Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. September , 2024, 18:34:18
Strán: [1] 2 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: problem so zvukovkou  (Prečítané 6752 krát)
0 užívateľov a 3 Hostí prehliada túto tému.
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« kedy: 16. Január , 2007, 17:08:17 »

nazdar,
mam zvukovku M-audio firewire solo a mam nasledovny problem. Po zapojeni do mojho notebooku sa normalne prihlasi, vsetko funguje ok. Zacnem len prahravat hudbu alebo cvicim v guitar pro a po niekolkych minutach (vzdy je to ine) zacne chrcat a zvuk je spomaleny o cca 100 perc. Ked otvorim zavier dany program a otvorim ho nanovo, je to zas v poriadku na niekolko minut. Neviete v com je problem? robi to prakticky v kazdom programe - winamp, WMediaPlayer. guitar pro, guitar tracks pro...

Zaznamenané

stoka!
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 16. Január , 2007, 18:05:18 »

Urcite napis do M-Audio(a), pista58 im pisal teraz nedavno.

Samozrejmne nezabudni na oznacenie toho notebooku a pod.
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #2 kedy: 16. Január , 2007, 19:37:28 »

pisal som vecer, odpisali v priebehu dalsieho dna. pisal som na nemecky klientservis: support@m-audio.de
Zaznamenané

o-yep sro
Perkwunos
nováčik
*
Príspevkov: 12


« Odpoveď #3 kedy: 22. August , 2007, 13:52:30 »

Pravdepodobne je problem s vykyvmi napatia na co su tieto zariadenia velmi citlive preto obcas chrcia a vypadavaju. Mam usb zvukovku a tiez podobny problem. Zrejme by pomohla kvalitna prepatovka s odrusovacim filtrom alebo lepsie ups zalozny zdroj.  Co som pocul aj usb sluchadla s tym maju problem. Blbnu snad aj midi klavesove kontrolery s usb rozhranim? Ma s tym niekto podobne skusenosti? Pista tebe co odpisali?
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #4 kedy: 22. August , 2007, 15:58:33 »

ja som sa potreboval informovat ohladne moznosti pouzitia zvukovky aj na basu. odpisali ze samozrejme. nepisal som kvoli problemom, iba kvoli info.
Zaznamenané

o-yep sro
hopík
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 217


« Odpoveď #5 kedy: 31. August , 2007, 16:15:07 »

Pravdepodobne je problem s vykyvmi napatia na co su tieto zariadenia velmi citlive preto obcas chrcia a vypadavaju. Mam usb zvukovku a tiez podobny problem. Zrejme by pomohla kvalitna prepatovka s odrusovacim filtrom alebo lepsie ups zalozny zdroj.  Co som pocul aj usb sluchadla s tym maju problem. Blbnu snad aj midi klavesove kontrolery s usb rozhranim? Ma s tym niekto podobne skusenosti? Pista tebe co odpisali?

m-audio evolution usb midi kontroller fici uplne v poriadku na ktorom kompe...
Zaznamenané
Perkwunos
nováčik
*
Príspevkov: 12


« Odpoveď #6 kedy: 11. September , 2007, 13:32:32 »

sa mi zdalo ze tu viaceri maju podobny problem... dufam ze to zase rozoberate niekde off topic ako to uz byva na tomto fore zvykom heh
Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2387



« Odpoveď #7 kedy: 12. September , 2007, 06:52:31 »

Pravdepodobne je problem s vykyvmi napatia na co su tieto zariadenia velmi citlive preto obcas chrcia a vypadavaju. Mam usb zvukovku a tiez podobny problem. Zrejme by pomohla kvalitna prepatovka s odrusovacim filtrom alebo lepsie ups zalozny zdroj.  Co som pocul aj usb sluchadla s tym maju problem. Blbnu snad aj midi klavesove kontrolery s usb rozhranim? Ma s tym niekto podobne skusenosti? Pista tebe co odpisali?
Asi napätím to nebude-veď všetky napätia v PC a
aj v USB externých zariadeniach sú stabilizované.Používam M-Audio,aj USB kláves a všetko je ok,nič nepadá,nechrčí...To bude asi skôr nejaký soft problém.Skús nejaký normálny program/cubase...a tak/
Zaznamenané
Perkwunos
nováčik
*
Príspevkov: 12


« Odpoveď #8 kedy: 12. September , 2007, 13:54:23 »

 ale nemas externu zvukovku ze? No na cinziakoch su tie elektricke rozvody dost nachuja. Pouzivam cubase  a rozhodne to nevyriesi iny sekvencer  Žmurk robi to pri vsetkych audio softoch... ci uz to je winamp alebo sonar alebo cubase win media player... mam to odskusane na inych kompoch a stale to iste. Takze problem v kompatibilite nebude. Samozrejme "odbornici" z muzikera  mi to po niekolkych dnoch poslali naspat ze im to frci a v suntequ mi tak isto nevedeli poradit...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #9 kedy: 12. September , 2007, 14:03:47 »

Tych potencialnych problemov moze byt milion. Doska, chipset, samotna USB zastrcka... celkove vyladenie komputeru (mnoho ludi ma sice znackove, ale uplne nezladene komponenty) atd. atd. atd.

USB Audiophile pouziva mrte ludi po celom svete, takze tento HW sam o sebe problemovy neni. Ale s externymi zariadeniami, ci uz FW, ale obcas aj USB byvaju problemy uz z principu.

Toto co pises namoze mat nic s cinziakovymi rozvodmi, to je nejaka blbost predsa. Napatie v zastrcke moze kolisat, aj kolise, ale ty nenapajas ziadne so zariadeni v PC priamo zo zastrcky predsa. To neni jak pri lampaci...
Zaznamenané
Perkwunos
nováčik
*
Príspevkov: 12


« Odpoveď #10 kedy: 12. September , 2007, 14:32:37 »

uvediem priklad... zamrazi sa chladnicka a v zapati zachrapci alebo vypadne zvuk... takze problem v zladeni kompu co? :D Ja uz vazne neviem co s tym... pisal som kde sa len dalo pytal som sa vsadekoho a zakazdym ine bullshity :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #11 kedy: 12. September , 2007, 14:37:55 »

... takze problem v zladeni kompu co? :D

ta karta funguje strasnej spuste ludi, urcite z nich byva vela aj v panelakoch so starym vedenim a s mraznickou. co mas za HW ?
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #12 kedy: 12. September , 2007, 14:48:38 »

a ta zvukovka ma samostatne napajanie alebo ide iba cez USB klasicky +5V? mozno jebla otazka neviem nepoznam ju...ak ide iba na USB tak nechaj notebook iba na baterke a uvidis...
Zaznamenané

Perkwunos
nováčik
*
Príspevkov: 12


« Odpoveď #13 kedy: 12. September , 2007, 15:09:46 »

 Viem ze moze byt problem aj s doskou msi k8 neo 4 zial s nforce chipsetom :) Ale robi to aj na inych zostavach a nielen mne... Na msi fore mi tvrdili zase nieco ine... skusim este pci kartu s usb portami s via chipsetom ak by bol problem v usb zastrcke... zatial sa mi nechce investovat do novej dosky. Mario ide iba na usb a mam ju k stolnemu kompu
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #14 kedy: 12. September , 2007, 15:15:56 »

Mario ide iba na usb a mam ju k stolnemu kompu

aha sorry som si pomylil miso mal notebook...tak zajdi niekde kde maju ups zalozne zdroje a skus ak to bude robit, tak to rozvodmi neni...a este jedna vec skus to zapojit do inej zasuvky...do panelaku ide 3-fazovy rozvod a z kazdej fazy sa taha 230V, cize ak mas komp zpojeny na najviac zatazovanu fazu tak to moze robit problemy...ale zas USB je stabilizovane na +5V tak by to problem nemal byt
« Posledná zmena: 12. September , 2007, 15:17:16 od mario bross » Zaznamenané

Strán: [1] 2 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.106 sekund, 23 otázok.