Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
22. September , 2024, 16:28:57
Strán: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Progrocker  (Prečítané 104795 krát)
0 užívateľov a 7 Hostí prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #255 kedy: 20. Január , 2012, 11:06:17 »

...mozno na tie vstupy co su na tom zoome sa daju pripojit dynamicke mikrofony . . .

Hej, poskusam aj s tym.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #256 kedy: 20. Január , 2012, 12:07:48 »

Bavím sa skvele Evidentne si nehral este na Plexine.
moja chyba, som si nevsimol tie dalsie ukazky potom, ja som mal zafikovanu este tu ukazku, kde ti plieskaju struny. ten zoom ma aj tak niekolko urovni citlivosti micu a stavim sa, ze sa to da nastavit tak, aby to neklipovalo pri vyknedlenom ampe.
Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #257 kedy: 20. Január , 2012, 12:14:18 »

Ved to ako som uz pisal... Toto nie je profi mikrofon preboha, tak neviem co sa zas divite a cakate div nie studiovu nahravku. Bavím sa skvele V tej miestnosti to takto presne zneje vzhladom na zlu akustiku, skor si myslim, ze ked to dam blizsie, tak to bude viac neprirodzene.
Najblizsie to skusim inac odsnimat, dam to blizko a v inom rezime, dnes som uz nemal cas.

este raz,

to si fakt myslis ze to dokazes odsnimat hentym kondikom verne a tak ako si to spravil?

neverim ze to takto hra nazivo.
Zaznamenané

stoka!
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #258 kedy: 20. Január , 2012, 12:35:05 »

neverim ze to takto hra nazivo.

Preco by nehralo?

Tazko povedat, kedze urcite sam dobre vies, ako to je, ked vytocis takyto aparat naplno v malej miestnosti, ze po par minutach pocujes sam vselico. Bavím sa skvele Ale celkovo to prave aj s tym ambientom plus minus takto hralo, pokial by si tam sam hral. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #259 kedy: 20. Január , 2012, 12:43:59 »

ok, tym padom je to uplne napicu, pocnuc gitarou, konciac ampom. nahravatko je super  Bavím sa skvele
Zaznamenané

stoka!
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #260 kedy: 20. Január , 2012, 12:46:18 »

ok, tym padom je to uplne napicu, pocnuc gitarou, konciac ampom. nahravatko je super  Bavím sa skvele

 Bavím sa skvele Tak aspon nieco som dobre kupil.  Som frajer
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #261 kedy: 20. Január , 2012, 12:46:47 »

je krasne sledovat co vsetko dokaze uspokojit zaryteho audiofila.

progy ano, tym ze ten aparat/gitaru poznas a pocul si to nazivo, tak mas tendenciu povazovat nahravku za vypovednu aj keby si to nahral mobilom. je to bezna ludska vlastnost ze naroky na inych prevysuju naroky na seba.

k tej miestosti - to je este velmi slusne velka miestnost. ocividne si este nebol v malej a s podstatne horsou akustikou  :) neviem ci potrebujes telocvicnu aby si mal este vacsi hajzlovy dozvuk aby si chrumkal ze to je jak z platne alebo co  Bavím sa skvele
Zaznamenané

o-yep sro
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #262 kedy: 20. Január , 2012, 12:52:24 »

je krasne sledovat co vsetko dokaze uspokojit zaryteho audiofila.

progy ano, tym ze ten aparat/gitaru poznas a pocul si to nazivo, tak mas tendenciu povazovat nahravku za vypovednu aj keby si to nahral mobilom. je to bezna ludska vlastnost ze naroky na inych prevysuju naroky na seba.

k tej miestosti - to je este velmi slusne velka miestnost. ocividne si este nebol v malej a s podstatne horsou akustikou  :) neviem ci potrebujes telocvicnu aby si mal este vacsi hajzlovy dozvuk aby si chrumkal ze to je jak z platne alebo co  Bavím sa skvele

Kks, je neviem uz...  Bavím sa skvele Proste je to obycajna lo-fi nahravka z obycajnej malej skusobne s obycajnym kondikom v strede miestnosti. Bavím sa skvele Co tam viac chces? Ine moznosti na nahratie nemam a ani by sa mi nechcelo... Kde tvrdim, ze to je super nahravka?  Nechajte ma vydýchať Co tu zas pleties platne a pod...
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #263 kedy: 20. Január , 2012, 12:54:34 »

napisal si ze presne tak hra ten aparat, to znamena ze je to uplne doveryhodne zachyteny zvuk aparatu, to znamena ze je to super nahravka.

ci kazdemu odpovedas nejak inak?  Bavím sa skvele ja ti neviem, jedine ze by to bol fakt napicu aparat  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 20. Január , 2012, 12:55:14 od miso_kolo » Zaznamenané

stoka!
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #264 kedy: 20. Január , 2012, 13:01:05 »

napisal si ze presne tak hra ten aparat, to znamena ze je to uplne doveryhodne zachyteny zvuk aparatu, to znamena ze je to super nahravka.

ci kazdemu odpovedas nejak inak?  Bavím sa skvele ja ti neviem, jedine ze by to bol fakt napicu aparat  Bavím sa skvele

Nenapisal som ze presne tak hra, ale ze to koresponduje s tym, co tam pocujes, kedze aj v miesnosti je trochu ozvena. Ja proste nechapem, preco niekoho stale bavi rypat do vsetkeho. Tvrdil som, ze je ta ukazka super? Mas pocit, ze tu je na fore privela ukazok? Malokto tu daco da a hned je este aj za to zjebany. Pochop, ja nemam cas a snahu tam doniest comp, viacero mikrofonov a snazit sa nahrat ukazky aspon v akejtakej poloprofi kvalite... Chcel som si vyskusat nahravatko a podelit sa o to, tot vsjo. Vidim, ze nema vyznam ani to, tak radsej skoncim aj s tym... 
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #265 kedy: 20. Január , 2012, 13:03:11 »

ok, tym padom je to uplne napicu, pocnuc gitarou, konciac ampom. nahravatko je super  Bavím sa skvele

 Bavím sa skvele Bavím sa skvele

napisal si ze presne tak hra ten aparat, to znamena ze je to uplne doveryhodne zachyteny zvuk aparatu, to znamena ze je to super nahravka.

asi tak... progi znie to fakt dost nahovno. Skus to radsej dynamikou a do nahravatka a zblizka bedne. sak rasto ma urcite SM57 tak preba skusit, toto neni dobra vypoved :)
Zas sa nehnevaj, lebo clovek caka, ze to bude ok a tymto si ten aparat pochoval. Radsej ziadnu ukazku teda chapes. Ale chapem, ze sa z toho tak, ci tak tesis Na zdravie!
« Posledná zmena: 20. Január , 2012, 13:04:24 od mario bross » Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #266 kedy: 20. Január , 2012, 13:07:16 »

Zas sa nehnevaj, lebo clovek caka, ze to bude ok a tymto si ten aparat pochoval. Radsej ziadnu ukazku teda chapes. Ale chapem, ze sa z toho tak, ci tak tesis Na zdravie!

Ved ok, ja som nikde preboha netvrdil, ze to je fajn nahravka alebo co. Bavím sa skvele Celkovo v tej miesnosti je aj dost ozvena, cize tak ci tak to tam bude tym blokovane... Na serioznejsie nahravanie bohuzial nemam cas ani chut, naco konieckoncov?
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #267 kedy: 20. Január , 2012, 13:09:46 »

mne sa ten zvuk nepaci.. ako, nehovorim ze chcem pocut vzdy len vysokoskreslene zvuky.. ja mam velmi rad crunche ale toto neni ani crunch.. znie to ako ked sa mi dojebe potak na gitare a nejde viac nez na 6/10 nehovoriac o tom ze ten zvuk je dost neprijemny.  jak.. strbavy
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #268 kedy: 20. Január , 2012, 13:13:19 »

mne sa ten zvuk nepaci.. ako, nehovorim ze chcem pocut vzdy len vysokoskreslene zvuky.. ja mam velmi rad crunche ale toto neni ani crunch.. znie to ako ked sa mi dojebe potak na gitare a nejde viac nez na 6/10 nehovoriac o tom ze ten zvuk je dost neprijemny.  jak.. strbavy

Zas ale toto si tu dal skoro vzdy k nejakym crunchom Marshallov aj z YT, tak asi ich az tak nemas rad. Bavím sa skvele Hladika tiez.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #269 kedy: 20. Január , 2012, 13:19:23 »

progy netaraj zas, ta miestnost je na nase pomery uplne ok a chyba nie je v tom  :)
Zaznamenané

stoka!
Strán: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.062 sekund, 23 otázok.