Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. September , 2024, 07:22:58
Strán: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 44 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Paul Reed Smith - PRS  (Prečítané 125451 krát)
0 užívateľov a 6 Hostí prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #210 kedy: 01. November , 2010, 08:24:10 »

- ondreee nema PRS
- preco sa zas porovnavaju dve konceptom uplne rozdielne gitary? jcustom vs PRS what?
- hentaky private stock musi stat aspon 5-6000usd ak nie viac, porovnavajme to s jcustomom v danej cenovej relacii, nebudem si predsa honit na tatovej oktavii ze to ide lepsie nez dedova skoda 105

vtipna vec je ze sem zakky dal obrazok PRS private stock a zrazu porovnavame hand made PRS-look-alike od nasho lokalneho vyrobcu s Jcustom japonskej vyroby vyrobenu pre jednu konkretnu osobu.. goodbye sanity..  ?§!.
 
« Posledná zmena: 01. November , 2010, 08:37:04 od kaolko » Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #211 kedy: 01. November , 2010, 08:35:48 »

- ondreee nema PRS
- preco sa zas porovnavaju dve konceptom uplne rozdielne gitary? jcustom vs PRS what?
...
- a co ma ?
- nikto neporovnava, ide cisto o chut, co sa komu paci. :) Tebe sa paci Caparison, mne ty.  ha ha ha
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #212 kedy: 01. November , 2010, 08:40:13 »

ondree ma Sivcaka co ma proporcie podobne PRS.. ma tam uplne inu kobylu ako sa na PRS dava, neviem ci nema aj proprocie krku a hmatnika ine, menzura je ta ista? pouzite farby, laky, sposob opracovania bindingu? mam pocit inak ze si nevidel este dobre spravene origos PRS made in uSA..
dufam ze sa ondree teraz neurazi ale - ked som bol na musicexpo tak tam boli za sklom USA kusy.. a take ze som skoro jebol na zadok, z tej sedmicky som zas nejak na rit nepadol, je to standardne dobre spravena gitara, ale vizualne (ked uz je teda rec o tom) boli tie origos USA take jak ked dojdes do zlatnictva a kukas sa na brilianty spoza skla.. tolko asi k tomu ci ma ondree PRS.. 
« Posledná zmena: 01. November , 2010, 08:43:12 od kaolko » Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #213 kedy: 01. November , 2010, 08:44:45 »

pripomina mi to trochu ten slovensky pristup ze  inzerat a v nom - dobry den predam gibson custom... a hned za tym fotka gitary co type vystruhal s otcom ked mali 15 rokov za pouzitia tela z jolany
hlavne je p*čovina povedat ze ondree ma PRS ked nema.. PRS je predsa znacka..  ja tiez nepoviem na tu sedmicku co som si dal robit ze - ten moj 7strunny kaparizon..
ked uz si chceme ulietavat tak sa bavme o tom ze ci ma/nema kopiu double cutu ako teda model z ktoreho vychadza..

hlavne ja by som taky private stock radsej ani nechcel.. to je take ze s tym vylezies na podium a kazdy sa na teba kuka ze kedy spravis chybu.. to neni na normalnu hudbu ale tak do kapely. ja neviem.. beyond the limits... (este ze tato tema sa neda zrusit a spravit nanovo 4krat)  Popiskujem si
« Posledná zmena: 01. November , 2010, 09:11:20 od kaolko » Zaznamenané

zakky
Hosť
« Odpoveď #214 kedy: 01. November , 2010, 10:19:40 »

neviem vsak nech ondrik napise co ma, ale podla mna ma aj inu menzuru a hlavne ma priebezny krk uplne ine dreva a podla mna to hra uplne inak, nehovorim ze horsie proste inak .... ale ondrik je ocividne spkojny a to je hlavne  Som metlak
Zaznamenané
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #215 kedy: 01. November , 2010, 10:23:09 »

mam pocit ze som este nevidel prs s pribeznim krkom .... asi naj rozdiel
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #216 kedy: 01. November , 2010, 10:25:25 »

mam pocit ze som este nevidel prs s pribeznim krkom .... asi naj rozdiel

ani taky nikdy nemali, maximalne srobovane
ale ked rozmyslam, videl som nejaky proto prs, co sa na prs ani nepodobal a ten mal nieco podobne ako pribezny, ale to bol len ulet na zaciatku vyvoja tusim
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
zakky
Hosť
« Odpoveď #217 kedy: 01. November , 2010, 10:25:41 »

hlavne ja by som taky private stock radsej ani nechcel.. to je take ze s tym vylezies na podium a kazdy sa na teba kuka ze kedy spravis chybu.. to neni na normalnu hudbu ale tak do kapely. ja neviem.. beyond the limits... (este ze tato tema sa neda zrusit a spravit nanovo 4krat)  Popiskujem si

stym privatestockom mas aj pravdu  ale zas na seriozne hranie ti staci aj ibanez za 500e z druhej ruky a ma druhu stranu to ze to je PS budes vediet akurat tak ty a este asi dalsich par umelcov co budu vychytavat chybycky tak ci tak Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #218 kedy: 01. November , 2010, 10:26:58 »

neviem vsak nech ondrik napise co ma, ale podla mna ma aj inu menzuru a hlavne ma priebezny krk uplne ine dreva a podla mna to hra uplne inak, nehovorim ze horsie proste inak .... ale ondrik je ocividne spkojny a to je hlavne  Som metlak

presne tak..

ono ja tym chcem len povedat ze cela debata sa uberala v style:
- fotka PRS private stock
- par viet
- POROVNANIE sivcak PRs a Jcustom..

ta to ti to musi barzo jebat  Bavím sa skvele
Zaznamenané

ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #219 kedy: 01. November , 2010, 10:28:14 »

jasne ze nemam PRS :-) len tvar je verna kopia.. lebo milujem ten tvar.. nepoznam proste krajsi nastroj ako su double cuty od PRS. je to pre mna archetyp elektrickej gitary..mam plnu picu obrazkov :-) .. a to som vyrastal s tuzbou po hammetovej ESP :-) vkus sa vekom vyvyja .. ale svoj vkus nikdy nebudem nikomu vnucovat..

nastastie tvar gitary (u superstrato) nema taky velky dopad na zvuk ako pouzitie materialov a pri vyvoji svojich poslednych nastrojov som siel na istotu.. a vo vyrobnom plane je uz dalsia uanabiPRS :-) .. tentokrat transparentna biela s priznanym bindingom a kobylka s ghostom :-)
Zaznamenané

Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #220 kedy: 01. November , 2010, 10:28:41 »

podla mna uz standardny stockovy ibanez ma jeden z najsialenejsich vypracovani vobec a to o Jcustom nastrojoch uz ani netreba hovorit. videl som sice len jedne nazivo, ale na fotkach to boli sialene nastroje a ked je radovy ibanez taky aky je, JCus musi byt este o level inde. ak by som chcel nastroj v cenovej relacii Prestige, co sa tyka vypracovania, asi by som po inom nastroj z tych sirsie znamych ani nesiahol, ani po paulreedsmith, lebo na tie nizsie prs a ich kvalitu mam tiez svoj nazor. v tomto podla mna ten TeamJcraft predbieha dobu a konkurenciu o niekolko krokov

mam ta rad  Je to frajer
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #221 kedy: 01. November , 2010, 10:34:21 »

Ja neviem, co tu vobec riesite, nejake svoje mindraky z detstva, keby som mohol, tak 9 krat vymazem tuto temu a zalozim ju znova.... je uplne jasne ze najlepsie gitary su guerilli a ibanezy a vsetky ostatne nestoja ani za pohrdanie  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #222 kedy: 01. November , 2010, 10:46:11 »

a odkial prosim ta beries to neoblomne presvedcenie ty ? hral si uz na takom paul reed smithe ? vies ako taky nastroj hra ? podla mna tie prachy za to su uplne v pohode, ked si predstavim, ze za tu sumu mas custom od gibson co je for, co sa tyka vypracovania uz ani nehovorim

nezabudni spomenut tie napicu topy, co dava gibson oproti PRS  Ja som čert.. inak mam pocit, ze posledne 2 tyzdne si tu najnasratejsi a najnegativistickejsi clovek na fore  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #223 kedy: 01. November , 2010, 11:07:25 »

...inak mam pocit, ze posledne 2 tyzdne si tu najnasratejsi a najnegativistickejsi clovek na fore  Bavím sa skvele
Co ak ma mindrak z detstva ?  ha ha ha Popiskujem si

 Na zdravie!
Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #224 kedy: 01. November , 2010, 11:10:15 »

nezabudni spomenut tie napicu topy, co dava gibson oproti PRS  Ja som čert.. inak mam pocit, ze posledne 2 tyzdne si tu najnasratejsi a najnegativistickejsi clovek na fore  Bavím sa skvele

muselo to niekedy prist, nemozem roznasat len radsot a usmev :)
ale nie, ved ja vobec nie som nasraty, ani som nikdy nebol, ale tak vsetko treba robit poriadne, ked diskusia, tak nech ma grady.
ved ale zas co som kde povedal, normalne su polozene diskusie, tak som sa vyjadril. ked dal progi podla neho super top za x tisic usd, tak som len povedal nazor, ze to objektivne nie je ten najuzasnejsi top a teraz v prs ked sa tu zas trepe, tak tiez poviem svoj nazor
« Posledná zmena: 01. November , 2010, 11:14:24 od mn » Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Strán: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 44 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.105 sekund, 23 otázok.