Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
25. Apríl , 2024, 13:26:17
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Liveman - moja zostava  (Prečítané 3363 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
liveman
nováčik
*
Príspevkov: 37



« kedy: 23. Január , 2007, 13:58:16 »

a moja zostava


* krabicka.jpg (53.36 KB, 306x469 - prehliadnuté 657 krát.)

* skusobna.jpg (73.62 KB, 340x270 - prehliadnuté 675 krát.)

* gitarka.jpg (45.18 KB, 500x329 - prehliadnuté 686 krát.)
Zaznamenané

Les paul standard>Marshall JC 900>efect Tubescreamer TS-9 Ibanez(kvalita materialu max nespokojnost, crievka dobre>BOSS DS1>Moje ruky>+softverove krabicky,......
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #1 kedy: 23. Január , 2007, 14:07:04 »

pekne pekne - ale aj na svoju zostavicku si zaloz specialnu temu - v gitarach uzivatelov a v aparatoch uzivatelov.
Zaznamenané

o-yep sro
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 23. Január , 2007, 14:12:02 »

No este nam napis, ze co je co :)
Zaznamenané

kmotor corleone
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 533


Tiez znamy ako don corleone.


« Odpoveď #3 kedy: 23. Január , 2007, 16:06:21 »

Vy máte skúšobňu priamo v štúdiu?
Zaznamenané

RED DEBILS
liveman
nováčik
*
Príspevkov: 37



« Odpoveď #4 kedy: 24. Január , 2007, 08:02:21 »

nie nie, prenajimame si skusobnu v SNV, je to zariadene studio za peniazky :), veci su nase, vsetko po dohode s majitelom a flaske slivovicky mnam mnam :)
Zaznamenané

Les paul standard>Marshall JC 900>efect Tubescreamer TS-9 Ibanez(kvalita materialu max nespokojnost, crievka dobre>BOSS DS1>Moje ruky>+softverove krabicky,......
liveman
nováčik
*
Príspevkov: 37



« Odpoveď #5 kedy: 24. Január , 2007, 08:21:29 »

a teraz k zostave, gitarka LP standard, je to len Ephi, co uz, ale raz bude aj na Gibson :), zatial financie nedovoluju, ta gitara ma za sebou uz toho dost, po pol roku komplet generalka

"btw: predajcovia su hajzli a pustaju na trh polotovary za nekrestanske peniaze  Ja som čert..", samozrejme, nieje to len na Slovesnku tak, ale aj konkretne v UK, odkial som to doniesol po presvedceni, ze vsade mimo Slovenska je vsetko kvalitne :), gitara prestala ladit, kompletne skruteny krk,pliesen pod snimacmi(gitara bola cely cas v tom studiu, teplo, sucho, cize vypliva z toho nekvalitne skladovanie predajcu, resp. vyrobcu,boze jak ma to serie,lak zacal praskat, bublinky pod nim, velke sklamaniepo repase stala ma ta gitarka dalsich 7 litrov, len tak mimo, po prepocitani ten Ibanez visiel na 25000 sk na nase :) cista palka, ale pocitanie penazi ked ste v UK je uplbne nieco ine,duplicitna tema,

dalej gitarka Pevey raptor, gitarka za 5000 sk, no no problem, i ked problemy stale s nastavenim krku, ale to uz lacnych brnkaciek je v norme  ha ha ha,

dalej 2 Marshaly JCM900, jeden je len prazdna bedna, to len tak na oko :) aby to vyzeralo ze aj chudobny slovak ma na vsetko :), kto ma tu bednu, vie, ze by uz za nic ine nemenil.

A teraz to najcennejsie pre mna :), Trsatko original od Noela Gallaghera, z Wembley ,rok 2000, bezne na nom hram, ziadne zaramovanie do obrazu ani podobne voloviny :),a mozem ubezpecit, ze hra to tak isto jak nase smejdy za 20 sk :), akurat je tam cenny smradlavy pot :),

dalej tu mame krabicky, TS-9 je srdcovka, bez neho sa nezaobidem, vyzera uz katastrofaaaaaaalne, este par krat a za rozpuci celkom :), dalej DS1, oranzova lacna skatulka, no podla mna aj ked je lacny, hra vynikajuco, nech si vravi kto co chce.

Momentalne sa setria peniazky na  dalsiu srdcovku, presne to chcem, mrknite :) http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://www.electricguitarshq.co.uk/wp-content/userg/EpiphoneNoelGallagherUnionJackSupernovaArchtopGuitar.jpg&imgrefurl=http://www.electricguitarshq.co.uk/epiphone-noel-gallagher-union-jack-supernova-archtop-guitar/&h=250&w=250&sz=12&hl=sk&start=1&tbnid=1-mJpOho_rZLkM:&tbnh=111&tbnw=111&prev=/images%3Fq%3Depiphone%2Bgallagher%26svnum%3D10%26hl%3Dsk%26lr%3D%26sa%3DG
« Posledná zmena: 24. Január , 2007, 18:53:49 od Martinlm » Zaznamenané

Les paul standard>Marshall JC 900>efect Tubescreamer TS-9 Ibanez(kvalita materialu max nespokojnost, crievka dobre>BOSS DS1>Moje ruky>+softverove krabicky,......
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #6 kedy: 24. Január , 2007, 18:54:50 »

S tou vlajkou? Nuz, proti gustu...

V tom prazdnom JCM900 kombe je aspon reprak?

A co tie Fendre?
« Posledná zmena: 24. Január , 2007, 18:55:43 od Martinlm » Zaznamenané

liveman
nováčik
*
Príspevkov: 37



« Odpoveď #7 kedy: 25. Január , 2007, 11:11:01 »

nieje tam nic, prazdna bedna, skoda, ze?
Zaznamenané

Les paul standard>Marshall JC 900>efect Tubescreamer TS-9 Ibanez(kvalita materialu max nespokojnost, crievka dobre>BOSS DS1>Moje ruky>+softverove krabicky,......
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.066 sekund, 22 otázok.