Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
06. Jún , 2024, 05:18:33
Strán: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 44 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Paul Reed Smith - PRS  (Prečítané 123734 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #120 kedy: 25. Október , 2010, 13:47:54 »

to mi budes hovorit aj ked budem mat 40  Bavím sa skvele
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #121 kedy: 25. Október , 2010, 13:59:17 »

To len nejake uchylne limitovane edicie.

http://www2.gibson.com/Products/Electric-Guitars/Les-Paul/Gibson-USA/Les-Paul-Studio-Swamp-Ash.aspx - toto mi nepride ako limitovana edicia. Kazdopadne v porovnani s tymto http://fender.com/products/search.php?partno=0137402321 alebo http://www.prsguitars.com/swampashspecial/index.php (tato sa mi aj tak asi najviac pozdava od PRS celkovo) to uchylne je.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
zakky
Hosť
« Odpoveď #122 kedy: 25. Október , 2010, 14:43:25 »

http://www2.gibson.com/Products/Electric-Guitars/Les-Paul/Gibson-USA/Les-Paul-Studio-Swamp-Ash.aspx - toto mi nepride ako limitovana edicia. Kazdopadne v porovnani s tymto http://fender.com/products/search.php?partno=0137402321 alebo http://www.prsguitars.com/swampashspecial/index.php (tato sa mi aj tak asi najviac pozdava od PRS celkovo) to uchylne je.

ty mas teda vkus  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #123 kedy: 25. Október , 2010, 14:49:47 »

Brano - PRS su v pohode, to su take vymodernene Les Pauly, to neni jak hokejky alebo telecastre, na ktore treba plut  Žmurk
Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #124 kedy: 25. Október , 2010, 14:51:26 »

Mal som 1983 LES PAUL STUDIO, jaseň + maple krk +Tim Shaw a dodnes ma mrzí, že som ju dal z ruky...bol to výborný nástroj

Aj to hralo ako LP, alebo to bolo ine?
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #125 kedy: 25. Október , 2010, 15:40:45 »

Brano - PRS su v pohode, to su take vymodernene Les Pauly, to neni jak hokejky alebo telecastre, na ktore treba plut  Žmurk

No mne su ale vlastne ovela blizsie Telecastre, to su paradne klasicke nekompromisne vsestranne gitary ako PRSa metrosexualne. :)  No hanbím sa..
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #126 kedy: 25. Október , 2010, 15:41:22 »

Aj to hralo ako LP, alebo to bolo ine?

To je tazko povedat, ako hra vlastne lespool. Ani ja to dodnes neviem. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #127 kedy: 25. Október , 2010, 15:47:02 »

To je tazko povedat, ako hra vlastne lespool. Ani ja to dodnes neviem. Bavím sa skvele
podla mna je les paul je regular john. hra ako elektricka gitara. absolutny priemer vsetkych priemerov. THE normalna gitara.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #128 kedy: 25. Október , 2010, 15:48:34 »

No mne su ale vlastne ovela blizsie Telecastre, to su paradne klasicke nekompromisne vsestranne gitary ako PRSa metrosexualne. :)  No hanbím sa..

to mne sa zda PRS ovela vsestrannejsie, nie len na kantri a upoteny laviciarsky britpop  Ja som čert..
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #129 kedy: 25. Október , 2010, 15:54:14 »

nie len na kantri a upoteny laviciarsky britpop  Ja som čert..

Tele je skvely na blues, jazz, bluesrock aj hardrock. :) Tie sucasne degeneratske zanre mu mozeme myslim odpustit. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Vlado
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 198



WWW
« Odpoveď #130 kedy: 25. Október , 2010, 15:54:38 »

to mne sa zda PRS ovela vsestrannejsie
Suhlasim. PRS je velmi univerzalna gitara.
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #131 kedy: 25. Október , 2010, 15:55:29 »

vacsinou su univerzalni ale skor gitaristi nie? :) sak.. aj na lespole zahra clovek chickenpick
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #132 kedy: 25. Október , 2010, 16:15:34 »

Brano - PRS su v pohode, to su take vymodernene Les Pauly, to neni jak hokejky alebo telecastre, na ktore treba plut  Žmurk

Ty plujes po svojom spevakovi?
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #133 kedy: 25. Október , 2010, 16:25:55 »

Ty plujes po svojom spevakovi?

to mam v zmluve, ze ked uz stojim trochu bokom, tak on ma aspon skaredu gitaru, nic viac za tym neni. tiez by najradsej hral na lespolku.
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #134 kedy: 25. Október , 2010, 16:33:45 »

to mam v zmluve, ze ked uz stojim trochu bokom, tak on ma aspon skaredu gitaru, nic viac za tym neni. tiez by najradsej hral na lespolku.

Aha takze ty nie si clenom kapely, ale si  najomny potulny zazmluvneny gitarista.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Strán: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 44 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.091 sekund, 23 otázok.