Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
09. Jún , 2024, 00:37:10
Strán: 1 ... 725 726 [727] 728 729 ... 1120 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Srandy nejake  (Prečítané 1683635 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #10890 kedy: 29. August , 2011, 10:33:35 »

 Fuuha zíram
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #10891 kedy: 29. August , 2011, 10:55:30 »

....vy asi nemáte doma okrem bĺch, švábov a podobnej hávede žiadne zviera, že nie Bavím sa skvele ....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #10892 kedy: 29. August , 2011, 10:57:07 »

....vy asi nemáte doma okrem bĺch, švábov a podobnej hávede žiadne zviera, že nie Bavím sa skvele ....


No psa som toto este nevidel robit  Bavím sa skvele
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #10893 kedy: 29. August , 2011, 11:05:03 »

....každé zviera má okrem inštinktov prirodzenú inteligenciu, ktoré sa prejavujú hlavne ak sú v umelom prostredí, teda v prostredí vytvorenom človekom....ver tomu, že v džungli by ju to ani nenapadlo....kdežto tam bola nútená podumať ako si uľahčiť situáciu Bavím sa skvele a darilo sa jej zaujať Na zdravie! ....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #10894 kedy: 29. August , 2011, 11:12:49 »

....vy asi nemáte doma okrem bĺch, švábov a podobnej hávede žiadne zviera, že nie Bavím sa skvele ....

jj videl som to robit kamaratovu andulku.. chytila handu, jebla ju do vody.. a potom ju kridlami vylovila von a vykrutila pekne aby nebola mokra, na zaver sa ma opytala ci som uz veceral a ze ak nie, tak ze jedlo je v trube zohriate..
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #10895 kedy: 29. August , 2011, 11:15:08 »

....každé zviera má okrem inštinktov prirodzenú inteligenciu, ktoré sa prejavujú hlavne ak sú v umelom prostredí, teda v prostredí vytvorenom človekom....ver tomu, že v džungli by ju to ani nenapadlo....kdežto tam bola nútená podumať ako si uľahčiť situáciu Bavím sa skvele a darilo sa jej zaujať Na zdravie! ....


jasne.. v tom pripade to co hovoris znaci ze ak jebnem na internat k studentom z FEIky korelu ze za 2 roky bude ratat integraly lebo si v tom prostredi poradi a v dzungli by ju to ani nenapadlo.. ide o ten cely proces ako to robi, nie ze to robi.. nevidel som to robit ziadne ine zviera.. ked je psovi teplo pochybujem ze sa bude snazit poutierat kamenny stolik handrou predtym nez si na neho sadne, proste sa len vyvali do kuta a bude sa potit.. orangutany su mozno trochu dalej nez by sme si radi mysleli :)
Zaznamenané

garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #10896 kedy: 29. August , 2011, 11:27:52 »

....no a práve pri našom psovi je to kameňom úrazu to, že sa len tak nedrbne do kúta, potrebuje vždy niečo pod tú chlpatú riť a mimo jej určeného koberca sa nedrbne, alebo ak ide z dvora dnu do domu a je sucho ide rovno do kuchyne alebo do izby, ale ak je vonku mokro, stačí že je rosa tak si sadne hneď za dvere a dvihne labku že "poutierať prosím pekne" a až keď sú utreté všetky štyri, tak až potom ide ďalej, osadili sme balkónové dvere tam kde bolo okno, odvtedy tadiaľ čumí von, ale ak niečo uvidí vnútri nešteká, ale postaví sa k dverám a šteká až vonku ak je následne pustená von....vníma že sa vidí v obrazovke vypnutej telky....do zapnutej nečumí nikdy, vníma, že dvere trúby na pečenie fungujú rovnako ako vypnutá telka, teda ako zrkadlo, tiež sa na seba pozerá, ale zároveň vie cez tie dvere vylašovať aj to čo je na stole, vedel by som uviesť ešte pár príkladov, ale už sa mi nechce toľko písať, lebo to aj tak nikto neprečíta Bavím sa skvele ....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #10897 kedy: 29. August , 2011, 11:41:58 »

ale to je zly priklad ten pes. ten pes si sam neporadi, ci poutiera si tu zem od rosy ? henten orangutan, to vymyslel uplne sam a to je na tom uzasne. to je prejav inteligencie, ze ma vodu a handru a ze vie co s tym spravit. to by ani 4 rocne dieta nenapadlo keby si ho nechal na slnku podla mna. takisto som videl ako si v dzungli skusaju hlbku vody pomocou palice ktoru tam namocia najprv a podla toho uvazia, ci tam mozu vstupit, cize musia aj vyhodnoti situaciu...
Zaznamenané

traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #10898 kedy: 29. August , 2011, 12:00:35 »

Raz som čítal článok, aj keď si to už veľmi nepamätám tak tam písali, že prasa sa dokáže naučiť hrať primitívnu počítačovu hru a poraziť v tom 3 ročné decko.
Zaznamenané
FakyGrobian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 478



« Odpoveď #10899 kedy: 29. August , 2011, 19:58:37 »

  Bravooo
Zaznamenané

Fender Custom Shop ´55 Precision Bass Relic / Sivčák TB4 Jazz Custom / Sivčák NDHS5 -> kvantum efektov -> Aguilar Tone Hammer 500 -> GK 410 RBH / Ampeg SVT810
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #10900 kedy: 29. August , 2011, 20:44:18 »

proste sa len vyvali do kuta a bude sa potit..
keby si bol aspon tak inteligentny ako ten orangutan, co od osetrovatela odkukal, ze v teple sa da schladit mokrou handrou, tak by si vedel, ze pes nema potne zlazy  Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #10901 kedy: 29. August , 2011, 21:05:47 »

pes sa poti cez jazyk, ci to je uz iny proces? a dive svinky sa musia chladit bahnom :)
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #10902 kedy: 29. August , 2011, 21:18:03 »

pes sa poti cez jazyk, ci to je uz iny proces?
nepoti sa,  chladit sa sam vie iba vymenou vzduchu (preto to dychcanie s vyplazenym jazykom), nejake naznaky, ak sa to da tak nazvat, potnych zliaz ma na labach. a inac vyuziva podobne vymozenosti ako ine zvery - v prirode tien, vlhka zemina, trava, voda... v ludskom prostredi si napr. vela psickarov isto vsimlo, ze ich peso oblubuje v teplych dnoch lezanie na dlazbe
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #10903 kedy: 29. August , 2011, 21:45:54 »

dive svinky sa musia chladit bahnom :)

....no hej ale to je prirodzený inštinkt....

v ludskom prostredi si napr. vela psickarov isto vsimlo, ze ich peso oblubuje v teplych dnoch lezanie na dlazbe


....toto zase poznatok, ktorý nadobudol z vlastnej skúsenosti a keď to opakuje tak si to dokáže pamätať....

....čo by som pokladal za porovnateľné je zrkadlo....vnímať to čo vidia v zrkadle je vlastný obraz nedokážu ani niektoré primáty, v niektorých prípadoch ich to treba učiť....môj pes jednoducho vníma seba aj nás a vníma že v zrkadle sa nenachádzame, ale že je to len náš obraz....príklad som v kuchyni, pes leží v obývačke bez možnosti priameho očného kontaktu, vidím že pes čumí do dvierok na trúbe, dôkaz že je to tak je, keď na imitovaný pohyb ruky privolanie teda dvojnásobné plesnutie po stehne ale bez toho plesnutia teda bez zvuku sa pes zdvihne a nakluše ku mne....

« Posledná zmena: 29. August , 2011, 21:47:25 od garde » Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
bito
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 134



« Odpoveď #10904 kedy: 29. August , 2011, 22:19:16 »

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pS9sUm5Y0sg  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Strán: 1 ... 725 726 [727] 728 729 ... 1120 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.184 sekund, 23 otázok.