Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
27. Apríl , 2024, 15:37:48
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Starostlivost o struny a ich cistenie  (Prečítané 2528 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« kedy: 08. Január , 2007, 16:25:39 »

Kedze ja patrim k nestastnikom, ktori zlikviduju novu sadu strun casto za par dni, ze uz su riadne hrdzave a hraju tupo. Tak by ma zaujimalo, ake pripravky alebo tajne finty pouzivate na cistenie strun. S cim mate najlepsie skusenosti? Ja som dlho pouzival Fastfret ale ten ich iba na chvilku prebudi, chvilku zneju ako novsie a po polhodine hrania to vzdy prejde. Kedze ma uz nebavi stale kupovat nove a vyhadzovat kopu prachov, tak si rad necham poradit.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 08. Január , 2007, 17:10:58 »

Kedze ja patrim k nestastnikom, ktori zlikviduju novu sadu strun casto za par dni, ze uz su riadne hrdzave a hraju tupo. Tak by ma zaujimalo, ake pripravky alebo tajne finty pouzivate na cistenie strun. S cim mate najlepsie skusenosti? Ja som dlho pouzival Fastfret ale ten ich iba na chvilku prebudi, chvilku zneju ako novsie a po polhodine hrania to vzdy prejde. Kedze ma uz nebavi stale kupovat nove a vyhadzovat kopu prachov, tak si rad necham poradit.

Ako mozes zlikvidovat nove struny za par dni preboha? to sa neda,aj keby si hral 15hodin denne..alebo mas potom shitne struny...
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #2 kedy: 08. Január , 2007, 18:03:54 »

Zacnu mi hrdzaviet uz po par dnovom pouzivani. Po tyzdni uz nezneju tak ako by som chcel.  Je mi do plaču

Pouzivam najma Daddario, pripadne DR alebo Ernie Ball.
« Posledná zmena: 08. Január , 2007, 18:04:20 od Progrocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 08. Január , 2007, 18:17:30 »

Zacnu mi hrdzaviet uz po par dnovom pouzivani. Po tyzdni uz nezneju tak ako by som chcel.  Je mi do plaču

Pouzivam najma Daddario, pripadne DR alebo Ernie Ball.

Tak to je fakt divne,ze ti zacinaju hrdzaviet po par dnoch..zeby sa ti tak potili ruky?  Beeee Popiskujem si
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #4 kedy: 08. Január , 2007, 18:49:50 »

Tu je o tom uz davno diskusia: http://forum.gitaristi.sk/index.php?topic=1010.0
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #5 kedy: 09. Január , 2007, 20:26:55 »

tak poznam cloveka ktoremu  sa tak potia ruky ze ich znici podobne... ale on hra iba po taborakoch takze ho to velmi ani netrapi proste to vymeni po 10 rokoch ked sa mu zacnu trhat Bavím sa skvele
mozno by si mohol skusit elixiry... mne vydrzia o poriadny kus dlhsie ako ostatne...
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.044 sekund, 23 otázok.