Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
06. Október , 2024, 09:17:14
Strán: 1 [2] 3 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Struny do 250 skk  (Prečítané 10963 krát)
0 užívateľov a 7 Hostí prehliada túto tému.
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #15 kedy: 29. December , 2006, 03:22:20 »

rozhodne nie Rotosoundy - zloba !
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #16 kedy: 29. December , 2006, 04:40:05 »

iMbUS napísal:
Citácia
rozhodne nie Rotosoundy - zloba !

rozhodne s kludom Rotosoundy - uplna pohoda a este mas aj zadarmo ecko. a i ked to otravne novostrunove cinkanie z nich vypachne po par dnoch (rovnako ako z ktorychkolvek inych strun, rozdiel sa fakt pocita v hodinach), zvuk, co zostane, je pomerne rovny a cisty. ja ich pouzivam uz roky a spokojnost.

oskusal som aj DR a to boli fakt popici struny. tie stacilo pravidelne cistit a Vadim sa ma podchvilou pytal, ci su nove.... a kupil som si aj balicek GHS, natiahnem na novy rok a potom napisem, ci exhumer netaral Beeee
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
pet
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 90



« Odpoveď #17 kedy: 29. December , 2006, 07:27:02 »

Tiež dávam hlas Rotosoundom a ak sa ti zdali Ernie Ball tvrdé, tak Rotosoundy sú oproti nim o dosť mäkšie (konkrétne deviny).
Zaznamenané
cutaj
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 175


« Odpoveď #18 kedy: 29. December , 2006, 09:54:01 »

Rotosound : mal som od tej znacky 10sad kupenych na 1 x a z tych boli 3 hrube E asi nekvalitne jadra cize struna rezovovala aj na volno !  na ostatnych 6 sadach nie . ked som to chcel reklamovat nemal som sancu musel som si dokupit kusovky, a tym padom som s touto znackou skoncil - nedvovera! ..  napr na Daddario je vedsi spolah ale aj na ine znacky tiez su dobre LaBelly a Ernie Ball...
Zaznamenané
metalhead
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 459



« Odpoveď #19 kedy: 29. December , 2006, 10:03:04 »

mne raz prdlo v bedni a kupil som si elixiry za 400-500SK.Ale musim povedat ze nelutoval som.vydrzali 2-3x dlhsie ako ine a zvuk mali tiez paradny.ale kupil som si ich len raz tak zo zjebu.normalne pouzivam ernie ball 9 hybridne niklove a nemozem si stazovat.:)
Zaznamenané

I hate commercion
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #20 kedy: 29. December , 2006, 10:29:09 »

ujo jolana:  KE je \"az\" stvoro hudobnin (pokial viem) ale kvoli strunam sa ti oplati ist akurat tak do Mady, zvysne hudobniny su len take \"male\" obchodiky, kde nemaju nic poriadne (zo desat gitar, par krabiciek a multakov, zo 4-5 malych komb, a nejake lacne sady strun)

Naposledy upravil styrioci, : 29.12.2006 2006 10:29
Zaznamenané
ujo jolana
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #21 kedy: 29. December , 2006, 10:52:16 »

styrioci napísal:
Citácia
ujo jolana:  KE je \"az\" stvoro hudobnin (pokial viem) ale kvoli strunam sa ti oplati ist akurat tak do Mady, zvysne hudobniny su len take \"male\" obchodiky, kde nemaju nic poriadne (zo desat gitar, par krabiciek a multakov, zo 4-5 malych komb, a nejake lacne sady strun)

Naposledy upravil styrioci, : 29.12.2006 2006 10:29
Citam na stranke Mady,ze su na rampovej4.To je pri Vysokej leteckej nie?A to je az o tolko vacsi jak mladost ten obchod ? Na stranke maju akurat iba ernie ball.
Zaznamenané
ujo jolana
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #22 kedy: 29. December , 2006, 11:01:51 »

Uz som zistil,ze mada je mladost:laugh:
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #23 kedy: 29. December , 2006, 11:12:41 »

metalhead napísal:
Citácia
mne raz prdlo v bedni a kupil som si elixiry za 400-500SK.Ale musim povedat ze nelutoval som.vydrzali 2-3x dlhsie ako ine a zvuk mali tiez paradny.


Kde si ich kupil? Dostat ich u nas niekde? Chcel by som vyskusat.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #24 kedy: 29. December , 2006, 11:14:44 »

iggy napísal:
Citácia

oskusal som aj DR a to boli fakt popici struny. tie stacilo pravidelne cistit a Vadim sa ma podchvilou pytal, ci su nove


Hej, DR vydrzia suverenne najdlhsie zo vsetkych co som skusal.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
metalhead
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 459



« Odpoveď #25 kedy: 29. December , 2006, 11:56:12 »

progrocker napísal:
Citácia
metalhead napísal:
Citácia
mne raz prdlo v bedni a kupil som si elixiry za 400-500SK.Ale musim povedat ze nelutoval som.vydrzali 2-3x dlhsie ako ine a zvuk mali tiez paradny.


Kde si ich kupil? Dostat ich u nas niekde? Chcel by som vyskusat.


Kupil som ich u nas v hudobninach v sp.n.v. popytam sa keby si chcel kde to objednal.
ja som mal nanovebi .009-.046 ze vraj vydrzia 3-5x dlhsie ako obycajne.ale mali fakt pekny zvukB)
Zaznamenané

I hate commercion
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #26 kedy: 29. December , 2006, 11:56:27 »

myslim, ze na rampovej maju iba sklad..predajna je na hlavnej, \"Mladost\" na stranke nie je ani z daleka to co maju na predajni, maju darca, daddario, ernie ball...plus lacnaky aj nejake drahe struny...ked pojdes tam budes si mat z coho vybrat B)  keby si isiel inde tak ti ponuknu sadu Goriek, sadu Siriusiek a mozno este snuru na pradlo ha ha ha
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #27 kedy: 29. December , 2006, 12:10:23 »

ja uz dhsi cas pouzivam bud Dadarrio alebo Ernie Ball. Hrubka 9-46 a nemam dovod menit. Co sa tyka zvuku,pripadaju mi uplne podobne. A pokial ide o zaciatocnikov,neni dovod menit struny kazdy mesiac,to je blbost. Ja som maval jednu zadu aj 4 - 5  mesiacov,mozno aj dlhsie.
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #28 kedy: 29. December , 2006, 12:11:03 »

progrocker - tak čo by si teda povedal, ktoré z tých dvoch sú lepšie a vydržia dlhšie na elektrike (DR - Elixir) ?

Elixir som začal používať na akustiku po dlhých rokoch používania obyčajných strún, ale tie mi zvukovo úplne odišli niekedy už po prvom kšefte, do pár dní odišli vždy.
Bol som úplne prekvapený, keď som nasadil Elixir a hrali stále dobre 3 mesiace, pokiaž som ich nedal dolu, len preto, že som chcel vyskúšať tenšie. Tie 3-mesačné som si odložil, že si ich nasadím na inú akustiku. Teraz mám 10-iny už mesiac a hrajú stále perfektne. Aj keď stoja do 600,-, oplatí sa ich kúpiť, lebo vydržia výrazne dlhšie ako v tej cene niekožko vymenených lacnejších sád a tie ani ten čas nehrajú už dobre a treba ich vymieňať. Neveril som až takým rozdielom, teraz naozaj odporúčam. Žmurk
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #29 kedy: 29. December , 2006, 13:04:43 »

Lenze Dr. stoja viac ako 250, asi 270. Pouzivam DR \"TITE-FIT\" ELECTRIC MT-10 Nickel Plated, Round Core. Nechal som si z USA doviest 6 baleni, jedno vyslo na zhruba 200  :)
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.089 sekund, 23 otázok.