Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
24. Apríl , 2024, 22:08:33
Anketa
Otázka: Ako sa Vám páči dole uvedená nahrávka z albumu: CLOUDS ?
Je v nej málo basov. - 1 (50%)
Je v nej veľa basov. - 0 (0%)
Basy sú tak akurát. - 1 (50%)
Nepújdu k volbám. - 0 (0%)
Nedokážu kliknout s myší. - 0 (0%)
Celkovo hlasov: 2

Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 27 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: TOMM ukazka  (Prečítané 94089 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
TOMM
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 309



WWW
« Odpoveď #30 kedy: 28. August , 2007, 10:16:14 »

Ten guitar rig pouzivam len ako simulator bední skreslovač mam vlastny taky taky suchy zvuk ale ten simulator z toho spravy celkom dobru vec. Inač guitar rig sreslovače su podla mna priam nepoužitelne. Mam aj starsie veci čo som s nim nahraval ale nestoji to za vela.
Zaznamenané

vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #31 kedy: 28. August , 2007, 19:38:34 »

a aky skreslovac mas?
Zaznamenané
TOMM
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 309



WWW
« Odpoveď #32 kedy: 29. August , 2007, 14:20:39 »

Taka amaterska výroba...
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #33 kedy: 03. September , 2007, 22:54:09 »

Dal som na sound click 4minutovu vec je to tam iba 128kb/s uz pred tyzdnom ,mozte  tam aj hlasovat.
Tu je stranka:   http://www.soundclick.com/bands/pagemusic.cfm?bandID=650647

neni zle. delay je tvoj oblubeny efekt, ze ? :). ale tu mi nevadi. gitary ti zneju dobre. solo by to nejake urcite znieslo, aj ked uplna nuda to nie je ani bez neho, ale 4 minuty je dost. skus popremyslat nad klavesami - plochy sa daju robit s nimi lepsie, ako s delaymi ci reverbami  Žmurk. v kazdom pripade tam pocut vela prace.
Zaznamenané
TOMM
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 309



WWW
« Odpoveď #34 kedy: 09. September , 2007, 15:59:33 »

No uz davnejsie som si presiel tych syntakov celkom dost ,ale akosi som si nedokazal vybrat ziadny poriadnejsi zvuk , keby si o nejakom vedel mozes dat vediet. Žmurk
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #35 kedy: 09. September , 2007, 16:39:03 »

No uz davnejsie som si presiel tych syntakov celkom dost ,ale akosi som si nedokazal vybrat ziadny poriadnejsi zvuk , keby si o nejakom vedel mozes dat vediet. Žmurk

to neni o vybere poriadnejsieho zvuku, ale tak trochu aj o vyrobe zvuku. kazdy syntak predsa ponuka okrem presetov aj moznost programovat zvuky a o to ide. dobre SW syntaky ponuka Native Instruments, Arturia, kopec dalsich firiem. jednoducho mam predstavu, co asi do skladby potrebujem, tak bud si to naprogramujem od zakladu alebo si najdem uz taky hotovy preset (kazdy synth. ich ma plnu prdel) alebo si najdem podobny preset a upravim si ho. ako inac si to predstavujes ?
Zaznamenané
TOMM
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 309



WWW
« Odpoveď #36 kedy: 24. December , 2007, 12:46:33 »

No predstavujem si asi tak ze ten synt by mal do hudby pasnu na prvy šup a uz by sa s tym trebalo len pohrať. pretoze tie synty si akosi neviem predstavit v
nejakej serioznejsej veci .Použivaju to aj nejaky vyznemnejši umelci alebo to je iba pre amaterov?. Pisem po dlhsiej dobe nemal som prístup k intern


Davam tu dalšiu vec  ,tak čo vy na to?

* Sound_4.mp3 (2037.88 KB - stiahnuté 254 krát.)
« Posledná zmena: 24. December , 2007, 12:57:53 od TOMM » Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #37 kedy: 24. December , 2007, 12:56:59 »

Mne sa pacilo, len tam na konci tie bicie s prechodmi mi prisli trochu nebubenicke, skratka tie udery, ich poradie a logika mi nepisla bubenicka.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #38 kedy: 24. December , 2007, 22:21:05 »

No predstavujem si asi tak ze ten synt by mal do hudby pasnu na prvy šup a uz by sa s tym trebalo len pohrať.

lahko si to predstavujes :) co stare analogy bez plnej prdeli presetov ?

...Použivaju to aj nejaky vyznemnejši umelci alebo to je iba pre amaterov?....

teraz sa na co presne pytas ? ci pouzivaju profici SW syntaky ? ano. niektori profici pouzivaju aj niektore SW syntaky - vedia s nimi robit a zneju im. ci ine si chcel vediet ?
Zaznamenané
TOMM
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 309



WWW
« Odpoveď #39 kedy: 25. December , 2007, 09:04:48 »

Nie ja som len chcel povedať ze tie SW synty mi nepasuju a bol by som rad keby mi prisiel do cesty nejaky Sw synt čo by mi pasoval, to skôr tie analogove ale tak sa tomu zase až nevenujem že by som o nich začal rozmyšlať.  :)
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #40 kedy: 25. December , 2007, 17:58:12 »

inak zneje Ti to slusne, aj ked zasluzilo by si to nejaku konkretnejsiu strukturu. takto je to len ukazka cohosi co nevedie odnikial nikam...

gitary mi zneju ako Amplitube 2 - jak si v skutocnosti nahraval ?

stale mi nejde do hlavy aky typ synth. zvuku hladas a pri SW nenachadzas. je jasne, ze v mnohom tie SW este na HW nemaju, ale v mnohom uz aj hej a trebars mna ako neklavesaka by casto ani nebolo tazke oklamat pri blind teste...
Zaznamenané
TOMM
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 309



WWW
« Odpoveď #41 kedy: 29. December , 2007, 18:06:42 »

Dávam tu ukazku ako priklad . take nieco co by sa dalo casto pouzivat v skladbach a dotvaralo by to taky mohutnejsi alebo hlbší zvuk.
Ten plny synt nastupuje asi pri 8 sekunde.


* ukazka_synt.mp3 (615.82 KB - stiahnuté 294 krát.)
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #42 kedy: 03. Január , 2008, 02:17:26 »

Dávam tu ukazku ako priklad . take nieco co by sa dalo casto pouzivat v skladbach a dotvaralo by to taky mohutnejsi alebo hlbší zvuk.
Ten plny synt nastupuje asi pri 8 sekunde.



mozme pokracovat o SW syntakoch tu:

http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,46577.0.html
Zaznamenané
TOMM
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 309



WWW
« Odpoveď #43 kedy: 24. Október , 2008, 15:00:23 »

Zdravim po dlhsej dobe ,neviete o niekom kdo vlastni lampovy masteringovy kompresor ? konkretne Behringer T1952 Tube Composer ,stoji len okolo 5000 a chcel by som vediet co dokaze urobit so zvukom. Rozmislam trochu o kupe ale kupit to len tak bez vyskusania nemam velmi odvahu.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #44 kedy: 24. Október , 2008, 15:36:16 »

Zdravim po dlhsej dobe ,neviete o niekom kdo vlastni lampovy masteringovy kompresor ? konkretne Behringer T1952 Tube Composer ,stoji len okolo 5000 a chcel by som vediet co dokaze urobit so zvukom. Rozmislam trochu o kupe ale kupit to len tak bez vyskusania nemam velmi odvahu.

zbytocne vyhodenych 5 litrov. co to robi ? ked mas dobry naber a dobry mix, ale zneje to prilis digitalne, tak lampa v masteringovom retazci to zase trochu "otepli". seriozne lampove masteringove procesory stoja 10 az 100 nasobok, takze asi tak. Magneto od Steinberg si skusal ? alebo Vintage Warmer ?

na akych bednach pocuvas a na akej zvukovke ?

za 5 litrov by som si kupil serioznejsi nelampovy kompresor (dbx, Alesis), ako lampovy Behringer
« Posledná zmena: 24. Október , 2008, 15:37:16 od rastis » Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 27 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.103 sekund, 24 otázok.