Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
25. Apríl , 2024, 11:26:51
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: googlik  (Prečítané 6497 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #15 kedy: 13. December , 2006, 15:54:33 »

don corleone napísal:
Citácia
Mne sa už rodinní príslušnici už parkrát vyhrážali vyhadzovom z bytu, ak neprestanem vyrábať \" tie strašné zvuky\"Žmurk


Skus akustiku:)
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
kmotor corleone
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 533


Tiez znamy ako don corleone.


« Odpoveď #16 kedy: 13. December , 2006, 17:17:29 »

tomino napísal:
Citácia
don corleone napísal:
Citácia
Mne sa už rodinní príslušnici už parkrát vyhrážali vyhadzovom z bytu, ak neprestanem vyrábať \" tie strašné zvuky\"Žmurk


Skus akustiku:)


ale na akustike sa nedajú vyrábať tie strašné zvuky.:)
Zaznamenané

RED DEBILS
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #17 kedy: 17. December , 2006, 21:58:34 »

pitu napísal:
Citácia
googlik - nebolo by to zlé, len sa zbytočne snažíš zahrať viac ako vieš, potom narobíš aj veža chýb a vypadávaš z rytmu. Takže to skús nahrať ešte raz a s väčším prehžadom. Uvidíme, aké to bude potom. Žmurk


Presne tak. Miestami to zneje dobre a citit aj akysi nadhlad v tej hre, ale miestami to sklzava do trochu zaciatocnickeho prejavu, ked hras zbytocne vela not alebo aspon zbytocne zlozitym sposobom.
Zaznamenané
matolf
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 164


« Odpoveď #18 kedy: 18. December , 2006, 02:41:41 »

ja by som to tak nezhadzoval. nahravka v C-dure sa mi celkom paci aj ked som ju nepocul celu. poviem to narovinu a bez servitky. je to lepsie nez guitman ktoreho vsetci vzdy pochvalite. po melodickej stranke samozrejme, technika zaostava ale napady a citenie sa mi paci.

Naposledy upravil matolf, : 18.12.2006 2006 02:43
Zaznamenané

dal by som si palacinky
Lubo
stály hosť
*****
Príspevkov: 908


-- JAZZ --


« Odpoveď #19 kedy: 18. December , 2006, 08:48:06 »

mne to nejde...Lokalita sa nenašla. Skontrolujte správnosť adresy a skúste znova.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #20 kedy: 18. December , 2006, 15:42:02 »

matolf napísal:
Citácia
ja by som to tak nezhadzoval. nahravka v C-dure sa mi celkom paci aj ked som ju nepocul celu. poviem to narovinu a bez servitky. je to lepsie nez guitman ktoreho vsetci vzdy pochvalite. po melodickej stranke samozrejme, technika zaostava ale napady a citenie sa mi paci.


Mas pravdu, lenze treba to brat v suvislostich. Guitman sa hre na gitaru venuje ako konicku, ktory ako som si vsimol ani nema vzdy na prvom mieste. Riesi problemy, ktore mu prinasa zivot uz ako cloveku, ktory bol tinedzer davnejsie Žmurk. Okrem toho sa nam stara o forum a problemy s tym spojene. A napriek tomu, ked sa raz za cas odhodla nam sem dat ukazku, pocut, ze od predosleho razu na sebe trochu pracoval. Cize takehoto cloveka budem hodnotit inac, ako chalana, ktory je mlady, ambiciozny a posobi, ze to s tou hrou na gitaru mysli vazne. Takemu budem veci hodnotit dokladnejsie a kritickejsie Žmurk
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #21 kedy: 19. December , 2006, 19:09:46 »

ako citam, tak mi improvizacia nejde. predosle nahravky som skusal nahrat nanovo, ale bolo to iba take \"behanie po stupnici\", melodiu som uz neudrzal. zacal som hravat s metronomom stupnice, tak dufam, ze sa casom polepsim, ale nedalo mi to a este jednu nahravku som skusil improvizacne. som tam tiez pouzil poldecak namiesto slajdera(este nemam kupeny). kusok je tam s nim zahraty nizsie, tak zato ma tolko nenicte.
do bicich som dohral doprovod a solo na elektroakustike. pouzil som guitar fx, lebo kristal som este nerozbehal. skuste pocuvnut, a napiste, ci moze byt melodia a co tomu vytykate. komentare typu MAMA, TATA nepotrebujem. diky.
output2hdur_poldecak
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #22 kedy: 19. December , 2006, 19:20:47 »

Privela modulacnych efektov. Riadne pocvic aj intonaciu a potom o par mesiacov dalsiu ukazku Žmurk
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #23 kedy: 19. December , 2006, 19:30:19 »

Skús si na tento podklad pripraviť nejakú melódiu a sólo a poriadne to nacvičiť. Bude to lepšie ako nepripravená improvizácia, v ktorej ti vypadáva rytmus a nestihneš sa v plynúcom tempe ani sústrediť na postup melódie. Ale nie je to až tak zlé (je vidno, že si sa sústredil viac), je na čom stavať. Žmurk

Hlavne čím viac si pripravíš presne urobených rôznych sól a melódií, tým viac ti to pomôže aj pri improvizovaní.
Zaznamenané

Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.033 sekund, 22 otázok.