Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. September , 2024, 11:18:51
Strán: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 44 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Paul Reed Smith - PRS  (Prečítané 125552 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
zakky
Hosť
« Odpoveď #150 kedy: 25. Október , 2010, 22:11:35 »

aj tu to hra uplne napicu  Bavím sa skvele
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #151 kedy: 25. Október , 2010, 22:13:40 »

ano boze PRS ma napicu skresleny zvuk  ....  Bavím sa skvele

Tej uz ani povodny Hiwatt nepomoze.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Vlado
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 198



WWW
« Odpoveď #152 kedy: 25. Október , 2010, 23:41:10 »

aj tu to hra uplne napicu  Bavím sa skvele
super zvuk Som frajer
Zaznamenané

pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #153 kedy: 26. Október , 2010, 14:55:23 »

Hoši, ako sú prsá zoradene vrámci najvyššej kategórie (odmyslieť si rôzne private stocky a pod)?
Myslím že najnižšie sú ce22 a ce24. Potom sú custom 22 a custom 24 a nakoniec mccarty? či jak to je? Čím sa líšia mccarty od customov? niekto nech ma uvedie na spravnu mieru, je v tom bordel jak s fendrami...  No hanbím sa..
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #154 kedy: 26. Október , 2010, 15:12:37 »

No vpodstate ako pises

CE - Classic Electric to tusim znamena tam je rozdiel oproti tradicnym PRS ze maju javorovy krk ktory je priskrutkovany a nie lepeny

potom by mal ist

Standard - tie su tusim celomahagonove takze nemaju javorovy top, inak je krk lepeny mahagonovy

Custom - tie maju javorovy top vacsinou mahagon telo a krk(ale su aj vseliake z koriny tusim, obcas maju aj palisander krk zalezi aku spravia) su to skor modernejsie nastroje maju otocny prepinac na snimace 5polohovy

McCarty je cca podobne Customu nemam pocit ze by to bol "vyssi" model maju hrubsie telo ako customy dreva su cca tie iste zvacsa mahagon javor .... ale tiez som videl tusim aj korina a aj krky mozu byt palisander. mccarty je viac akoze vintage, maju 3polohovy prepinac plus vytahovaci tone na rozopnutie HBciek tusim

513ka je vpodstate asi nieco ako custom alebo mccarty akurat ze ma 5 signlecoil snimacov jeden 5polohovy a jeden 3polohovy prepinac - 3 miliony zvukov

Modern Eagle je potom vpodstate lepsi mcCarty stym ze maju premium drevo maju palisandrovy krk(1ka mala brazilsky, 2ka ma nejaky black rosewood) mixed hardware (kombinacia zlateho a chromoveho) inak telo mahagon javor(pekne topy)


PRS robia ale este k tomu vseliake limitovane edicie, kde su pouzite krasne topy alebo sa na custom alebo mcCarty da ten palisandrovy krk fakt je milion moznosti(ja mam napriklad brazilsky palisander, aj mixed hardware co ma modern eagle, a este k tomu one piece top co tiez neije nejake bezne takze je to cca ako modern eagle ale je to vlastne McCarty)

ale celkovo to podla mna pri tych americkych modeloch nemaju ze vyssie a nizsie modely len su to ine gitary a kazda ma svoju konstrukciu ine snimace atd .... ale vpodstate ja sa do toho az tak nevyznam takze kludne je moze ze som popisal dost kokotin .... a napriklad som nespomenul modely ako 305 co je nieco stratoidnejsie :) vsielake Mira, Singlecuty, Hollowbody, Special .... podla mna ked si prelezies ich stranku tak budes mat jasno
« Posledná zmena: 26. Október , 2010, 15:26:56 od zakky » Zaznamenané
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #155 kedy: 26. Október , 2010, 15:26:47 »

krásne napísané, stokrát dík  Na zdravie!
Zaznamenané
Vlado
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 198



WWW
« Odpoveď #156 kedy: 26. Október , 2010, 15:28:56 »

Hoši, ako sú prsá zoradene vrámci najvyššej kategórie (odmyslieť si rôzne private stocky a pod)?
Myslím že najnižšie sú ce22 a ce24. Potom sú custom 22 a custom 24 a nakoniec mccarty? či jak to je? Čím sa líšia mccarty od customov? niekto nech ma uvedie na spravnu mieru, je v tom bordel jak s fendrami...  No hanbím sa..

Preo by mal byt jeden model horsi od druheho? To ze je INY, nemusi hned znamenat ze je horsi, nie? :) (ak z toho vynechame SE seriu).
To ze sa Custom od CE lisi v type dreva a sposobu uchytu dreva znamena ze je to horsi nastroj? Je len iny, s odlisnou fabrou zvuku a pod.
« Posledná zmena: 26. Október , 2010, 15:31:00 od Vlado » Zaznamenané

pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #157 kedy: 26. Október , 2010, 15:29:43 »

proste z obrázkov som mal pocit že to je nejaký nižší model (javorový skrutkovaný krk...)  :)
« Posledná zmena: 26. Október , 2010, 15:30:08 od pelko » Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #158 kedy: 26. Október , 2010, 15:31:57 »

proste z obrázkov som mal pocit že to je nejaký nižší model (javorový skrutkovaný krk...)  :)

hej ono sa to tak moze zdat na prvy pohlad ale co som ju mal asi tyzden alebo dva doma tak to bol fakt skvely nastroj
Zaznamenané
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #159 kedy: 27. Október , 2010, 19:28:02 »


 Bavím sa skvele
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #160 kedy: 28. Október , 2010, 02:10:18 »

To ze sa Custom od CE lisi v type dreva a sposobu uchytu dreva znamena ze je to horsi nastroj? Je len iny, s odlisnou fabrou zvuku a pod.

to je sice fakt, ale ramcovo su tie nastroje niekde inde ako CE modely, samozrejme nikto nehovori o feele, kedze konstrukcne je to nieco odlisne. Dokonca aj od tych kvazi najvyssich 10top CU a MC modelov su niektore stale "seriove" kusy o level vyssie - artist serie, kvazi najvyssie seriovo vyrabane kusy sa od nich papierovo odlisuju len design vychytavkami, krajsimi topmi, atd
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
zakky
Hosť
« Odpoveď #161 kedy: 29. Október , 2010, 19:50:34 »

aky krasny top :)

Zaznamenané
Vlado
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 198



WWW
« Odpoveď #162 kedy: 29. Október , 2010, 22:11:45 »

Zakky: Suhlas, modern eagle mali vzdy vyborne topy..  Žmurk
Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #163 kedy: 29. Október , 2010, 22:46:13 »

Zakky: Suhlas, modern eagle mali vzdy vyborne topy..  Žmurk

to by som vobec netvrdil, nasli sa aj tam "priemerne" topy
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
zakky
Hosť
« Odpoveď #164 kedy: 31. Október , 2010, 21:52:04 »

 Je mi do plaču Nechajte ma vydýchať




Zaznamenané
Strán: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 44 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.073 sekund, 23 otázok.