Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
26. Jún , 2024, 06:20:20
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Marshall JCM 800 2204  (Prečítané 27873 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
Ondrej Potancok
nováčik
*
Príspevkov: 63



« Odpoveď #90 kedy: 06. Január , 2007, 16:03:16 »

ale sak tam za nimi priam svietia tie hlavy setky a ampy cp tam maju...a na kazdom je znacka marshall
Zaznamenané
Ondrej Potancok
nováčik
*
Príspevkov: 63



« Odpoveď #91 kedy: 06. Január , 2007, 16:16:10 »

tak sa takto dohodnime...dam si spravit ten marshall,potom sa popripade trochu vytuni a za daky mesiac vam poslem ukazku co z toho vzniklo....hmm???
Zaznamenané
Ondrej Potancok
nováčik
*
Príspevkov: 63



« Odpoveď #92 kedy: 06. Január , 2007, 16:17:39 »

ale tak zase ja neplanujem ziadny hardcore,ani nic podobne...ten zvuk co z toho pojde nakoniec asi predsta len trochu prifabim tym mojim DS-1 a snad mi to bude stacit....ked nie budem to potom riasit ako dalej....
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #93 kedy: 06. Január , 2007, 16:18:34 »

rob ako sam uznas za vhodne.
Zaznamenané

o-yep sro
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #94 kedy: 06. Január , 2007, 16:19:59 »

Daj si radsej to Soldano, to hra ako upraveny Marshall.
Zaznamenané

Ondrej Potancok
nováčik
*
Príspevkov: 63



« Odpoveď #95 kedy: 06. Január , 2007, 16:24:59 »

a kde je daka schema na to?
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #96 kedy: 06. Január , 2007, 16:31:33 »

a kde je daka schema na to?
http://www.blueguitar.org/new/schem/soldano/slo100.zip

Bodka.
Zaznamenané

bodom
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386



« Odpoveď #97 kedy: 06. Január , 2007, 16:37:02 »

veeelice sa ospravedlnujem za moju opovazlivost vopchat do toho ampu mt-2 mooja chyba  No hanbím sa..
to ondrej nestaval som to som to len kupil trafa su tam asi z dakej tesly to uz tak neviem a elektonky z tych lacnejsich "JJ" no ale co uz na ine student nema looove
No a k tomu dokrmovaniu DS-1, DS-2, OD-1, OD-2, OD-3, a tych tube sreamerov co som nasiel uf ale tak som si spomenul na mata durindu ten tam mal za sebou jcm 800 a nekde som cital ze mal Electro harmonix  Big muff neviem co je na tom pravdu ale by sma zaujimalo ci to je dokrmovac alebo ani nie
Zaznamenané

Zomrieš na lavičke, k...t
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #98 kedy: 06. Január , 2007, 16:55:12 »

a kde je daka schema na to?

SOLDANO! Žmurk to je moj biznis.. poslem ti aj fotky ampu zvnutra ak ti to pomoze  Som frajer
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #99 kedy: 06. Január , 2007, 17:14:43 »

Ondrej - čo keby si sa hneď v pondelok vybral na exkurziu po hudobninách, alebo kamarátoch gitaristoch a vyskúšal si všetky možné lampové aparáty a potom sa rozhodol  Huh!  ?§!.

Načo ti bude kamarát skladať niečo s čím možno vôbec nebudeš spokojný. Len aby mal zbytočnú robotu, lebo ty si lenivý  Huh!
Žmurk
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #100 kedy: 06. Január , 2007, 17:22:11 »

veeelice sa ospravedlnujem za moju opovazlivost vopchat do toho ampu mt-2 mooja chyba  No hanbím sa..
to ondrej nestaval som to som to len kupil trafa su tam asi z dakej tesly to uz tak neviem a elektonky z tych lacnejsich "JJ" no ale co uz na ine student nema looove
No a k tomu dokrmovaniu DS-1, DS-2, OD-1, OD-2, OD-3, a tych tube sreamerov co som nasiel uf ale tak som si spomenul na mata durindu ten tam mal za sebou jcm 800 a nekde som cital ze mal Electro harmonix  Big muff neviem co je na tom pravdu ale by sma zaujimalo ci to je dokrmovac alebo ani nie

Kludne si hraj s efektom akym chces, na tom nic nie je. Akurat ze ten MT2 je uz dost specificky riadny skreslovak, ktory si moc nepotrpi, aby zachoval nejaku prirodzenu farbu aparatu a to vacsinou nechceme. ElectroHarmonix Big Muff som mal kedysi este ten stary povodny a tiez to bol riadny bustrisko, nez nejaky jemny dokrmovak. K JCM800 sa vela pouzival vzdy Tubescreamer, ten povodny. Tie sucasne vraj uz hraju inac, ale sam to vyskusane nemam.
« Posledná zmena: 07. Január , 2007, 11:19:08 od Rastis » Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #101 kedy: 07. Január , 2007, 11:12:53 »

fakt, tu ti velmi dobre radia...SOLDANO...aj ja sa na to chystam, zvuk je lepsi ako Marshall...skoda ze original stoji okolo 3000 dolarov... Smútim
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #102 kedy: 07. Január , 2007, 11:19:00 »

A je ho tazko zohnat. Ani na ebayi moc nie su vidiet.
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #103 kedy: 07. Január , 2007, 11:24:00 »

A je ho tazko zohnat. Ani na ebayi moc nie su vidiet.

FFamp tu svojho casu spominal nejaky "identicky" zosilovac od Yamahy (Huh!), ktory pre nich navrhoval ten isty clovek a ktory by mal za ovela lepsie peniaze ponukat "ten isty" zvuk...
Zaznamenané
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #104 kedy: 07. Január , 2007, 11:46:59 »

Keby to tak vedel niekto preverit a otestovat ....
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.075 sekund, 23 otázok.