Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. Apríl , 2024, 23:45:33
Strán: 1 ... 800 801 [802] 803 804 ... 1120 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Srandy nejake  (Prečítané 1678451 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #12015 kedy: 28. Január , 2012, 21:03:10 »

akoze tu pesnicku hraju aj nejake radia myslis ?

alebo ze tu babu na zaklade tohto videa budu teraz zvat na firemky a narodky a tak ?
Zaznamenané
motorman
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 196



« Odpoveď #12016 kedy: 28. Január , 2012, 21:06:17 »


nikto by ho mohol prastit klodivom po hlave ..... trapasak
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #12017 kedy: 28. Január , 2012, 21:55:16 »

akoze tu pesnicku hraju aj nejake radia myslis ?

Netusim, radia nepocuvam. Ty ano?

alebo ze tu babu na zaklade tohto videa budu teraz zvat na firemky a narodky a tak ?

Ano.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
yeah
Hosť
« Odpoveď #12018 kedy: 28. Január , 2012, 23:19:33 »

OK. V jej konkretnom pripade moze napr. toto ... dostane sa do povedomia diskotek, tak ju pozvu a ZAPLATIA, firemene akcie etc...

Stale to je 50000 ludi, co bude vediet o koho ide. Cisla strielam, ale pointa je hadam jasna.
To si dal blby priklad, Rytmus si urobil karieru este predtym, nez nejake klikanie na youtube bolo u nas bezne rozsirene. A u neho by sa to dalo rozpocitat na tych 50% co si urobil s tou babou, ze polka ho neznasa a na druhej zaraba. Tu babu nikto nikdy nebude brat vazne a nepozve ju za ziadne velke love na akciu, mozno keby sa este 3-4 x takto strapnila tak z recesie raz a potom šmitec. Opakovany vtip neni vtipom. Tak to bolo aj s vychadzajucou hviezdou Gabi-G a XY dalsimi na ktorych sa ludia len smiali. Sam neveris tym ...... co pises, ze?  Na zdravie! Za istych okolnosti to tak moze fungovat, typicky priklad su amici co zarabaju na barsakej chujovine, napr. ten husky co vie zaujukat I love you alebo ten postihnuty chalan co robi grimasy a tancuje na hity Katy Perry a ine hviezdy a normalne chodi po skolach v USA a sukromnych party a zaraba, ale to je POZITIVNA sledovanost jednak, lebo ma takmer vylucne pozitivne odozvy a jednak je to ovela vacsi trh ta amerika. Uplne mimo, uplne.

My sme len taka mala ves a taketo "zviditelnovanie" prinasa hanbu, ktoru praveze ziaden zisk nevyvazuje. Som čarovný. Peace.
-----------
Alebo este som si spomenul na dalsiu moznu verziu. Keby fakt, ze silou mocou sa chce takto prezentovat, tak jednoznacne ist po nejakom lepsom producentovi, tamten Čorkis je len taky cirkusovy komediant a co som pocul jeho tvorbu tak mam podozrenie hraniciace s istotou, ze by som sucasnu tanecnu vec vedel lepsie vyprodukovat. Nejaky delovy cavo co to vie by jej to urobil tak, ze by to bolo vysoko pocuvatelne k tomu dobry klip kde by ukazala svoje fitnesove kozy a bolo by vyhrate... Potom uz len 3-4 take "single" a aspon niekto by ju zacal brat vazne (disko mladez). Akurat mi unika pointa preco by sa nejaky dobry producent jebal s nespevackou, ked za dverami caka 12 dobrych spevacok? Jedine ze mlada ma tolko penazi, co pochybujem.
« Posledná zmena: 29. Január , 2012, 01:25:33 od Pablo Woozy » Zaznamenané
Sammko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 625


muck :-*


« Odpoveď #12019 kedy: 29. Január , 2012, 00:17:15 »

velmi pekne napisane pablo
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #12020 kedy: 29. Január , 2012, 00:56:48 »

velmi pekne napisane pablo

neni ten pablo uplne blby  Popiskujem si

 Na zdravie! Je to frajer
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #12021 kedy: 29. Január , 2012, 02:13:24 »

 Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
http://oblecenie.bazos.sk/inzerat/12722361/Krasne-spolocenke-saty--doplnky.php
Zaznamenané

Im a little princess
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #12022 kedy: 29. Január , 2012, 16:34:41 »

Sam neveris tym ...... co pises, ze?  Na zdravie! Za istych okolnosti to tak moze fungovat
Alebo este som si spomenul na dalsiu moznu verziu. Keby fakt, ze silou mocou sa chce takto prezentovat, tak jednoznacne ist po nejakom lepsom producentovi, tamten Čorkis je len taky cirkusovy komediant a co som pocul jeho tvorbu tak mam podozrenie hraniciace s istotou, ze by som sucasnu tanecnu vec vedel lepsie vyprodukovat. Nejaky delovy cavo co to vie by jej to urobil tak, ze by to bolo vysoko pocuvatelne k tomu dobry klip kde by ukazala svoje fitnesove kozy a bolo by vyhrate... Potom uz len 3-4 take "single" a aspon niekto by ju zacal brat vazne (disko mladez). Akurat mi unika pointa preco by sa nejaky dobry producent jebal s nespevackou, ked za dverami caka 12 dobrych spevacok? Jedine ze mlada ma tolko penazi, co pochybujem.

V pohode. Nevedel som, ze diskotekove publikum je tak hudobne vzdelane. Ja som doteraz zil v tom, ze ju si zavolaju na playback alebo aj half pred polnocou a zarobi viac ako tvoja kapela za turne, lebo jej staci dat CDecko do playera, k ustam mikrofon na odpalenie dalsieho tuc tuc, dve tanecnicky a ma showku urobenu. Ci nie je viac diskotek ako rockovych klubov???



Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #12023 kedy: 29. Január , 2012, 16:42:45 »

V pohode. Nevedel som, ze diskotekove publikum je tak hudobne vzdelane. Ja som doteraz zil v tom, ze ju si zavolaju na playback alebo aj half pred polnocou a zarobi viac ako...

podsuvas, ze kto ma rad tanecnu hudbu alebo diskoteku musi byt kreten, co nerozozna, ked to niekto fakt nevie robit, lebo na to skrtaka absolutne nema.

ty ako majitel diskoteky by si si ju za honorar zavolal pre polnocou na playback ci half playback ? kolko by si jej zaplatil ?
Zaznamenané
Sammko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 625


muck :-*


« Odpoveď #12024 kedy: 29. Január , 2012, 17:01:36 »

  Bavím sa skvele boze moj  Bavím sa skvele taku pi*ovinu som dlho nevidel Si píš!!! pozerat doraz to zmazu :D
Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #12025 kedy: 29. Január , 2012, 17:34:27 »

V pohode. Nevedel som, ze diskotekove publikum je tak hudobne vzdelane. Ja som doteraz zil v tom, ze ju si zavolaju na playback alebo aj half pred polnocou a zarobi viac ako tvoja kapela za turne, lebo jej staci dat CDecko do playera, k ustam mikrofon na odpalenie dalsieho tuc tuc, dve tanecnicky a ma showku urobenu. Ci nie je viac diskotek ako rockovych klubov???

Ty dobre, ze mas chatu, lebo ten tvoj diskotekovy biznis plan pokulhava na tom, ze pomerne dobre zaplatia (ano aj na diskotekach si predstav) len toho kto im dotiahne ludi. T.j. aspon trochu skutocna star typu Rytmus, Laci Strike, Majk Spirit atd. Neboj sa ludia nesu j*ebnuti jak v 90 rokoch ked si chodil na diskoteky ty, ze kto vyjde na podium tak je boss bossov.
« Posledná zmena: 29. Január , 2012, 17:41:14 od Pablo Woozy » Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #12026 kedy: 29. Január , 2012, 19:05:12 »

podsuvas, ze kto ma rad tanecnu hudbu alebo diskoteku musi byt kreten, co nerozozna, ked to niekto fakt nevie robit, lebo na to skrtaka absolutne nema.

To si myslim  Zdravíčko

Ty dobre, ze mas chatu, lebo ten tvoj diskotekovy biznis plan pokulhava na tom, ze pomerne dobre zaplatia (ano aj na diskotekach si predstav) len toho kto im dotiahne ludi. T.j. aspon trochu skutocna star typu Rytmus, Laci Strike, Majk Spirit atd. Neboj sa ludia nesu j*ebnuti jak v 90 rokoch ked si chodil na diskoteky ty, ze kto vyjde na podium tak je boss bossov.

Uz som zabudol, ze tu sa zadrbava do ludi bez zmyslu miesto argumentov... Ja som na diskoteky nikdy nechodil, ale v 90. rokoch fical dancefloor a to bolo to iste.

Add Rytmus. Medzi tymto a tou babou resp. tym raperom, co jej tam znasilnuje slovencinu nevidim ziadny rozdiel. Inak Rytmusa celkom mozem. Zvacsa pobavi.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
yeah
Hosť
« Odpoveď #12027 kedy: 29. Január , 2012, 19:26:35 »

Uz som zabudol, ze tu sa zadrbava do ludi bez zmyslu miesto argumentov... Ja som na diskoteky nikdy nechodil, ale v 90. rokoch fical dancefloor a to bolo to iste.

Add Rytmus. Medzi tymto a tou babou resp. tym raperom, co jej tam znasilnuje slovencinu nevidim ziadny rozdiel. Inak Rytmusa celkom mozem. Zvacsa pobavi.
No neni to to iste, to ti potvrdi hocikto, co fungoval v nejakej scene v tej dobe, ze to bolo ine, co ze bol dancefloor? Staci, ze niekto zadrbal nieco po anglicky a bol cool. Ju by si majitel diskoteky pozval tak maximalne jak Gogo tanecnicu co dufam, ze sa zhodneme ze v tomto jej ja uz tazko budem konkurovat, lebo je to ina sportova disciplina. Co tu lepis link na bez matky a otca? Sak to je totalne nereprezentativna vec v tvorbe, kks s tebou je debata. Zato, ze sa urazas to neznamena, ze som neargumentoval. Ty si tu zacal cosi porovnavat nejake turne ci co, zrejme mas nejaky specialny druh vesteckej gule v prasku. Absolutny nezajem z mojej strany. Proste som napisal ako to je, aj som to podlozil.

Ja navrhujem: pockajme si, kym ju nezacnu na tie akcie masovo volat vdaka tomu, ze si ju pozrelo 100 000 ludi na youtube, kym nezacne mat hranost, fame, penaze z hudby a predajov a potom som ochotny so zrutenym vlastnym svetom priznat, ze Spyros mal vtedy pravdu  Je mi do plaču
« Posledná zmena: 29. Január , 2012, 19:31:18 od Pablo Woozy » Zaznamenané
mancer
nováčik
*
Príspevkov: 46


I'm a n00b


« Odpoveď #12028 kedy: 29. Január , 2012, 22:24:30 »

prepáčte mi to  Popiskujem si
http://www.stumbleupon.com/su/2bHto8/comic.naver.com/webtoon/detail.nhn%3FtitleId=350217&no=31&weekday=tue
Zaznamenané

It seems these days the weaker ones survive
What an awful way to find out you're alive
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #12029 kedy: 29. Január , 2012, 22:30:08 »

 Nechajte ma vydýchať Ja som čert..
Zaznamenané
Strán: 1 ... 800 801 [802] 803 804 ... 1120 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.137 sekund, 22 otázok.