Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 00:53:43
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: QUEEN 23.5.2005 Budapest, Laszllo Papp arena  (Prečítané 4291 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
duroslav
nováčik
*
Príspevkov: 30


« kedy: 07. Január , 2007, 16:58:13 »

je tu toho malo, tak este prispejem....
ten den sa mi splnil zivotny sen- vidiet mojho boha Briana Maya...do prahy som nezohnal listok, viden draha, tak hura do madarska..
neviem kde zacat, neskutocny koncert s perfektnou atmosferou, prekvapeny som bol vyberom piesni, vacsinou to boli starsie rockovejsie veci, najma Mayovky, konecne druha gitara, ktora mi v starom Queene na koncertoch vzdy chybala... Prekvapil ma aj spevak Paul Rodgers, kedysi spevak Free (megahit All right now), ktory zaspieval uplne skvele, treba povedat, ze vysku tahal lepsie, ako kedysi Freddie... Fuuha zíram
Brian bol uzasny, robil hluk jak za mladi, zdalo sa mi, ze jeho zvuk bol ovela hustejsi, silnejsi ako kedysi, v strede koncertu si neodpustil svoju gitarovu pasaz so vselijakymi zvukmi vyuzivajuc vselijake echa (podrobnejsie neviem, nevyznam sa...)...
bola tam aj pasaz s Paulovymi Free vecami, ci Rodgerove Taylorove solovky, takze fakt pestry koncert
pocas celeho koncertu chodii na velikanskom platne vselijake zabery z mladi Queenu, koncert vyvrcholil skladbou Bohemian Rhaposdy, ked sa na platne objavil Freddie, ktory to spieval, zvysok kapely hral do toho... Je mi do plaču Smútim
koncert skoncil, ja som cakal na vlak v strasnej kose asi 8 hodin.... Neser ma!
PS: NESUHLASIM s obnovenim Queenu, ale mojho boha a ten koncert som musel vidiet...  Bravooo Bravooo Bravooo
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1 kedy: 07. Január , 2007, 18:04:59 »

PS: NESUHLASIM s obnovenim Queenu, ale mojho boha a ten koncert som musel vidiet...  Bravooo Bravooo Bravooo

A to už mi povedz, prečo preboha NESÚHLASÍŠ s obnovením Queenu, keď ako sám hovoríš, koncert bol vynikajúci..   Huh!  ?§!. Mercury bol len jeden, ale hádam je to ich vec, pokračovať v muzike a práve s touto kapelou pod týmto názvom, nie? Žmurk

Inak je fajn, že sa ti koncert páčil a že bolo obnovenie Queen vcelku úspešné. Som veľmi zvedavý na ich nové nahrávky. Paul Rodgers nie je síce taký všestranný a charizmatický ako Mercury, ale je fantastický rockový spevák.
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #2 kedy: 07. Január , 2007, 21:35:41 »

skoda je ta ze sa k nim nepridal basak john deacon. to je teraz podla mna iba polovica queenu :-(
Zaznamenané

o-yep sro
bodom
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386



« Odpoveď #3 kedy: 07. Január , 2007, 22:35:13 »

boze nie novy queen
koncerty mozu hravat ale vidiet tam ineho ako mojho oblubeneca Fredieeeeho cil davali koncert z Pesti na STV ach som si poplakal
mali by sa uz na to vykaslat s queenom a ked uz tam ani john neni to uz je len tak Queen boli oni styria pohromade toto uz bude len Princess 
Zaznamenané

Zomrieš na lavičke, k...t
duroslav
nováčik
*
Príspevkov: 30


« Odpoveď #4 kedy: 13. Január , 2007, 17:30:14 »

nesuhlasim s obnovenim, pretoze prave Mercury bol najviac Queen, jednoznacne najviac tvoril, bol v popredi, nakoniec on Queen pomenoval. Siel som tam kvoli Mayovi. Myslim, ze kludne mohli vystupovat pod inym menom, napr. Smile... suhlasim, mensia polovica Queenu by nemala byt Queen.... (FM patri do vacsej polovice... ha ha ha)
Zaznamenané
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #5 kedy: 13. Január , 2007, 18:42:19 »

No jasne,nech zalozia novu kapelu ale s inym nazvom.Su to skveli muzikanti ,takze by to mohlo byt celkom zaujimave.
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #6 kedy: 14. Január , 2007, 17:18:15 »

to je hlupost, pretoze Queen a ich skladby nikdy nezomru
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #7 kedy: 14. Január , 2007, 17:41:40 »

lenze bez dvoch clenov kapely sa to zacina blizit cover-bandu.
Zaznamenané

o-yep sro
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #8 kedy: 14. Január , 2007, 17:46:53 »

lenze bez dvoch clenov kapely sa to zacina blizit cover-bandu.

Ako The Who v sucasnosti. 
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
bodom
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386



« Odpoveď #9 kedy: 14. Január , 2007, 18:06:42 »

to je hlupost, pretoze Queen a ich skladby nikdy nezomru

Sak to ze nezomru. Ale ani nevzniknu nove toho isteho queenu ktoreho skladby nikdy nezomru. Preto kludne nech vystupuju so starymi vecami ale na nove by mohli mat novy nazov. Tot moj nazor.
Zaznamenané

Zomrieš na lavičke, k...t
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.079 sekund, 22 otázok.