Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
01. Máj , 2024, 15:05:56
Strán: [1] 2 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Dream Theater-Train of thoughts  (Prečítané 9995 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Hosť
« kedy: 11. Január , 2004, 14:01:57 »

No tak mne sa zda novy album dost brutalny, takze som rad ze aj v tychto zlych casoch pre gitaristov stale existuju kapely ako Dream

Naposledy upravil Mdr.Guitman, : 12.03.2006 o 14:22
Zaznamenané
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #1 kedy: 13. Január , 2004, 21:31:02 »

To je pravda Dream podža mňa na slovensku málo žudí pozná a to je chyba a ten nový album je skvelý a nie brutálny, samozrejme je to môj subjektívny názor ale na to je tu fórum treba sa vyjadriť
Zaznamenané

tatko fóra
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 15. Január , 2004, 18:59:00 »

podla mna Dream theater poznaju hlavne muzikanti, a ona ta hudba je podla mna hlavne pre muzikantov. ale vsetko je to sposebene proste masirovanim mozgov v telke, kde robia umelcou z ludi ktori dokopy nic nevedia, a tych co nieco vedia proste ignoruju. A co sa toho train of thoughts tyka, podla mna je uplne super, ako to porovnavanie zo scenes je take ... tento album ma proste zaujal inymi vecami a tym je proste vynimocny.
Zaznamenané
Lubo
stály hosť
*****
Príspevkov: 908


-- JAZZ --


« Odpoveď #3 kedy: 17. Marec , 2004, 08:11:22 »

Podla mna Train of Thoughts je viac o efekte.Proste totalny zvuk,skoro vsetko hrane na sedmicke gitare,riadne maso a vali sa to na Teba od zaciatku do konca.Je to samozrejme totalna pecka ale viac ma oslovuje Six Deggrees...Ma to v sebe ovela viac kompozicie.A John sa tiez moc nemazlil so solami na Train.32-jky cele solo...:-) ale pecka ved vravim...efekt.Aj tak podla mna najlepsie Johnove solo je z Under Glass Moon.A vsetky totalne uzasne.On proste vie postavit solo.
Zaznamenané

METALHAMMER
stály hosť
*****
Príspevkov: 935



« Odpoveď #4 kedy: 29. Apríl , 2004, 10:33:43 »

Kazda kapela pocas kariery sa vyvija a pretvara styl a na dreame vidno ze idu stale dopredu (i ked niektorym sa moze zdat ze cuvaju ale to je len tym ze kazdy ma iny vkus) a podla mna su posledne dva albumy najblizsie mojmu idealu i ked aj tak pocuvan najcastejsie tie stare a prave z nich mam oblubene pesnicky. ten novy je proste pecka (a aj vsetky ostatne hehe) je to kult
Zaznamenané
stagemaster
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 444



« Odpoveď #5 kedy: 12. Júl , 2004, 15:26:52 »

vyborny album ako aj vsetky, ktore vydali...
Zaznamenané

Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #6 kedy: 18. Júl , 2004, 22:52:19 »

aby som Vas zazranych Dreamakov nasral, tak si rypnem a poviem ze sa mi ich muzika vobec nepaci. Technicky su dokonali ale inak ich kategorizovat nebudem lebo by tu zvnikla krizova vyprava do BA po moju hlavu. ee Beeee
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #7 kedy: 19. Júl , 2004, 02:39:33 »

Si nejaký hustý, Roberto :)
Zaznamenané

guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #8 kedy: 19. Júl , 2004, 07:05:59 »

Robo: každý má to svoje ja nikomu neberiem čo počúva najradšej mám Dream lebo mi sedí zvuk aj štýl a vzorom mi je Petrucci.Ale inak počúvam toho dosť okrem komercie.Takže sa neboj ...""len sa teš na JAME tam ti to zrátame""... :p
Zaznamenané

tatko fóra
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #9 kedy: 19. Júl , 2004, 08:20:43 »

ja len chcem vyprovokovat trochu zivota do fora, lebo v poslednej dobe nam nejak skapal pes.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« Odpoveď #10 kedy: 07. August , 2004, 09:09:15 »

mne sa vuobec, ale vuobec nepaci train of thougths ani six oclock of inner turbolence.. nepocuvam ich a nepacia sa mi.. ostatne su fajn, najma falling to infinity - to je ten naj podla mna.. sedi mi do usi.. takto ma vhyzerat muzika :)
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
Viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 237



« Odpoveď #11 kedy: 13. Október , 2004, 07:50:25 »

ja som sa k dreamu dostal cez balady.kamos si spravil vyber pomalych veci dal na cd. ked som to prvy a druhy krat pocul tak to bol citovy zazitok.dlho som pocuval od dreamu len toto a k progesrock/metalu ma to netahalo.ale potom som si navykol.instrumentalka z train of thought sa mi najviac paci z toho albumu a bezne si to pustim a hram spolu s tym.
Zaznamenané
Viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 237



« Odpoveď #12 kedy: 13. Október , 2004, 08:02:18 »

p.s. spomenul som si niekde v tomto fore k teme baby a muzika sa ludia stazovali ze nepoznaju dievca co by pocuvalo dream theater,ja poznam tri co bezne pocuvaju dream.niekedy to je tak ze chalos chodi s dievcatom a ona sa tomu chalanovi prisposobuje a zacne pocuvat to co on. to by som povedal o jednej z tych trocha. tie druhe dve tie to pocuvaju lebo to maju ozaj radi.
Zaznamenané
A.J.
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 441


« Odpoveď #13 kedy: 13. Október , 2004, 08:55:14 »

mna idu vzdy zenske, ked pustim dream zadrhnut alebo obesit:)..a v najlepsom to pocuvaju na silu, alebo donutene, ked v jednom trencianskom polodiskacskom podniku nahadzeme do juke boxu (prednostnou volbou samozrejme ) cely train of thought:) ale inac ja som zacinal na DT cez album Images and words + koncert z Tokya, az vtedy ma to nadchlo
Zaznamenané
stagemaster
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 444



« Odpoveď #14 kedy: 13. Október , 2004, 09:08:23 »

Vitaj A.J., presne ako hovoris, tie baby v Trencine nevedia, co je dobre :)) Hymna Trencina: In the name of God
Zaznamenané

Strán: [1] 2 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.235 sekund, 22 otázok.