Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 08:59:13
Strán: 1 2 [Všetko] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Fórum o politike  (Prečítané 6911 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« kedy: 08. December , 2006, 15:04:03 »

Trochu si tu spravím reklamu, snáď ma admini nezlynčujú...

Som takto zistil, že na slovenskom webe mi chýbalo kompletné fórum o politike, v štýle nášho GPC. Tak som si povedal, že si spravím svoje. S pomocou Progrockera som dal dokopy jeho predbežnú podobu. Môžete ju obdivovať na
http://altostratus.ic.cz

V tejto súvislosti vyhlasujem výberové konanie (lol) na adminov, pretože o písaní webu viem toho pramálo. Kto má chuť, nech pošle pripomienky, uvítam každú novú dušu. Kto by mal záujem robiť admina a spolupodiežať sa na tvrobe, nech pošle PM. (V tomto fóre, na svojom som ich ešte neskúšal:P )

Chcelo by to zrobiť nejakú úvodnú stránku, kde by boli sekcie, modul na ankety a na posledných desať príspevkov a tak...
Tak zatiaž dík za pozornosť

Altostratus

PS: Fórum je už plne funkčné, ale ak by sa našla partia žudí, ktorí by sa mu boli ochotní venovať, tak by sa normálne regla doména a tak...

Naposledy upravil Altostratus, : 08.12.2006 2006 15:05
Zaznamenané

matkosafko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 517



« Odpoveď #1 kedy: 08. December , 2006, 15:34:59 »

Priestoru na diskusie je tam vela.
Uz len reklamu pre babky demokratky, KDHkov, madarov a slotovcov :)
a moze to byt zaujimave citanie :D
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 08. December , 2006, 18:13:20 »

Uvodnu stranku podla mna nepotrebujes, co by na nej bolo? Pises nejake clanky, ktore by si tam chcel davat?
Poslednych 10 prispevkov nepotrebujes. SMF ma totiz fungujuce prispevky od poslednej navstevy.
Modul na ankety nepotrebujes, lebo ankety mozu byt v temach.
Zaznamenané

Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #3 kedy: 09. December , 2006, 11:11:14 »

Ide hlavne o to, aby to trochu nejako vyzeralo

BTW: Má niekto webu znalý chuť mi s tým pomáhať?Beeee
Zaznamenané

ujo jolana
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #4 kedy: 09. December , 2006, 13:07:08 »

Poslal som link kamosovi co chodi na politologiu :)  ,bol poteseny
Zaznamenané
magic-dragon
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 87



« Odpoveď #5 kedy: 09. December , 2006, 13:12:05 »

kazdopadne je to podla mna skvely napad..
trosku to spropagovat, budes tam mat 10 000 ludi denne :) a zarobis pekne prachy na reklame :)
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #6 kedy: 09. December , 2006, 13:40:56 »

Podla mna je tam strasne vela sekcii...takze by som to zostrucnil...sice politika neni jednoducha:)
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #7 kedy: 09. December , 2006, 14:12:55 »

mrkol som sa na to a v momente ma odradilo citanie nazvov vsetkych tem. tolko odomna ako cloveka ktory sa o politiku aktivne nezaujima a neprebera ju. verim ze nejaky ostrielany borci to ocenia, ale obavam sa ze minimalne co som videl, tak tie meciarovske obdobia+kauzy sa budu v temach pekne mixovat, malokedy ti niekto napise komentar k obdobiu bez toho aby spomenul najmedializovanejsie pripady, vela krat aj preto, lebo je to to jedine co dany clovek pozna. hodne zdaru.
Zaznamenané

o-yep sro
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #8 kedy: 09. December , 2006, 15:05:36 »

fúúha to sa musí niekto kurevsku nudiť keď ide robiť niečo takéto.o môže len slováka napadnúť, ešte chýba fórum o výške platu a o nesmrtežnosti chrústa, či odá na to ako pretiahnuť susedovu milenku :sick:  normálne sa mi oči bežmom dajú.
A zabudol som na fórum o práci po práci žudia kde to žijete???

až ma zamrazilo

Naposledy upravil guitman, : 09.12.2006 2006 15:07
Zaznamenané

tatko fóra
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #9 kedy: 09. December , 2006, 15:17:11 »

Nehnevaj sa, Guitman, ale tvoj príspevok som absolútne nepochopil...B)  možno zajtra.
Skôr som očakával nejaké tipy a rady...
ha ha ha

Ale ďakujem každému, kto sa pozrel, alebo vjadril názor. Možno to už čoskoro rozbehnem ako sa patrí. Zatiaž testujte, hžadajte chyby a bonzujte...Žmurk
Dik
Zaznamenané

guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #10 kedy: 09. December , 2006, 15:44:35 »

To ani ja tie tvoje  snahy, ja politike nerozumiem ani nechcem rozumieť, ale jedna vec mi je jasná keď niekto nevie čo robiť aby zarobil ide do politiky. je to biznis a nie pomáhanie žudom.Tí pri moci  majú iné starosti ako starať sa o žuďí , ale na túto tému je zbytočné sa baviť.:sick:

Naposledy upravil guitman, : 09.12.2006 2006 15:48
Zaznamenané

tatko fóra
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #11 kedy: 09. December , 2006, 17:01:19 »

guitman napísal:
Citácia
ja politike nerozumiem ani nechcem rozumieť, ale jedna vec mi je jasná keď niekto nevie čo robiť aby zarobil ide do politiky.


nehnevaj sa majo, ale prave kvoli takemuto ignorantskemu pristupu nasa politicka scena vyzera tak, ako vyzera. keby to kazdy nemal strasne frajersky v pici a ludia trochu rozmyslali, koho si zvolia, tak \"ti pri moci\" urobia pre nich ovela viac. osobne si myslim, ze danova snaha je celkom chvalyhodna a dufam, ze sa mu to rozbehne, ja tam urcite pozret pridem...

Naposledy upravil iggy, : 09.12.2006 2006 17:01
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #12 kedy: 09. December , 2006, 17:16:23 »

hmmm ked som si to prvy krat mrkol, tiez som mal ten pocit ze watta hell , lebo take \"kvazi politicke mudrovanie\" mi je prosti srsti. Ale ak sa to nestrhne do debat typu komentare na post.sme a pod., kde si len pridu ludia zabucat na opacny tabor modry vs. cerveny, a chodili by tam nejaky ludia znali veci viac do hlbky a argumentovali, mohlo by to byt dost prospesne. predpokladam ze za takymto cielom to aj altostratus robil. drzim palec nech to tak vyjde. JJ lebo pri volbach ide vzdy o nas, aj ked sa drzim hesla \"je to vsetko v mojich rukach (tak nieco necham na ine ruky  ha ha ha \" ide o to za akych podmienok to mozem realizovat Žmurk
Zaznamenané
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #13 kedy: 09. December , 2006, 17:48:34 »

Ja ti to naozaj nebudem bra� Tvoj názor, ale ver ka�dý a na ka�dého raz dôjde, slobodne som sa vyjadril a čo si kto mysli je jeho problem nie moj.

A e�te jedna vec toto je presne ten typ temy, ktory tul ani v odkazoch nemá čo robi� tak prosím autora, aby bral na to ohžad a nabudúce si rozmyslel čo pridá...
« Posledná zmena: 02. Január , 2007, 14:25:24 od guitman » Zaznamenané

tatko fóra
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #14 kedy: 09. December , 2006, 19:01:10 »

guitman, ja nehcem byt za rypala, ale skus pisat ciarky do viet...pomaha to pri citani :)

a altostratus...nechces si potom zmenit adresu? lebo \"altostratus.ic.cz\" nieje nic politikovravne :)
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #15 kedy: 09. December , 2006, 19:23:26 »

O com to pises, vsak prave v tomto prispevku ciarky boli uz pred upravami :)
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #16 kedy: 09. December , 2006, 21:37:37 »

by si to mal pre zachovanie stylu nazvat www.politici.sk  ....
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #17 kedy: 09. December , 2006, 21:48:00 »

Hlasujem inak tiez za znizenie poctu tem pre vecsiu prehladnost.....


este by si tam mohol hodit sekciu politici a ze ku kazdemu jednotlivemu sa budu zaregistrovani prispievatelia vyjadrovat ako tunak ku gitaristom a potom ku stranam ako ku kapelam  Beeee Beeee
Zaznamenané
Sipko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 582


Matej Šipkovský


WWW
« Odpoveď #18 kedy: 10. December , 2006, 11:53:35 »

Ja by som pozmenil komentare pod nazvami niektorich tem. Zopar ich znie dost zaujato a myslim si, ze ak chces viest serioznu debatu, tak zaujatost uz v podtitule temy nema co hladat. Inak si myslim, ze je to dobry napad robit taketo forum.

 Sorry, ale musim to napisat: Som velmi alergicky na hlasky typu \"To moze len Slovak vymysliet...\" Slovaci maju snad podpriemerne IQ, alebo co? Majo, Snad nemas komplexi z toho, ze si Slovak...

Naposledy upravil Tomi, : 11.12.2006 2006 16:52
Zaznamenané

www.facebook.com/BreakItDownOfficial
www.bandzone.cz/breakitdown         
www.youtube.com/user/BreakItDownOfficial
Ibanez SZ320   ->   Mesa Boogie Studio preamp   ->   Mesa Boogie 50/50 poweramp   ->   Marshall 1936
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #19 kedy: 11. December , 2006, 13:10:40 »

Este nikdy som za tych 8 rokov aktivneho internetovania nevidel funkcne forum o politike. O politike totiz nie je moc co kecat. O politike sa da predovsetkym iba dobre pohadat.

Vsetky fora o politike ktore som doteraz videl mali tie iste spolocne crty - partia 2 - 3 evidentnych provokaterov, ktori sa na tom skvele zabavali a potom stado tupych opic, ktore vo sne netusili, ze robia iba divadielko provokaterom. V diskusiach o politike sa na internete zasadne odmieta akykolvek naznak slusnosti. Naopak - vulgarnost je vitana. To dobry provokater vie a spravne vyuzije. Staci odhadnut, na co vyhliadnuty exemplar zo stada dobre reaguje a o zabavu je na cely den postarane. Prikladom nech su niektore diskusie pod clankami na sme.sk.

Dano - vela stastia s drezurou opic - az si to tam trochu ochocis, pozvi ma na predstavenie B)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #20 kedy: 11. December , 2006, 13:16:28 »

Tomi napísal:
Citácia
...
 Sorry, ale musim to napisat: Som velmi alergicky na hlasky typu \"To moze len Slovak vymysliet...\" Slovaci maju snad podpriemerne IQ, alebo co? Majo, Snad nemas lomplexi z toho, ze si Slovak...


Slovac ako taka (nemyslim jednotlivcobv) je ako narod teda nic moc. Nie sme prilsi vzdelani, ano pracoviti, ani dobroprajni a srdecni... Mame trochu vysoku spotrebu alkoholu na hlavu... Co ja viem, na ake narodne crty to vlastne mame byt hrdi ?
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #21 kedy: 11. December , 2006, 13:39:31 »

rastis napísal:
Citácia
Tomi napísal:
Citácia
...
 Sorry, ale musim to napisat: Som velmi alergicky na hlasky typu \"To moze len Slovak vymysliet...\" Slovaci maju snad podpriemerne IQ, alebo co? Majo, Snad nemas lomplexi z toho, ze si Slovak...


Slovac ako taka (nemyslim jednotlivcobv) je ako narod teda nic moc. Nie sme prilsi vzdelani, ano pracoviti, ani dobroprajni a srdecni... Mame trochu vysoku spotrebu alkoholu na hlavu... Co ja viem, na ake narodne crty to vlastne mame byt hrdi ?


A to si kde zobral, že slováci nie sú príliš vzdelaní, pracovití, dobroprajní a srdeční??? :unsure:

O slabej vzdelanosti v priemere s iními krajinami dosť pochybujem, nemám pocit, že napr oproti američanom by boli slováci menej vzdelaní. Máme veža dobrých mozgov, veža sa ich uchytilo aj v zahraničí.

Čo sa týka ostatných vlastností, veža toho pokazil komunizmus, keď sa takéto vlastnosti moc necenili, ale nemám pocit, že by to bolo tragické, v porovnaní s inýmí krajinami si myslím, že sme na tom dosť dobre. Slováci boli vždy pracovitý národ, dobroprajných a srdečných žudí tiež vidím dosť.

A slovák, čo si sám o sebe v podstate tvrdí, že za moc nestojí, tak to má vsebe trochu pošramotené. Žmurk

Myslím, že táto krajina sa dáva ekonomicky dohromady, ani dobré vlastnosti komunizmus v žuďoch nezabil, takže to vidím vcelku dobre so slovenským národom. Len by to chcelo ešte väčšie sebavedomie, ale to časom príde.

Naposledy upravil pitu, : 11.12.2006 2006 13:41
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #22 kedy: 11. December , 2006, 15:36:26 »

Pitu:Uplne suhlasim...ale s tym alkoholom na rastis pravdu:laugh:
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #23 kedy: 11. December , 2006, 15:49:19 »

Aj v tom alkohole nie sme na špici, ako si myslíme. Žmurk
Podža prieskumov aj česi pijú viac. :)
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #24 kedy: 11. December , 2006, 16:01:02 »

ano pitu,suhlasim, priemer na hlavu je vyssi aj v inych krajinach,ale co som cital statistiky, tak u nas je viac alkoholikov.napriklad cesi sice maju na hlavu viac alkoholu,ale je to aj rozlozenejsie na tie hlavy, kdezto na slovensku je to opacne, je viac abstinentov a viac pijanov.a tie statistiky zial nezohladnuju pocet doma vyrobeneho alkoholu a ak by som to mal brat uz len z prikladu nasej chaty na strednom slovensku, tak tam si vypaluje nelegalne velmi vela ludi. taktiez som cital dost clankov o tom, ze v okolitych krajinach sa na vidieku az tak velmi nelegalne nevypaluje, cim vaic na vychod, tym je to horsie. jednoducho to suvisi so zivotnou urovnou a zivotnym stylom.
Zaznamenané

o-yep sro
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #25 kedy: 11. December , 2006, 16:28:30 »

štatistiky nezohžadňujú doma vyrobený alkohol predpokladám aj v ostatných krajinách. Žmurk
Ale je to zbytočné tu rozoberať, lebo nikto z nás nemá presné informácie a v podstate je to zbytočné to tu rozoberať.
Chcel som len povedať, že je nezmysel sa tak podceňovať a že tento názor nezdiežajú všetci. Žmurk
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #26 kedy: 11. December , 2006, 16:53:17 »

pitu napísal:
Citácia
štatistiky nezohžadňujú doma vyrobený alkohol predpokladám aj v ostatných krajinách. Žmurk


pista58 napísal:
Citácia
taktiez som cital dost clankov o tom, ze v okolitych krajinach sa na vidieku az tak velmi nelegalne nevypaluje.cim vaic na vychod, tym je to horsie.


ale ok,nema zmysel to rozoberat, ale taktiez netreba porovnavat urcite statistiky jednostranne bez poznania hlbsich suvislosti:)

Naposledy upravil pista58, : 11.12.2006 2006 17:01
Zaznamenané

o-yep sro
Sipko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 582


Matej Šipkovský


WWW
« Odpoveď #27 kedy: 11. December , 2006, 16:56:29 »

a netreba sa nechat ovplyvnovat Norou Mojsejovou:lol:
Zaznamenané

www.facebook.com/BreakItDownOfficial
www.bandzone.cz/breakitdown         
www.youtube.com/user/BreakItDownOfficial
Ibanez SZ320   ->   Mesa Boogie Studio preamp   ->   Mesa Boogie 50/50 poweramp   ->   Marshall 1936
Strán: 1 2 [Všetko] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.087 sekund, 22 otázok.