Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. September , 2024, 15:15:14
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 44 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Paul Reed Smith - PRS  (Prečítané 125643 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #90 kedy: 08. Október , 2010, 00:37:03 »

Preco tu nema prog... ani jeden prispevok?By ma zaujimalo ... pri vsetkej ucte k tymto ´´nastrojom´´ .Vobec sa osobne nepozname ale zaujimal by ma jeho naozaj objektivny nazor.Dakujem

Mam s nimi pomerne malo skusenosti a nevidim dovod, aby som sa nimi nejako extra zaoberal. Tie, na ktorych som hral ma nikdy nejako zvlast zvukovo neoslovili. Za tie lowe co stoja by som si radsej doprial skratka nieco ine. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
GHS
Hosť
« Odpoveď #91 kedy: 08. Október , 2010, 00:38:27 »

Mam s nimi pomerne malo skusenosti a nevidim dovod, aby som sa nimi nejako extra zaoberal. Tie, na ktorych som hral ma nikdy nejako zvlast zvukovo neoslovili. Za tie lowe co stoja by som si radsej doprial skratka nieco ine. :)

 To staci ... dakujem  Na zdravie!
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #92 kedy: 25. Október , 2010, 12:30:33 »

krasne vidno co vsetko PRS dokazu :)

a nech je tu ziva aj nejaka normalna tema nielen hnusne tele a este hnusnejsie LP
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #93 kedy: 25. Október , 2010, 12:33:31 »

krasne vidno co vsetko PRS dokazu :)


Ani ryba ani rak.  Bleee
A este tie gay ozdobky.  Bleee Bleee
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
zakky
Hosť
« Odpoveď #94 kedy: 25. Október , 2010, 12:36:57 »

Ani ryba ani rak.  Bleee
A este tie gay ozdobky.  Bleee Bleee

vsak pozri na LP custom a hovor nieco o gej ozdobkach  ?§!.
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #95 kedy: 25. Október , 2010, 12:40:35 »

na CUSTOME je vagina, čiže o gay symboloch nemôže byť reč... ha ha ha Na zdravie!
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #96 kedy: 25. Október , 2010, 12:41:55 »

boha a na prs je asi 10 vtakov Bavím sa skvele asi to predam Pomoooc!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #97 kedy: 25. Október , 2010, 12:43:32 »

vsak pozri na LP custom a hovor nieco o gej ozdobkach  ?§!.

Je ovela stylovejsi, cierny mas ako stary Cadillac alebo k Harley sa hodi. PRS nemaju vobec charizmu rockovu.  Bleee
« Posledná zmena: 25. Október , 2010, 12:43:57 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
zakky
Hosť
« Odpoveď #98 kedy: 25. Október , 2010, 12:47:15 »

Je ovela stylovejsi, cierny mas ako stary Cadillac alebo k Harley sa hodi. PRS nemaju vobec charizmu rockovu.  Bleee

si co zas pojedol? PRS ma podla mna charizmu riadnu sice nie nejaku klasik rok ale su to vyborne moderne rokove nastroje :) za to sa aj pobijem .... s tebou  Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #99 kedy: 25. Október , 2010, 12:53:52 »

zas sa hadate o picovinach.. su to koncepcne uplne rozdielne nastroje.. to je to iste jak ked sa tu hadaju furt ludia ze fender vs gibson.. a ze kto zradil aku znacku  Bavím sa skvele mne sa za tu cenu viac pacia PRS..  aj dotiahnutymi detailmi..
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #100 kedy: 25. Október , 2010, 12:56:20 »

zas sa hadate o picovinach.. su to koncepcne uplne rozdielne nastroje.. to je to iste jak ked sa tu hadaju furt ludia ze fender vs gibson.. a ze kto zradil aku znacku  Bavím sa skvele mne sa za tu cenu viac pacia PRS..  aj dotiahnutymi detailmi..

Len tak pre zaujimavost, v com su uplne rozdielne koncepcne. Praveze by som povedal naopak v porovnani s Tele, Strat etc. Ta cielovka tam je rovnaka.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #101 kedy: 25. Október , 2010, 12:57:33 »

ale su to vyborne moderne rokove nastroje :) za to sa aj pobijem .... s tebou  Bavím sa skvele


Su skratka dekadentne. :)

Mozeme sa pobit, zavolame vsetkych Gibson fandov vs PRS fandi a vybojujeme pre seba konecny rozhodujuci vitazny boj, kedze je nas ovela viac. Som frajer
« Posledná zmena: 25. Október , 2010, 12:58:04 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
zakky
Hosť
« Odpoveď #102 kedy: 25. Október , 2010, 13:03:20 »


Su skratka dekadentne. :)

Mozeme sa pobit, zavolame vsetkych Gibson fandov vs PRS fandi a vybojujeme pre seba konecny rozhodujuci vitazny boj, kedze je nas ovela viac. Som frajer


pome radsej na nejake pivo :)
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #103 kedy: 25. Október , 2010, 13:08:17 »

Len tak pre zaujimavost, v com su uplne rozdielne koncepcne. Praveze by som povedal naopak v porovnani s Tele, Strat etc. Ta cielovka tam je rovnaka.


co? sak su to vsetko uplne ine nastroje

les paul - jednoduchy design, 24 a 3/4 menzura, par dnes nezaujimavych modelov ktore su aj tak klasickymi lespolistami odcudzovane kedze tie stare su teda lepsie vraj, tazky mahagon, neergonmicka pevna kobyla,

strat/tele - 25,5 menzura, vacsinou jelsa, jasen atd..  single coils prevazne (aj ked si uchylaci co tam jebnu aktivky ale to uz by som ani stratom pripadne tele nenazval lebo to zdiela akurat tvar), cinkavy zvuk

PRs- mnozstvo modelov ci uz khaya mahagon, swamp ash, 25'' menzura, presperkovane detaily, dostanes z toho aj stratovske zvuky, aj lespolovite, nadherne povrchovky a topy.. ergonomicka pevna kobyla (hura)
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #104 kedy: 25. Október , 2010, 13:13:55 »


co? sak su to vsetko uplne ine nastroje

les paul - jednoduchy design, 24 a 3/4 menzura, par dnes nezaujimavych modelov ktore su aj tak klasickymi lespolistami odcudzovane kedze tie stare su teda lepsie vraj, tazky mahagon, neergonmicka pevna kobyla,


4-4,5 kilove mas tazky mahagon? ?§!. Praveze najlepsie boli/su z velmi lahkeho honduraskeho rezonantneho mahagonu. Nikto neodsudzuje Custom Shopy, tie su zvacsa velmi dobre, casto lepsie aj ako stare (myslim 70te roky a dalej - to je dost podla vkusu)


PRs- mnozstvo modelov ci uz khaya mahagon, swamp ash, 25'' menzura, presperkovane detaily, dostanes z toho aj stratovske zvuky, aj lespolovite, nadherne povrchovky a topy.. ergonomicka pevna kobyla (hura)


Ake mnozstvo, ved su vsetky skoro rovnake... Maju mensi sortiment podstatne ako Gibson...

Ake detaily? Vtaciky na hmatniku? :)

Plnokrvny lespool z toho nikdy nedostanes, Strat tiez nie. Netvrdim, ze su to zle gitary, len mi pridu uplne bez tvare, bez charakteru. Topy maju pekne, hoci je to vsetko vacsinou rovnaky quilt top, Gibsony su znovu pestrejsie. Uznavam ale, ze su na modernu hru pohodlnejsie, o tom bez debaty. :)
« Posledná zmena: 25. Október , 2010, 13:14:28 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 44 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.042 sekund, 23 otázok.