Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 06:49:43
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 30 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Progrocker  (Prečítané 101931 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #30 kedy: 11. Január , 2007, 09:34:56 »

všetko je to audio, žiadne MIDI? mne sa takéto veci páčia, také sedemdesiate roky, ako starý Scorpions, zvuk gitary frekvenčne v stredoch...ale počul som tam asi prebudené stopy, pozri sa v multitracku, či tam nemáš clipping...alebo je prebudený master.
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #31 kedy: 11. Január , 2007, 10:10:53 »

Citácia
alebo je prebudený master.

Progrocker je prevazne neprebudeny  ha ha ha ale tuto jeho nahravku zeriem.. tak ju zmrsil, ze je uplne skvela.  Fuuha zíram
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #32 kedy: 11. Január , 2007, 11:22:08 »

pozri sa v multitracku, či tam nemáš clipping...
Progrocker to nahraval v tom standartnom windowsackom nahravani zvuku :)
« Posledná zmena: 11. Január , 2007, 13:03:21 od Martinlm » Zaznamenané

opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #33 kedy: 11. Január , 2007, 13:01:26 »

OK, nečítam všetko...
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #34 kedy: 11. Január , 2007, 13:59:51 »

všetko je to audio, žiadne MIDI? mne sa takéto veci páčia, také sedemdesiate roky, ako starý Scorpions, zvuk gitary frekvenčne v stredoch...ale počul som tam asi prebudené stopy, pozri sa v multitracku, či tam nemáš clipping...alebo je prebudený master.

Ziadne Midi, ziadne prebudene ani neprebudene stopy, ani ziaden clipping zrejme, ibaze by som postlacal omylom nieco v Goldwave. ha ha ha
Iba bezny mikrofon v opacnom rohu miestnosti.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #35 kedy: 11. Január , 2007, 15:26:46 »

OK...počujem tam "clipping"...v pohode :) nič sa nedeje
Zaznamenané
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #36 kedy: 11. Január , 2007, 17:07:59 »

no tak ta kvalita nahravky je otrasna o tom potom... :)..ale sa mi to zdalo miestami falosne..a dost.. Popiskujem si
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #37 kedy: 11. Január , 2007, 19:28:31 »

no tak ta kvalita nahravky je otrasna o tom potom... :)..ale sa mi to zdalo miestami falosne..a dost.. Popiskujem si
to falosne je feeling, a celkovo.. ladenie je pre luzrov  Som metlak
« Posledná zmena: 12. Január , 2007, 19:27:41 od Roberto » Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #38 kedy: 12. Január , 2007, 18:54:14 »


to falsone je feeling, a celkovo.. ladenie je pre luzrov  Som metlak

Presne tak Bacha na vec kamo!

inak je to pekne. sa mi to paci. Bravooo
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #39 kedy: 12. Január , 2007, 21:38:37 »

Stara skola...pekne Žmurk
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #40 kedy: 16. Január , 2007, 08:39:07 »

Tak som si to otvoril v SoundForge - samozrejme, je to prebudené jak hovado! :)
Zaznamenané
opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #41 kedy: 16. Január , 2007, 08:40:17 »

To máš pravdu, mnoho tónov tam znie falošne, ale ja to tiež ponímam ako feeling. Iba Progrocker vie, či je to jeho neschopnosť, alebo zámer, alebo iba šlapal pod vplyvom trávky, alebo to hral poležiačky na gauči, ako som tu už niekde čítal :-) Ono, keď počúvam mnoho starých nahrávok od takých legiend ako Page, Blackmoore, Santana, tak v ich samých počiatkoch je toľko chýb, že až! Cítiť u nich napr. v improvizáciách, že zrazu nevedia ako ďalej, nečisté tóny a pod. Dnešní mladí gitaristi hrajú v porovnaní s nimi oveľa lepšie, ale zase nemajú toľko invencie. Ono, ohýbané tóny - to je vec vkusu, si myslím si.:)
Takže ja to beriem s rezervou.
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #42 kedy: 09. Jún , 2007, 19:33:39 »

Ma to zaujimavu atmosferu, znie to dobre. Ale na Smutny narod slovensky to nema Žmurk
Dnes som tu marne hladal Progrockerovu uplne staru ukazku Smutny narod slovensky. Kedze som jej fanusik, tak ju opatovne vkladam :) Asi posla so starym GPC forom.

http://gitaristi.sk/files/progrocker/smutny_narod_slovensky.mp3  Bravooo

« Posledná zmena: 09. Jún , 2007, 19:36:05 od Martinlm » Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #43 kedy: 27. Apríl , 2008, 14:27:36 »

Hrabal som sa v compe a nasiel par staruckych jamtrackov mnou doplnenych. Bohuzial zvuk je mizerny, lebo som to nahraval doma priamo pocas pustenych jamtrackov cez pocitacove repraky a rovno do toho som si len tak hral. Mikrofon headsetovy a nechcelo sa mi s tym babrat.

Spravim z toho aj taky malicky test. Jeden je hrany na Rastovom byvalom Pearle Les Paule (japonska kopia) a jeden na starom Gibsone Les Paul Custome, nastavenie takmer uplne zhodne. Bolo to len doma ticho hrane s pedalom Boss OD3 alebo EH English Muffnom, uz si nepamatam. Pocujete rozdiel v zvuku? Viem, ze kvalita zvuku je otrasna, ale skuste sa vyjadrit, ci pocujete rozdiel, pripadne aky.

http://gitaristi.sk/files/progrocker/impro.mp3
http://gitaristi.sk/files/progrocker/N_MVI_0664.mp3
« Posledná zmena: 27. Apríl , 2008, 16:43:01 od Progrocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Dugo
Hosť
« Odpoveď #44 kedy: 27. Apríl , 2008, 14:42:53 »

ked si odmyslim zlu kvalitu nahravky tak gitara ma pekny zvuk, zaujimave hranie aj ked mas miestami falosne bendy ale to mam aj ja  Ja som čert..

a ano maju trosku iny zvuk, to prve sa mi viac lubi  Zdravíčko
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 30 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.066 sekund, 22 otázok.