Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
20. Apríl , 2024, 05:57:54
Strán: 1 ... 4 5 [6] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: 50w hlava vs 100w  (Prečítané 17167 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
METALHAMMER
stály hosť
*****
Príspevkov: 935



« Odpoveď #75 kedy: 06. August , 2012, 14:33:54 »

takze misofg vravel ze mal iba 50W aj KMI aj MK2 ..... hral na 100 ale vedla seba to nepoul..takze som tam kde som bol.... na druhej strane vravel ze ani pri koncertnej hlasitosti nejde ten cisty kanal to skreslenia..a z toho my vychadza ze to obmedzenie tym headroomom tam pre mna nebude problem.....

chcel by som ale aj tak vediet ako je to s tymi gulami..ak je to fakt tak ze dam rockerverb 50 a rockerverb 100 vedla seba na rovnaku hlasitost a 100 W bude hrat lepsie tak to by ma mrzelo......

nikto tu nie je co to mal vedla seba??
Zaznamenané
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #76 kedy: 06. August , 2012, 15:22:47 »

ináč to chces dost tvrdý oriešok rozlusknut  :) lebo ja hrám na jvm 410 čo je stofka a h+kettner el 34 čo je padesátka a ked mi to ide stereo a ten zvuk sa zleje ani neviem čo je čo, či je lepšia 100w alebo 50 w, ja mám skusenost že 100w má skoro vždy vačšie gule ale treba to viac vyhulit a ked to budeš moc hulit tak ti budu frflat že je to hlasno, a ked trocha ubereš že ok tak sa nebudeš počut a bude tam chýbat ten drive toho vykureného aparátu, takže by som riešil aj spoluhráčou či ti dovolia bombovat aparát s tvojím zvukom aby neohluchli , to je problém a nie či 100w alebo 50 w, lebo z kettner komba 40 w liezli tiež pecky na ohluchnutie  Na zdravie!
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
METALHAMMER
stály hosť
*****
Príspevkov: 935



« Odpoveď #77 kedy: 08. Október , 2012, 14:47:12 »

Ahojte... takze ponuknem rozlusknutie.... kupil som ornage 50W ... a uz som to aj predal a kupil si 100 W 6L6

problem naozaj nebol v hlasitosti ale vo zvuku pri tej koncertnej hlasitosti..... mozem zodpovedne povedat ze pri tej koncertnej hlasitosti to proste nie je na tvrdsie styly.... basy sa uz zacnu tak zlievat a neni to take tight.... takisto ultra clean bez akehokolvek skreslenia ..ak niekto hra neake starasie styly alebo pop rock..tak je to uzasne.... fakt sa to hodi do takychtok stylov...

chyba bola samozrejme aj v tom ze som potreboval verzatilnejsi amp na to co hram..takze mam spider valve line 6 with bogner MK2 .......velka spokojnost... (az na tu MIDI implementaciu.....K*************** drbnuty)
Zaznamenané
Strán: 1 ... 4 5 [6] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.031 sekund, 22 otázok.