Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
25. Apríl , 2024, 12:08:02
Strán: 1 ... 5 6 [7] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Naj zazitky,humorne ci smutne  (Prečítané 19864 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #90 kedy: 18. September , 2010, 09:58:32 »

Mne sa zase vcera v noci doma stalo, ze som si o pol druhej hral a omylom som vypol pedal ked doznieval nejaky akord. Amp som mal asi na polke, tak bola sranda. Nechajte ma vydýchať ?§!.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #91 kedy: 18. Október , 2010, 04:17:18 »

bol som minule s partakom na pivo,je to docela slusny podnik v istej mestskej casti kam chodi dost veducich spoluobcanou a ked sme prisli tak bola plna krcma /navsteva zo slovinska/ a jak na potvoru iba jeden stol volny,tak on isiel k vycapu zobrat rezane a ja som si sadol k tomu stolu ku oknu,on od vycapu pozrel kde sedim a kukal jak mu capuje/sa v tom vyziva/ no ale vedla z nefajciarskej jedalne sa naraz vali 5 tlstych spoluobcianok a jeb hned ku mojmu stolu a bez opytania sa ku mne nasackovali a sadli si,no proste v mziku sekundy sedeli pri mne,ten partak zobral pivo a ide ku mne ku stolu ale jak to zbadal ocami mrkol na mna ze ideme von,ja som sa odtial ledva vytrepal a vonku mi ten partak hovori  ;kua CLOVEK TA NECHA MINUTU SAMEHO A HNED SI NAJDES DRUHU PARTIU'' sa doteraz na tom trhame ha ha ha   nedavno tiez s partakom som kupil chladnicku a vleceme staru chladnicku  z druheho poschodia a vonku sa pyta nejaky typek ,,to ste zobrali na stvrtom''? a ja ze ano partak ze ne a naraz sme to povedali ,no sme sa trhali jak za mlada cely pracovny den :)  mame teraz firemne auto a ma znacku DS a to vam je sranda,minule taky polonajebaty typek sa motal po ceste a tak naschval vodicom,mal som otvorene okno a on na mna picoval k....t madarsky a pod. a ja cez to okno komu ty pic,jes ty k,,,,t vyjebany ale cistou slovencinou no ten teda kukal Bavím sa skvele  nestalo sa mi to raz :)   jaj a robime v bratislave
« Posledná zmena: 18. Október , 2010, 04:39:38 od mirostrat » Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #92 kedy: 19. Október , 2010, 09:12:11 »

Mne sa zase vcera v noci doma stalo, ze som si o pol druhej hral a omylom som vypol pedal ked doznieval nejaky akord. Amp som mal asi na polke, tak bola sranda. Nechajte ma vydýchať ?§!.
no to sko si mal vybombovany aparat?
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
Strán: 1 ... 5 6 [7] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.072 sekund, 22 otázok.