Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
06. Október , 2024, 19:18:15
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ANKETA-ktory floyd  (Prečítané 6378 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
metalhead
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 459



« kedy: 30. December , 2006, 17:07:25 »

uvazujem nad kupou nejakeho kvalitneho obojzvratneho zamkovaneho tremola, tak by ma zaujimal vas postoj.ku ktorej znacke sa priklanate a preco?
ja uvazujem o kupe orig.floyd rose, ale pocul som dobre ohlasy aj na gotoh.tak neviem poradte daco:)
momentalne mam Floyd RoseŽ Licensed JacksonŽ Low Profile JT580 LP Double Locking
Zaznamenané

I hate commercion
cutaj
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 175


« Odpoveď #1 kedy: 30. December , 2006, 17:54:44 »

ja sa priklanam na Gotoh GE1996T , zatial ma nesklamalo , (tymto nechcem povedat ze ostatne znacky su zle - urcite si bude kazdy chvalit to tremolo co pouziva...)
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #2 kedy: 02. Január , 2007, 08:16:16 »

cutaj napísal:
Citácia
ja sa priklanam na Gotoh GE1996T , zatial ma nesklamalo , (tymto nechcem povedat ze ostatne znacky su zle - urcite si bude kazdy chvalit to tremolo co pouziva...)


2x gotoh, 1x schaller licensed 370, 1x nova licencia Floyd Rose original. Vsetky su dobre, hoci ten origos sa mi v poslednej dobe zapacil najviac. (v momentalnej gitke mam Gotoha)


Naposledy upravil roberto, : 02.01.2007 2007 08:18
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #3 kedy: 03. Január , 2007, 20:37:53 »

uvazujem nad kupou nejakeho kvalitneho obojzvratneho zamkovaneho tremola, tak by ma zaujimal vas postoj.ku ktorej znacke sa priklanate a preco?
ja uvazujem o kupe orig.floyd rose, ale pocul som dobre ohlasy aj na gotoh.tak neviem poradte daco:)
momentalne mam Floyd RoseŽ Licensed JacksonŽ Low Profile JT580 LP Double Locking
s origosom to bude sediet 1:1, gotoh by ti urobil medzeru na hornej strane asi 2 mm. nechal som si to zmerat znamym.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
cutaj
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 175


« Odpoveď #4 kedy: 03. Január , 2007, 20:57:25 »

sedi aj Gotoh , v roku 2003 gotohu skoncila licencia ktoru mali od F.Rose , tuto informaciu mam z Frankfurtu
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #5 kedy: 03. Január , 2007, 23:12:00 »

sedi aj Gotoh , v roku 2003 gotohu skoncila licencia ktoru mali od F.Rose , tuto informaciu mam z Frankfurtu

tu su rozmery, porovnajte si to sami. sedia vsetky floydy.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
metalhead
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 459



« Odpoveď #6 kedy: 05. Január , 2007, 16:01:33 »

no neviem.na vsetkych je roztec nozovych skrutiek 74,3 a na jacksone  je 74.a 3 desatiny je dost rozdiel Popiskujem si
« Posledná zmena: 05. Január , 2007, 16:02:04 od metalhead » Zaznamenané

I hate commercion
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #7 kedy: 05. Január , 2007, 23:42:48 »

no neviem.na vsetkych je roztec nozovych skrutiek 74,3 a na jacksone  je 74.a 3 desatiny je dost rozdiel Popiskujem si
ono je to hlavny problem medzi low profile a standard floydom..
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
metalhead
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 459



« Odpoveď #8 kedy: 06. Január , 2007, 12:30:06 »

a su aj low profile floydy s roztecou 74 Huh!
Zaznamenané

I hate commercion
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #9 kedy: 06. Január , 2007, 12:49:09 »

a su aj low profile floydy s roztecou 74 Huh!
jasne, ale stoja okolo 10 tisic. (tie kvalitne) Zdravíčko
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
metalhead
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 459



« Odpoveď #10 kedy: 06. Január , 2007, 13:01:58 »

takze sa budem musiet asi uspokojit s tym co mam, lebo mi tam nic ine nevojde Je mi do plaču
Zaznamenané

I hate commercion
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #11 kedy: 06. Január , 2007, 15:12:01 »

takze sa budem musiet asi uspokojit s tym co mam, lebo mi tam nic ine nevojde Je mi do plaču

gotoh ma jednu vyhodu, ze ma jednu stranu s cepelou otvorenu a da sa tym teda variabilne hybat.
takze aj tak by sa dalo.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #12 kedy: 06. Január , 2007, 15:14:15 »

Aky znamy Floyd  Popiskujem si
Zaznamenané
metalhead
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 459



« Odpoveď #13 kedy: 06. Január , 2007, 15:20:05 »

Aky znamy Floyd  Popiskujem si
Huh!
Zaznamenané

I hate commercion
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #14 kedy: 06. Január , 2007, 15:48:36 »

Myslel som ten konkretny na tom konkretnom obrazku...
Zaznamenané
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.082 sekund, 23 otázok.