Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 08:20:12
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: "Gibson" Les Paul Supreme  (Prečítané 3343 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« kedy: 10. Január , 2007, 10:56:36 »

Co hovorite na tento kus?  Žmurk Fuuha zíram

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ih=009&sspagename=STRK%3AMEWA%3AIT&viewitem=&item=190069015094&rd=1&rd=1
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1 kedy: 10. Január , 2007, 11:02:24 »

Na Dalekom vychode sa nam zlepsuju pomaly.  ha ha ha
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
RobG
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 10. Január , 2007, 11:04:12 »

Ahoj.
Asi pred dvoma rokmi som vlastnil fungl nový GIBSON LP SUPREME ALPINE WHITE privezenú z U.S.A. Krásna gitara, ale bacha ! konštrukcia tela je robená tak, že vnútri sú zvukové komory, zvuk bol dosť iný ako napr. na CUSTOME, alebo Standarde. Smerom k ES-335. Má dosť mohutný krk.  
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #3 kedy: 10. Január , 2007, 11:06:56 »

No len tu je problem, ze sa nejedna o Gibson, ale uz o celkom slusnu napodobeninu. Len som chcel tymto poukazat na stupajucu kopirovaciu uroven sikmookych, o com svedci aj cena na ktoru sa splha a zaujem velky o tu aukciu.  Nezahrávaj sa
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #4 kedy: 10. Január , 2007, 11:07:28 »

konštrukcia tela je robená tak, že vnútri sú zvukové komory

takze telo je dute?
Zaznamenané
RobG
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 10. Január , 2007, 11:12:36 »

http://www.gibson.com/Products/GibsonElectric/Gibson%20Electric%20Guitars/LesPaul/Supreme/

Inak ten v tej aukcii vyzerá dosť podozrivo a aj jeho kufor :-)

Telo nie je úplne duté, ale sú tam tzv. zvukové komory.
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #6 kedy: 10. Január , 2007, 11:13:58 »

No len tu je problem, ze sa nejedna o Gibson, ale uz o celkom slusnu napodobeninu. Len som chcel tymto poukazat na stupajucu kopirovaciu uroven sikmookych, o com svedci aj cena na ktoru sa splha a zaujem velky o tu aukciu.  Nezahrávaj sa
A aké sú tam teda rozdiely oproti originálu  Huh!
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #7 kedy: 10. Január , 2007, 11:14:06 »

Ano, v pripade LP Supreme ide o zmenu zvuku.

Je to odlisne ako tzv. "weight chambers", ktore su standardne na vsetkych Les Pauloch asi od roku 1984 mimo Custom Shopu a sluzia na redukciu vahy. V Custom Shope pouzivaju lahsi mahagon, kdezto v USA seriovej produkcii znizuju hmotnost takymto sposobom. Tieto weight chambers su vlastne diery v mahagone na castiach tela, ktore nemaju (nemali by mat) vplyv na zvuk a ktore nevidiet.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #8 kedy: 10. Január , 2007, 11:16:01 »

A aké sú tam teda rozdiely oproti originálu  Huh!

Zly tvar hlavy, palisandrovy hmatnik namiesto ebenoveho (zaujimave ze vsetky tieto kopie maju vzdy iba palisandrovy), zle logo, zly tvar krytky tiahla krku, divny nulty prazec, zle vyrazene seriove cislo, vzadu zly tvar krytu elektroniky atd.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
brianlover
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 347



« Odpoveď #9 kedy: 10. Január , 2007, 17:03:08 »

tak nic z toho by som si ja ako neznalec nevsimol..ked raz budem velky a pojdem si cosi take kupovat, tak si to necham u teba urcite odobrit Na zdravie!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #10 kedy: 10. Január , 2007, 17:31:22 »

tak nic z toho by som si ja ako neznalec nevsimol..ked raz budem velky a pojdem si cosi take kupovat, tak si to necham u teba urcite odobrit Na zdravie!

No ved to je ten pruser, ze si vsimni kolko ludi je na tej podvodnej aukcii zucastnenych a uz aku sumu ten "Gibson" dosiahol. Tusim im poslem spravy nech to nekupuju.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #11 kedy: 10. Január , 2007, 17:48:19 »

Bolo by to dobré ohlásiť priamo správcom eBay, nie? Žmurk Ak si si teda určite 100% istý.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #12 kedy: 10. Január , 2007, 18:39:04 »

Vyzera hrozne. Inak cosi napovie uz aj styl a design tej aukcie a typ fotiek. Tej sume sa divim. Mi to skorej pripada, ako umelo ponahadzovane cifry, vsak aj ten posledny prihadzovac ma velmi pofiderny feedback. Cele je to taky sofistikovanejsi ojeb. Ani ta gitara sa mi nezda o moc onakvejsia, ako tie, co sme o nich kecali naposledy... Ja neviem... Podla mna by mohol mat Gibson starost o to, aby na ebay taketo aukcie neprebiehali. Az taky problem to nemoze byt, hlavne ked tie gitary su zjavne na prvy pohlad.
Zaznamenané
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #13 kedy: 10. Január , 2007, 19:44:31 »

Napriklad firma Rickenbacker to strazi, alebo ma zmluvu s ebayom aby im to kontrolovali. Vsetko co neni original rickenbacker nemoze mat v aukcii napisane toto slovo, ked tam aj pridate nejaku gitaru len s dodatkom, ako rickenbacker alebo podoba sa na rick, aby to len vyhladavc ukazoval ... tak vam zrusia celu aukciu. Ale ako vsetko aj toto sa da obist, tak tam pisu ze pridam original rickenbacker struny a pod. a uz to tam je a osatatnym co hladaju rick sa ukazuje daka sracka so strunami rick.
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.033 sekund, 22 otázok.