Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 08:51:48
Strán: 1 ... 3 4 [5] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Dokument TV Nova  (Prečítané 13019 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #60 kedy: 02. December , 2006, 18:36:40 »

to s tym divadlom som len tak odbrucha splechol..pravdu povediac pri nejakych poppvych vecickach show musi byt a poriadna (aby sa bolo aspon na co pozerat ha ha ha ) dnes som videl nejaky zaznam koncertu robieho wiliamsa v TV a nejako ma velmi svojim spevackym vykonom neoslnil (az by som povedal, ze v studiu to spieva za neho niekto iny)..
pred vyse dvoma rokmi som bol v prahe na metallicu, na podiu boli iba svetla a vzadu taka cierna \"franforcova plachta\", na ktorej sa vplyvom vetra tie franforce rozne kyvali a spolu so svetlami v tme a \"hmlou\" to dotvaralo atmosferu..ale viac nic, proste kontakt s publikom a ziadne divadielka naokolo a tiez to bola paradna show Žmurk
taky dream theater tiez nepotrebuje ziadne divadielka Žmurk
stale si stojim za svojim, ak z kapely vyzaruje charizma a vie zaujat svojim vykonom na podiu tak naozaj netreba vselijake \"saskarny a maskarady\"

Naposledy upravil styrioci, : 02.12.2006 2006 19:38
Zaznamenané
Mr.Lado
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 452



WWW
« Odpoveď #61 kedy: 02. December , 2006, 23:21:59 »

pitu napísal:
Citácia
Pri niektorých koncertoch žudia show očakávajú, pri iných nie je podstatná.


Toto je to co som chcel povedat.

Inak ja mam asik dost iny pohad na vela veci takze sa so mnou nemusi suhlasit. Ale ja show chcem a kvalitnu music taktiez. A preto mam rad Vaia.  Ten nema problem aj s tym aj tym. Ale nemam problem si vypocut a tesit sa z koncertu ked vybehne jedne gitarista a hra na jednom mieste a drvi o sto sest. Ale treba vediet ze aj pop sa hra veeelmi kvalitne. Ja som Metalista dusou ale nemam klapky vidim kvalitu aj v pope.
Zaznamenané

Sex, Gitary a Nu-Metal
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #62 kedy: 03. December , 2006, 13:05:20 »

U niektorých gitaristov mi zas práve ich show a výraz vadí a mám z toho horší dojem, ako by som mal, keby \"len\" normálne zahral a tváril sa prirodzene.
Napríklad Marcus Deml.
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #63 kedy: 03. December , 2006, 13:44:56 »

pitu: toto mi vadi napr u Vai-a :) obcas mam pocit akoby pocas vystupenia dostaval cez gitaru elektrosoky ha ha ha
Zaznamenané
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #64 kedy: 05. December , 2006, 14:26:05 »

pitu napísal:
Citácia
Pri niektorých koncertoch žudia show očakávajú, pri iných nie je podstatná.


no nevím, buď je to hudba, alebo show, alebo hudba+show, mne osobne stačí tá hudba, keď je hudba horšia ako show je to horšie, ako naopak
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« Odpoveď #65 kedy: 05. December , 2006, 17:08:06 »

to je teda blbost-inak by to mohli davat aj na jojke ked to je z novy, by sme še pobavili aj na slovensku Beeee
no nic idem ukusnut skreckovy hlavu ze som metalista Ja som čert..
Zaznamenané
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #66 kedy: 05. December , 2006, 18:55:05 »

pitu napísal:
Citácia
Pri niektorých koncertoch žudia show očakávajú, pri iných nie je podstatná.


no ja myslim ze ciastocna show je na koncerte nutna.Treba nadviazat kontakt s publikom.Je jedno ci sa valas po zem alebo sa na divakov len usmievas.Treba sa nechat uniest hudbou a divaci si to musia vsimnut ze s nim komunikujes aj inak nez tym ze hras hudbu.Koncert nieje len zvukovy ale aj vizualny vnem a preto urcita davka showmanstva je potrebna. V kazdom type hudby ina. Ked je clovek technicky uplny antitalent ale vie podat publiku svoju hudbu ludia odchadzaju z koncertu ocareny na druhej starne nejaky super technik co pocas jedneho sola ukaze vsetky techniky a stupnice co vie sa pozera stale do zeme nieje pre normalneho divaka taky zaujimavy ako ten prvy lebo nevie co obnasa zvladnut taku techniku(ake je to tazke a uzasne) a jemu to v podstate jedno.
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
kmotor corleone
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 533


Tiez znamy ako don corleone.


« Odpoveď #67 kedy: 05. December , 2006, 20:37:21 »

pitu napísal:
Citácia
Pri niektorých koncertoch žudia show očakávajú, pri iných nie je podstatná.


Pri niektorých kapelách je pódiová/svetelná/neviem aká show neodmyslitežná. A keď to nie je nevkusné, tak si to rád pozriem. A vôbec- keď už za lístok vyvalím liter alebo viac, tak očakávam poriadny audio/video nášup(napr. Massive Attack v Inchebe s LED obrazovkou za scénou-nutné vidieť. Pasovalo to tam perfektne)
Zaznamenané

RED DEBILS
Strán: 1 ... 3 4 [5] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.067 sekund, 23 otázok.