Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
01. Máj , 2024, 03:06:35
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ktory tranzistorak do 30W  (Prečítané 3838 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
BlackJack
nováčik
*
Príspevkov: 10


WWW
« Odpoveď #15 kedy: 01. Január , 2007, 19:54:49 »

rastis napísal:
Citácia
don corleone napísal:
Citácia
No tieto voxy ad sú v danej cenovej kategórii proste super. Clean pekný, bez diskusie. skreslenie- tu na fóre som čítal, že znie chemicky. Inu, je to stále len tranzistor/1 lampička(maličkáB)) v hybrid. Nikto netvrdí, že to hrá ako Mesa. pri mojom doporučení som napísal, citujem sa:\"...a ak niečo mäkšie\"... Teda na metallicu, iron maiden alebo neviem aký okult to nie je. Radiohead, u2 sa dám dá napodobi vežmi verne(V rámci možností, chápete).
Efekty? Sú od korgu, tým je povedané všetko. Na rozdiel od iných digitálnych komb sú tam na to, aby sa dali použi, nie aby si chalani mohli zapísa do prospektu, že tam sú. Efekty som skúšal asi dos trošku moc vežmi dlho a väčšina z nich znie minimálne rovnako ako v krabičkách za neviem kožko tisíc.
Tak. Je to proste férové kombo. Howgh!;)


Ja som tento \"VOX\" pocul a tvrdim, ze to hra BLBO. Cisty uplny standard, ako hocico ine za tie peniaze. Skresleny... - napriek neviem akemu poctu simulacii a lampe sa mi nepodarilo nastelovat ani len podobny zvuk takemu, ktory by ma ako-tak uspokojil. A digitalne efekty ? PCHE ! Aby v 21. storoci nedokazala nejaka firma implementovat znejuci DSP ? Hlavne co z toho, ked aparat sam o sebe nehra ?

B) B) B) Popiskujem si Popiskujem si Popiskujem si


Ja ten vox mam a predtym, ako som ho kupil, som skusal viacero inych aparatov v tej cene a musim povedat, ze nema konkurenciu, aj ked je to samozrejme moj subjektivny nazor, ale ja som nanho pocul vyrazne viac kladnych ohlasov, aj ked tebe mozno nesedi.
Zaznamenané
esopeso
nováčik
*
Príspevkov: 38



« Odpoveď #16 kedy: 23. Január , 2007, 09:41:45 »

no matolf si nakoniec kupil ten vox a poviem vam ze sa mi vobec nepaci, ma uplne otrasne skreslenia ... hra to dost divno
Zaznamenané

Toto čo toto?
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #17 kedy: 23. Január , 2007, 09:57:27 »

Aku ma gitaru?
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #18 kedy: 23. Január , 2007, 19:04:09 »

no matolf si nakoniec kupil ten vox a poviem vam ze sa mi vobec nepaci, ma uplne otrasne skreslenia ... hra to dost divno

zle urobil...tie skreslenia su tam fakt dost otrasne, podla mna nie je todre riesenie kupovavat kombo s digitalnymi skresleniami... To co bolo? červená-von
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
esopeso
nováčik
*
Príspevkov: 38



« Odpoveď #19 kedy: 01. Február , 2007, 10:05:20 »

Aku ma gitaru?
ma skvero strakaca cena niekde okolo 13 tisic
Zaznamenané

Toto čo toto?
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.263 sekund, 23 otázok.