Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
22. September , 2024, 14:36:38
Strán: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Progrocker  (Prečítané 104785 krát)
0 užívateľov a 8 Hostí prehliada túto tému.
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #210 kedy: 30. December , 2011, 17:01:35 »

nevieme sa dockat  :) Bavím sa skvele
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #211 kedy: 30. December , 2011, 17:03:04 »

 Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1379



WWW
« Odpoveď #212 kedy: 02. Január , 2012, 15:43:13 »

Na znamost sa dava, ze uz mam konecne poriadne nahravatko, a to novy Zoom H4, tak uz vas budem moct poctit obcas ukazkami roznych plesnivin a uz aj slusne nahratymi. Som frajer

Progi toto?
http://www.audiotek.sk/ATK/product.asp?id=35833&lang=sk

Da sa s tym aj tak, ze nahras daco a potom to co si nahral das prehravat a nahras k tomu dalsiu stopu, myslim iba v ramci toho hardveru, bez toho, aby si to pripojil k PC s Cubase LE4?

A hinten Cubase LE4 vie aj nejake zakladne efekty kompresor, reverb, eq?

Co je to ta funkcia pre-record?

A tie dva vstupy na mic vedia fantomove ci iba dynamicky mic sa da?

A ta simulacia aparatov ide v realnom case alebo sa dava uz na nahratu stopu?

Daju sa do toho nakopcit aj nejake veci cez usb z pc?

Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #213 kedy: 02. Január , 2012, 17:04:43 »

Neviem este, este som to ani nezapol. Ja z toho budem vyuzivat minimum, obcas iba cosi nahram v skusobni, doma a pripadne spravim si nejaky mix.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #214 kedy: 02. Január , 2012, 18:05:43 »

ten je dobry ja s tym tiez nahravam na skuskach a je super
Zaznamenané

WEIRD THRASH
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #215 kedy: 15. Január , 2012, 17:47:38 »

Tak som si trosku testoval ten Zoom a nahral som si nejake podivnosti ala opity Fripp. :) Som to dost postrihal, tak si to moc nevsimajte. Snimal som cely priestor ako kvazi kondik, hlasitost bola slabucka, na urovni hlasnejsie pustenej TV. Zosik je male Blackheart 5w kombicko, k tomu Boss OD3 a 71 LP Custom.


* impro7.mp3 (2050 KB - stiahnuté 141 krát.)
« Posledná zmena: 15. Január , 2012, 17:48:08 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1379



WWW
« Odpoveď #216 kedy: 15. Január , 2012, 18:06:26 »

....plieskanie strun pocut dost, asi to bolo ozaj pri nizkej hlasitosti... mozno by bolo skusit dat to blizsie k repraku, ale inak mi je sympaticke co tam hras a aj zvuk toho LP si viem domysliet, ze je dost fasa . . . . ved nebud skupy daj daco este
Zaznamenané

joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #217 kedy: 15. Január , 2012, 18:18:16 »

uz by to chcelo nejaky poriadny min halfstack vypeceny a nie tieto izbove chrastitka  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #218 kedy: 15. Január , 2012, 18:19:25 »

....plieskanie strun pocut dost, asi to bolo ozaj pri nizkej hlasitosti... mozno by bolo skusit dat to blizsie k repraku, ale inak mi je sympaticke co tam hras a aj zvuk toho LP si viem domysliet, ze je dost fasa . . . . ved nebud skupy daj daco este

Struny plieskaju, lebo mam moc kratky kabel, tak nemozem ist do inej izby. Bavím sa skvele Mal som to sikmo trochu nad reprakom asi 1,2 metra od neho.

Dam este daco, len si potestujem ten Zoom este, ma to dost rezimov. Hlavne budem moct robit seriozne ukazky a porovnavacky zo skusobne, tak snad to niekoho potom zaujme. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #219 kedy: 15. Január , 2012, 18:19:48 »

uz by to chcelo nejaky poriadny min halfstack vypeceny a nie tieto izbove chrastitka  Bacha na vec kamo!

Sicko bude. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #220 kedy: 15. Január , 2012, 20:42:08 »

Zoom H4 mam uz asi 4 roky. Paradne nahravatko, urcite s nim zazijes vela srandy.  Na zdravie!
Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #221 kedy: 15. Január , 2012, 21:14:46 »

ked som prisiel po toho Frippa, tak som si povedal, ze toto si nemozem nepustit  :)
mas tam naozaj niektore tie frippovske tahy, to je pravda. fakt sa mi pacia niektore tie nosne momenty, ale co sa tyka zvuku progi, resp davat to na forum akoze "testoval som" COKOLVEK je samovrazda. nemozes sa hnevat, ze ta ludia neberu vazne v debatach o hiend a vernom posluchu, ked tu das taku chrciacu koko^*&%nu.
kvalitativne rovnake ukazky mi kamarat posielal z jeho 8" komba Yamaha a jeho zdevastovanej RGcky, takze pisat nejake rocniky u gibsnu je skor komicke
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #222 kedy: 15. Január , 2012, 21:46:02 »

+1000000000000  Na zdravie!
Zaznamenané

stoka!
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #223 kedy: 15. Január , 2012, 22:10:30 »

ked tu das taku chrciacu koko^*&%nu.
kvalitativne rovnake ukazky mi kamarat posielal z jeho 8" komba Yamaha a jeho zdevastovanej RGcky, takze pisat nejake rocniky u gibsnu je skor komicke

Tak iste, je to male kombicko, Hiwatt aj ticho s pedalom znel podstatne lepsie, len na nom som to nahrat teraz nemohol. Aspon to uz ale nesumi. Bavím sa skvele Si ale uvedom, ze to bola fakt hlasitost telky a v takychto podmienkach sa to ani lepsie neda. Ako RGcka to ale urcite nezneje. Ja som čert..
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #224 kedy: 19. Január , 2012, 14:30:12 »

Tak som zobral nahravatko do skusobne a pohral sa trosku. Dam tu dve kratsie ukazky, su snimane rozdielne trochu a povedzte, ktora sa vam viac pozdava. Hral som na dost vypecenej 1971 Plexine na bright channel a 1971 LP Custome. Velmi to revalo. Bavím sa skvele
Nahravatko som dal asi 2 metre mimo osi bedne.



* 71plexi71custom1.mp3 (2151.43 KB - stiahnuté 143 krát.)
* 71plexi71custom2.mp3 (1705.31 KB - stiahnuté 126 krát.)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.112 sekund, 23 otázok.