy: 03. Január , 2010, 14:47:15 »

mám taký dojem že sa musíš naučiť poľsky

Ja nemam rad slovanske jazyky. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #77 kedy: 03. Január , 2010, 14:51:12 »

ako to dopadlo ? Neziadal si nejake "odskodne" od sellera / prepravcu .. co si s tym robil, kde je nastroj teraz ?

Nebola realne sanca, seller tvrdil, ze o nicom nevie, posta nekooperovala aj ked to bolo poistene. Tak som ho chvilu mal a nakoniec som ho vykseftil v Nemecku s jednym obchodnikom za inu gitaru. Klas to opravil celkom dobre, trosku to bolo sice vidiet, ale drzalo to bezproblemovo.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #78 kedy: 03. Január , 2010, 14:51:48 »

a prečo takým hovoríš? komunikuješ?

Polstina a napr. rustina sa mi absolutne nepacia, s tym nic nenarobim.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #79 kedy: 03. Január , 2010, 15:57:04 »

Nebola realne sanca, seller tvrdil, ze o nicom nevie, posta nekooperovala aj ked to bolo poistene. Tak som ho chvilu mal a nakoniec som ho vykseftil v Nemecku s jednym obchodnikom za inu gitaru. Klas to opravil celkom dobre, trosku to bolo sice vidiet, ale drzalo to bezproblemovo.

neviem presne ako ma Gibson stavane kufre, nikdy som sa na to nezameriaval, ale je to realne mozne ? (aby sa v kufri nalomila hlava do pol krku)
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #80 kedy: 03. Január , 2010, 16:02:08 »

neviem presne ako ma Gibson stavane kufre, nikdy som sa na to nezameriaval, ale je to realne mozne ? (aby sa v kufri nalomila hlava do pol krku)

Hej. Dnesne su uz pomerne pevne, ale tie starsie boli dost zle upravene a to prave preto, ze pod uhlom hlavy bola taka ostra priecka, ktora v pripade vacsieho padu posobila pomaly ako gilotina. Navyse Gibsony z tychto rokov mali najtensie krky a ked si odratas tiahlo v krku, tak je tam mozno 1,5 cm dreva stareho pomerne lahkeho honduraskeo mahagonu, ktory sa ozaj lahucko zlomi v tom citlivom mieste. Preto ich je tolko polamanych. Nepomohla ani ta volute bublina pod hlavou co sa objavila od konca 69teho az asi do 82, dali ju moc vysoko.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
yeah
Hosť
« Odpoveď #81 kedy: 03. Január , 2010, 18:29:40 »

Tak mi to preloz teda.  Bavím sa skvele
Som z vychodu, skladam bars šumne pišničky a mam veľo mladych dzifčatoch. Vy sce tu šicke loosere.
 Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #82 kedy: 03. Január , 2010, 18:39:45 »

Hej. Dnesne su uz pomerne pevne, ale tie starsie boli dost zle upravene a to prave preto, ze pod uhlom hlavy bola taka ostra priecka, ktora v pripade vacsieho padu posobila pomaly ako gilotina. Navyse Gibsony z tychto rokov mali najtensie krky a ked si odratas tiahlo v krku, tak je tam mozno 1,5 cm dreva stareho pomerne lahkeho honduraskeo mahagonu, ktory sa ozaj lahucko zlomi v tom citlivom mieste. Preto ich je tolko polamanych. Nepomohla ani ta volute bublina pod hlavou co sa objavila od konca 69teho az asi do 82, dali ju moc vysoko.
kurňa taká firma a kufre to odflákne, ten môj je už ok?
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #83 kedy: 03. Január , 2010, 19:19:18 »

kurňa taká firma a kufre to odflákne, ten môj je už ok?

Hej, ten uz je riadne pevny.  Som frajer
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #84 kedy: 03. Január , 2010, 19:19:46 »

Som z vychodu, skladam bars šumne pišničky a mam veľo mladych dzifčatoch. Vy sce tu šicke loosere.
 Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

Dakujem.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #85 kedy: 18. September , 2010, 08:58:54 »

nasiel som tuto temu tak sa podelim o fakt drsny teraz uz srandovy zazitok.hravali sme v asi 94-om hore nad camelom v karlovke v takom malom zaujmovom klube ci  co to bolo.take zaujmove kruzky,radioamateri a podobne no a bol september,oktober proste cas zberu ked prsalo sme srandovali ze kto ma zasadene tomu poleje.no a kamos dosiel na skusku a v takom mikrotenaku to mal a fakt kopec.dal to do kufra v strate co su  take dvierka,no a na druhy den mi vola ze nam ujebali gitary no fakt pruser.kua po dvoch tyzdnoch volaju polisi ze chytili tych zlodejov a ze mame ist na fizlicu kuknut ci to su nase veci,uplne posrany sme tam isli kukame nase gitary,tak ten kamos otvoril tie dvierka nenapadne kukol potom na mna kukol a tak pohladom naznacil ze je to tam no a obidvaja v takom zmetku hned sme zdrapili gitky a ideme prec ale polis ze to nie ze to je dokaz na sude a tak no po pici.tak uplne posrany sme potom museli cakat kym to prebehne a potom volali ze mozme si ich zobrat ,tak sme leteli na fizlicu nieco podpisali a rychlo prec aj s gitarami.no zazitok na cely zivot ,nastastie tam asi nikto nepozeral tak to dobre dopadlo a potom sme to aj patricne oslavili.
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #86 kedy: 18. September , 2010, 09:01:48 »

az v strede som pochopil, ze co bolo v tom sacku...resp neviem to doteraz, ale myslim si ze trava Bavím sa skvele
Zaznamenané

mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #87 kedy: 18. September , 2010, 09:05:51 »

az v strede som pochopil, ze co bolo v tom sacku...resp neviem to doteraz, ale myslim si ze trava Bavím sa skvele
no sak jasne ale pochopil si som nechcel propagovat
« Posledná zmena: 18. September , 2010, 09:07:10 od mirostrat » Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #88 kedy: 18. September , 2010, 09:12:51 »

jasne, ale viem si vas predstavit pri tom  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #89 kedy: 18. September , 2010, 09:33:14 »

jasne, ale viem si vas predstavit pri tom  Bavím sa skvele
kamos si dal postavit krasne tele ,krk mal od urbana a drevo z postele od deda a storocna postel z nejakeho finskeho jasanu ze mal letokruhy opacne ze tie svetle boli tenke a tmave boli siroke daval mu to dokopy lojzo k. a fakt krasna gitarka ze custom shop moze ist do pecka pri nej.no a najebal sa a sedel na mierku oproti tatra banke v tej budke na zastavke a taky najebany sa klatil o tu gitaru a dosiel nejaky typek a ze -to je tvoja gitara? a on iba ze ano,ten typek schmatol gitaru a zdrhol a ten kamos taky najebany ani chodit nevladal tak iba za nim kukal jak bezi ku stanici a tam skocil na autobus do dubravky.a bolo po gitare
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.039 sekund, 22 otázok.