Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
22. September , 2024, 18:36:43
Strán: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Progrocker  (Prečítané 104815 krát)
0 užívateľov a 4 Hostí prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #270 kedy: 20. Január , 2012, 13:40:39 »

progy netaraj zas, ta miestnost je na nase pomery uplne ok a chyba nie je v tom  :)

Ja viem, ale z toho Zoomu vacsi zazrak nespravim, takze tak ci tak aj ked este skusim znizit citlivost mikrakov by som potreboval na to este napojit dynamicky a s tym sa mi uz nechce srat. Takze radsej uz nedam ukazky ziadne. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #271 kedy: 20. Január , 2012, 13:44:08 »

progy a teraz uprimne, co si cakal? ze ti napise niekto na to ze to hra popici, ze aka je skvela ta gitara alebo ze aky popici charakter ma ten amp?
Zaznamenané

stoka!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #272 kedy: 20. Január , 2012, 13:48:56 »

ja by som si to rad vypocul nazivo..  z tej ukazky sa mi to len proste nepaci to je cele z mojej strany..  nechce sa mi moc analyzovat preco, len mi to pride ako nie moc pekny zvuk. oproti tomu tie male hlavy co tu zavesili chalani od marshallu co maju 1w mi prisli estetickejsie zvukovo :)
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #273 kedy: 20. Január , 2012, 13:58:12 »

progy a teraz uprimne, co si cakal? ze ti napise niekto na to ze to hra popici, ze aka je skvela ta gitara alebo ze aky popici charakter ma ten amp?

Nie, to mam uplne u riti, kedze viem, ze keby som tam vystriedal viacero lespoolov, tak by to moc pocut tak ci tak nebolo. Ja som vyslovene len naslepo nahraval, kedze som to mal v skusobni prvykrat, tak som cakal, ze vysledok bude popravde este horsi. Cakal som, ze tam bude viac clippingu a potesilo ma, ze ani nie.

Cize tymto som len chcel spatnu vazbu, kedze viem, ze mnoho ludi tu tieto nahravatka ma. Proste nemal som ani snahu nahrat nieco seriozne, kedze som doslova len skusal rozne nastavenia a polohy. Takze zbytocne mi to tu zjebavate pod ciernu zem, kedze o ziadnu planovanu studiovu nahravku ani neslo. Bavím sa skvele Akurat mam pocit, ze teda s tymto nahravatkom tu uz ani ziadne ukazky davat nebudem, kedze predpokladam budu zjebane aj tie. Bavím sa skvele

Osobne mam radsej nahravky zo skusobne z kondika, kedze lepsie vyobrazi zvukovy obraz ako len osamoteny suchy dynamicky mikrofon.  
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #274 kedy: 20. Január , 2012, 14:32:30 »

...

Osobne mam radsej nahravky zo skusobne z kondika, kedze lepsie vyobrazi zvukovy obraz ako len osamoteny suchy dynamicky mikrofon.  

a to je o tom. tebe sa to takto paci a vacsina ostatnych ma o zvuku inu predstavu. ja mam tiez rad taky ten zvuk, ze tam pocut priestor a miestnost, len nie vzdy sa to hodi a tiez to neni len tak, nahrat to kvalitne aj s ambientom... priznam sa, ze aj takato telefonovka co si dal ma pre mna svoje caro - pripomina mi to zaciatky, ked sme sa nahravali na kazetak uprostred miestnosti. takze nostalgia jak svina... akurat pouzitelnost takychto nahravok je nulova, navyse dnesna mlad co nema skusenosti s kazetakom uprostred, tento "zvukovy zaner" az tak neoceni :)

Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #275 kedy: 20. Január , 2012, 14:35:10 »

a to je o tom. tebe sa to takto paci a vacsina ostatnych ma o zvuku inu predstavu. ja mam tiez rad taky ten zvuk, ze tam pocut priestor a miestnost, len nie vzdy sa to hodi a tiez to neni len tak, nahrat to kvalitne aj s ambientom...

Iste, zalezi aj na zanri samozrejme. Neviem si popravde predstavit trebars v bluese alebo jazze mat gitaru nahratu jednym dynamickym mikrofonom nacapenym pri bedni.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #276 kedy: 20. Január , 2012, 14:42:31 »

Iste, zalezi aj na zanri samozrejme. Neviem si popravde predstavit trebars v bluese alebo jazze mat gitaru nahratu jednym dynamickym mikrofonom nacapenym pri bedni.

ale coby to neslo  Na zdravie!
Zaznamenané
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #277 kedy: 20. Január , 2012, 14:43:25 »

Nie, to mam uplne u riti, kedze viem, ze keby som tam vystriedal viacero lespoolov, tak by to moc pocut tak ci tak nebolo. Ja som vyslovene len naslepo nahraval, kedze som to mal v skusobni prvykrat, tak som cakal, ze vysledok bude popravde este horsi. Cakal som, ze tam bude viac clippingu a potesilo ma, ze ani nie.

Cize tymto som len chcel spatnu vazbu, kedze viem, ze mnoho ludi tu tieto nahravatka ma. Proste nemal som ani snahu nahrat nieco seriozne, kedze som doslova len skusal rozne nastavenia a polohy. Takze zbytocne mi to tu zjebavate pod ciernu zem, kedze o ziadnu planovanu studiovu nahravku ani neslo. Bavím sa skvele Akurat mam pocit, ze teda s tymto nahravatkom tu uz ani ziadne ukazky davat nebudem, kedze predpokladam budu zjebane aj tie. Bavím sa skvele

Osobne mam radsej nahravky zo skusobne z kondika, kedze lepsie vyobrazi zvukovy obraz ako len osamoteny suchy dynamicky mikrofon.  
ja na hravam iba s tymto nahravatkom a zatial som nemal nejake velke problemy ze by to znelo zle, ukazky kapely resp. aj gitar samotnych zneli celkom normalne, len treba najst tomu nejake miesto
Zaznamenané

WEIRD THRASH
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #278 kedy: 20. Január , 2012, 15:20:54 »

Ok, este jeden pokus len pre srandu. Tu je to nahravane zblizka kvazi, som nasiel cast kde som to dal blizsie, ako sa len dalo bez clippingu a rovno pred bednu. Je to trochu menej toho garazoviteho ambientu a je tu ine nastavenie ampu trochu. Osobne sa mi tento zvuk moc nelubi, toto je prave pekne telefonicke. Bavím sa skvele Je to tak nejako neprirodzene skriplave.






* bb.mp3 (1014.29 KB - stiahnuté 130 krát.)
« Posledná zmena: 20. Január , 2012, 15:25:27 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #279 kedy: 20. Január , 2012, 15:36:29 »

podla tejto nahravky mam uz predstavu ako to znie... sak ty na to prides :)
Zaznamenané

WEIRD THRASH
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #280 kedy: 20. Január , 2012, 16:38:04 »

toto je pre mna rozhodne pocuvatelnejsie odsnimane. jasne, nieje to ideal, ale lepsie ako to predtym.
Zaznamenané

o-yep sro
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #281 kedy: 20. Január , 2012, 16:39:32 »

toto je pre mna rozhodne pocuvatelnejsie odsnimane. jasne, nieje to ideal, ale lepsie ako to predtym.

Haluz je, ze to ma zvukom dalej od reality ako tie prve dve, aspon sa mi teda mari. Popiskujem si Gitara tu skor zneje ako ES335.  :)
« Posledná zmena: 20. Január , 2012, 16:41:21 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #282 kedy: 20. Január , 2012, 17:09:12 »

Ok, este jeden pokus len pre srandu. Tu je to nahravane zblizka kvazi, som nasiel cast kde som to dal blizsie, ako sa len dalo bez clippingu a rovno pred bednu. Je to trochu menej toho garazoviteho ambientu a je tu ine nastavenie ampu trochu. Osobne sa mi tento zvuk moc nelubi, toto je prave pekne telefonicke. Bavím sa skvele Je to tak nejako neprirodzene skriplave.

keby sme nemali spolocnu skusobnu tak pokracujem v ojebavani, ale mas to seknute a je tam pocut iba nejaky prd.  Bavím sa skvele

edit: uz mi to ide, zvuk ppc inak. ja osobne tam tu 335ku nijak necitim, inak podla tej cinkavosti by som typol ze je to stale ten moj box, a neni to nahodou aj moja 100ka?  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 20. Január , 2012, 17:14:22 od joey » Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #283 kedy: 20. Január , 2012, 17:12:25 »

keby sme nemali spolocnu skusobnu tak pokracujem v ojebavani

Cize?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #284 kedy: 20. Január , 2012, 17:19:52 »

moj box, a neni to nahodou aj moja 100ka?  Bavím sa skvele

progy je podnajomnik snov  Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
Strán: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.042 sekund, 23 otázok.