Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 04:43:13
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Omega 23. 5. 2006 NTC  (Prečítané 2435 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
duroslav
nováčik
*
Príspevkov: 30


« kedy: 07. Január , 2007, 16:39:56 »

trosku oneskorene, ale predsa.... Chcel by som upozornit vsetkych gitarychtivych na tuto skupinu, madarsku legendu....
Vo februari toho rocku som bol v Brne na Deep Purple, bol som este dlho v siedmom nebi, v maji dosla nejaka Omega, od ktorej som poznal jedinu piesen: Dievca s perlami vo vlasoch (Ales Brichta to prespieval)...Vstupne 500, mal som cas, tak uvidime...Cakal som nieco kludne, pololudove, hned prvou skladbou ma vratili na pevnu zem, STRASNY hardrock, zacal som chapat, o co tu pojde...
Ludia, toto bol druhy najlepsi koncert, co som kedy videl ( po Queen, moje c.1), nic som nepoznal, samozrejme nic som nerozumel, znechuteny po madarskom predskokanovi a opitych madarskych divakoch (v hale sa capovalo pivo!!!) a neskutocne sa mi to pacilo, som sa skoro rozreval, co to bolo tak dobre... Typicka pesnicka vyzerala takto: uvod, spevak cosi zaspeival tak 2 minuty a normalne odkracal... a potom to prislo: strasny 5 minutovy rockovy instrumentalny narez, dve gitary, dva hammondy, neskutocny dedo bubenik...potom sa vratil spevak a opat kratkym spevom ma ukludnil...
este raz: ludia, ked sa tu Omega zjavi, chodte na to, nebudete lutovat, slubili tento rok, ze pridu zas, ze vydavaju nove album, v ktorom maju este pritvrdit... Som frajer Nechajte ma vydýchať Bravooo
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1 kedy: 07. Január , 2007, 21:40:12 »

Uz som tu o tom pisal davnejsie aj fotky som hodil.  Na zdravie!

Mas pravdu, bol to skvely koncert, seniori to roztocili ozaj poriadne.
« Posledná zmena: 07. Január , 2007, 21:40:30 od Progrocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.116 sekund, 22 otázok.