Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
22. September , 2024, 00:15:36
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Progrocker  (Prečítané 104617 krát)
0 užívateľov a 5 Hostí prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #75 kedy: 03. Február , 2009, 11:09:42 »

kedy "bude k mani" :)

Nebude. P90 Gibson treba. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #76 kedy: 03. Február , 2009, 21:40:59 »

má to parádny zvuk. rád by som počul aj clean a hlavne krkový snímač+kombinácie... alebo to vyskúšať.... :)

Nahram aj clean, ale az ked budem mat nejaky schopny mikrofon. Budem mat pozicanu tu Zoom H4, tak skusim pripadne s tym. A pojdem s nou aj k Duskymu, tak mozes tam pripadne vyskusat alebo u Teba dakde na Tvojom Hiwattiku. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #77 kedy: 11. Február , 2009, 20:24:17 »

Mam od Paliiho zicany Zoom H4 nahravadlo a sa mi to paci. Toto som tym nahral - je to znovu izbova hlasitost (pocut aj cinkat struny). Paci sa mi, ze to zachova hutnost tonu a nezneje to prevyskovane.



* STE-006-prid.hlas.mp3 (1470.67 KB - stiahnuté 193 krát.)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #78 kedy: 12. Február , 2009, 12:53:23 »

podla mna to o dost viac vyhul, tam v pohode nastavis vstup ako gain ale aj ako input, s tym sa treba pohrat aby to bolo akurat
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #79 kedy: 12. Február , 2009, 16:20:17 »

tam v pohode nastavis vstup ako gain ale aj ako input

Ten input gain je naco?
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #80 kedy: 12. Február , 2009, 16:25:57 »

ta ukazka s gibsonom ma fakt paradny zvuk  Som za vodou kámo
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #81 kedy: 12. Február , 2009, 16:30:28 »

Ten input gain je naco?
naboku je gain s troma polohami - to je jedna vec, ale este sa tam da nastavit input volume niekde v menu.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #82 kedy: 12. Február , 2009, 16:31:55 »

naboku je gain s troma polohami - to je jedna vec, ale este sa tam da nastavit input volume niekde v menu.

Nie je ten input gain urceny iba pre nejake vstupne zariadenia pripojene? Ja som sa hral iba s mic gain, ten som dal na najsilnejsi. 
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #83 kedy: 12. Február , 2009, 16:44:02 »

Nie je ten input gain urceny iba pre nejake vstupne zariadenia pripojene? Ja som sa hral iba s mic gain, ten som dal na najsilnejsi. 

tak to skus vyhulit a mic gain prisposob aby to nebustrovalo... rad by som pocul ten tvoj HYVATT vyhuleny  ha ha ha
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #84 kedy: 12. Február , 2009, 16:47:45 »

tak to skus vyhulit a mic gain prisposob aby to nebustrovalo... rad by som pocul ten tvoj HYVATT vyhuleny  ha ha ha

To sa bohuzial v panelaku neda. Bavím sa skvele Musim to mat attenuovane na maximum a gain s Boss OD3. Skusim porobit este ine ukazky s inymi gitarami ked budem mat viac casu.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #85 kedy: 12. Február , 2009, 22:00:21 »

Nie je ten input gain urceny iba pre nejake vstupne zariadenia pripojene? Ja som sa hral iba s mic gain, ten som dal na najsilnejsi. 
nastavoval som to aj na vstavanom micu, ale uz neviem kde... to najdes :) a aj tak pri izbovej hlasitosti vlastne vobec nenahravaj  Na zdravie!
Zaznamenané
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #86 kedy: 20. Marec , 2009, 20:16:53 »

Nahral som gitarove stopy do backing tracku, povodne iba s biciami a basgitarou. Je to take pomale uspavacie a riadne nudne, ale uz ked som sa s tym babral, tak to sem hodim. Nahraval som to doma, takze prepacte nejasny a zaneseny zvuk. 

http://gitaristi.sk/components/com_simpleboard/uploaded/files/8.mp3
no chcel som si to vypočuť a to nikde
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
zakky
Hosť
« Odpoveď #87 kedy: 21. Marec , 2009, 11:41:39 »

no chcel som si to vypočuť a to nikde

asi sa to nejak zmazalo, skusim to nejak pohladat
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #88 kedy: 21. Marec , 2009, 11:48:09 »

asi sa to nejak zmazalo, skusim to nejak pohladat


pocuj - takehoto bordelu je viac, aj v niektorych zvukovych ukazkach v starsich clankoch...
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #89 kedy: 21. Marec , 2009, 11:53:43 »

pocuj - takehoto bordelu je viac, aj v niektorych zvukovych ukazkach v starsich clankoch...


jj najdem si na to jeden den a trochu to upracem
Zaznamenané
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.088 sekund, 22 otázok.