Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 16:07:53
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Fender Hot Rod DeVille 410  (Prečítané 12750 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Starchoc
nováčik
*
Príspevkov: 23


:))


« kedy: 09. Január , 2007, 22:09:27 »

Nazdar gitaristi a ini manici ! :)...pocuvajte...chcel by som vediet Vas nazor na kombicko FENDER Hot Rod DeVille 410 .... co hovorite hosi ? Žmurk ....mate skusenost Huh!
« Posledná zmena: 09. Január , 2007, 22:13:30 od Starchoc » Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #1 kedy: 09. Január , 2007, 22:30:54 »

Mam co-to odohrate na HotRod Deluxe212, BluesDeluxe212, ProJunior a BluesJuniore. Vsetky tieto komba hraju skvelo. Osobne by som si vybral Deluxa212.
DeVille410 a DeVille212 maju 60W koncak, preamp by mal byt zhodny s Deluxom212. Rozdiel je v plus 20W oproti Deluxacu 40W.
Pocul som kopec nazorov, ze Delux je makssi ako DeVille, ale osobne som to nemal moznost porovnat. Ten DeVille bude asi viac revat, a Deluxe skor zacina kreslit. A rozdiel medzi 410 a 212 bude v mekkom tone a basoch. Ta verzai 410 bude hrat naucho makksie a viac stredovo. 212 basovejsie.
Zaznamenané
Starchoc
nováčik
*
Príspevkov: 23


:))


« Odpoveď #2 kedy: 09. Január , 2007, 22:34:43 »

Mhhhhhhh....takze vravis : nemusim sa toho bat a mam ist smelo do toho??? Žmurk ...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #3 kedy: 09. Január , 2007, 22:54:52 »

Zalezi, aky zvuk hladas. Na blues je to vynikajuce, ale na nejaky rock a viac uz urcite nie podla mna. Ma to svoje specificke skreslenie, ktore nemusi sediet kazdemu + dost reve, pretoze ma vyrazny skok na zaciatku drahy volume, takze doma keby si si s nim chcel hrat, hladal by si prijatelnu hlasitost pomaly mikroskopom :). Ale inak je to kvalitny aparat, ktory sa v kapele urcite nestrati. Pisem o DeLuxe. DeVile nepoznam, ale ratam, ze to bude vlastnostami dost pribuzne.
Zaznamenané
Starchoc
nováčik
*
Príspevkov: 23


:))


« Odpoveď #4 kedy: 09. Január , 2007, 23:17:33 »

Praveze na blues to nechcem vobec...skor nejaky ten rock...alternativa...a pod...ono kolko ludi tolko chuti....ty zase pises ze na rock to nie je....dnes mi niekto hovoril ze zase na rock to je ako stvorene..:)..mam proste z toho hokej..:)...chcem to do skusobne + koncert...takze nieco "univerzalne":)...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #5 kedy: 09. Január , 2007, 23:21:06 »

No aspon co poznam DeLuxe, tak ono to sice ma skreslenie a nie je ho ani nijak zeby bolo malo, ale je to take svojske makke skreslenie. Ked tam toho skreslenia natocis viacej, zatmis struny, tak Ti to urcite nebude robit klasicke rockove dz-dz-dz, ale skorej take blatko. Zato tvrdim, ze na jazz, blues, blues rock v pohode, ale tam to konci - moj nazor. Najlepsie urobis, ked si ho vyskusas sam.
Zaznamenané
Starchoc
nováčik
*
Príspevkov: 23


:))


« Odpoveď #6 kedy: 09. Január , 2007, 23:25:17 »

Jasnee jasnee jasneeee...diky diky moc!..len som vlastne zabudol dodat ze mi ani tak nejde o ten skresleny kanal ako viac o cisty....vies to skreslenie mam v krabickach...mam lampovy drive takze skreslenie riesim cez neho...:)...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #7 kedy: 09. Január , 2007, 23:37:35 »

Tak to je potom jina :). Skusal som a aj som cosi nahraval s "mesa" preampom do koncaku este povodneho tweedoveho DeLuxe (mal by mat totozny koncak ako Hot Rod DeLuxe) a bol to tlak, ako sa na 6L6 koncak patri.
Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #8 kedy: 10. Január , 2007, 00:49:28 »

Napis, aky typ zvuku hladas, napr. nazov kapely, alebo to skus opisat. Vo vacsine mava Rasto pravdu.
Toto su typy aparatov, ktore nie kazdemu vyhovuju. Maju strasne "nie makky zvuk" rasto, ale naopak tvrdy ale straaasne gulaty v basoch. (makky zvuk je u mna Mark2-4, Tubescreamer, alebo BognerXTC). A lepsie si rozumie kombo so singlami ako s HU.
Krabicky do komba - v pohode, ale napis, ake mas. Lebo tiez do toho nie vsetko pasuje. Tie krabicky, ktore maju basovejsie skreslenie ti urobia z komba ladoborec, inak povedane: nieco sa ti bude z komba valit, ale neviem co to je, len to buci, tak pozor na to.
Tiez som si musel nejaku dobu zvykat ale teraz nemam problema. Chce to iny pristup v hrani.
Aky aparat si pouzival doteraz? A napis aj tie svoje krabicky.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #9 kedy: 10. Január , 2007, 00:54:28 »

No jo - makky, tvrdy... kto sa ma v tych slovickach vyznat co sa kedy ako a preco mysli  :)
Zaznamenané
Starchoc
nováčik
*
Príspevkov: 23


:))


« Odpoveď #10 kedy: 10. Január , 2007, 08:03:52 »

Fuuuuhaaa....vy mi ale davate! ha ha ha ....takze aky zvuk...no je to v podstate toto : http://www.raraavis.sk/stream/stream.html - takze takyto nejaky zvuk ma nasa band...:)..co myslite?..co by ste vy hodili do takejto hudby?...mal som predtym metalisticku Heughes & Kettner WARP7-ku..a co sa tyka krabiciek,tak mam tam : Electro Harmonix - TubeZipper, BOSS OS-2, LINE6 MM4 + sem-tam to este prezeniem cez Digitech GNX1 :) ...a chcem to este doplnit o nejaky ten DELAY...rozmyslam nad LINE6 DL4....takze asi takto to vyzera...:)
Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #11 kedy: 10. Január , 2007, 10:11:55 »

No myslim, ze budes spokojny.  Žmurk
Zaznamenané
Starchoc
nováčik
*
Príspevkov: 23


:))


« Odpoveď #12 kedy: 10. Január , 2007, 12:04:04 »

....:) tak to dufam ! :)
Zaznamenané
Starchoc
nováčik
*
Príspevkov: 23


:))


« Odpoveď #13 kedy: 10. Január , 2007, 12:05:05 »

...a dakujem... :)  Na zdravie!
Zaznamenané
Starchoc
nováčik
*
Príspevkov: 23


:))


« Odpoveď #14 kedy: 21. Január , 2007, 03:08:12 »

Uz ho maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam Si píš!!!!!!!!!    Beeee Cmuk chlapci Žmurk
Zaznamenané
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.043 sekund, 22 otázok.