Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
01. Júl , 2024, 17:33:33
Strán: [1] 2 3 ... 33 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: METROPOLIS  (Prečítané 109575 krát)
0 užívateľov a 4 Hostí prehliada túto tému.
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« kedy: 25. Január , 2007, 16:36:56 »

Ahojte!Chcel by som upozornit na novu podobu nasej stranky  www.metropolis-rock.sk   Je tam k videniu nas novy klip  v novinkach,alebo v sekcii multimedia.
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 25. Január , 2007, 16:46:38 »

Ta stranka obsahuje asi java skript, ktory kontroluje rozlisenie obrazovky. Pouzivam rozlisenie, ktore tam nie je uvedene (1152x864, problemy s grafickou kartou), tak mi nejde ta stranka vobec, musel som to obabrat.

Hm, podobnu dievcinu som uz v podobnej vani videl na obale jedneho CD, no este ta vana bola plna krvi Žmurk
Zaznamenané

Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #2 kedy: 25. Január , 2007, 16:53:47 »

JO, tá baba v tej vani mi tiež pripomenula niektorý album Cradle Of Filth, neviem ktorý.

Inak ten klip je take spráávne psycho, toto môžem. Nežerete v kapele náááhodou horory?
Tá zrúcanina je cool, kde to je?

Inak spočiatku sa mi tá skladba zdala nejako zbytočne natiahnutá...potom som zistil, je sa to tam púšťa furt dokola, je to slučka :-)
Zaznamenané

Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #3 kedy: 25. Január , 2007, 16:57:46 »

Sekvencie s kapelou su tocene v opustenej tovarni v Seredi a sekvencie s hercami su tocene v byvalom /tiez uz opustenom / bitunku v Seredi.Tocilo sa to v noci.....a ist o polnoci do tej miestnosti,kde sa zabijali zvierata.....dost divny pocit....ale tam sme netocili.
Zaznamenané

Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #4 kedy: 25. Január , 2007, 17:02:39 »

Inak...ten nápis VOODOO ste na tú stenu naozaj napísali??
Zaznamenané

Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #5 kedy: 25. Január , 2007, 17:09:29 »

Ano.Je to kecup,potravinarske farbivo a este nieco co tam dali filmari.Ale vsetko sme si po sebe aj umyli. Popiskujem si
Zaznamenané

rudy
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 25. Január , 2007, 17:32:31 »

V tom klipe vypadate ako 5 Eminemov. Ja som čert..
Zaznamenané
ujo jolana
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #7 kedy: 25. Január , 2007, 17:55:17 »

V tom klipe vypadate ako 5 Eminemov. Ja som čert..
  ha ha ha hlaska dna  ha ha ha
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #8 kedy: 26. Január , 2007, 08:45:10 »

fajny klip, fajna hudba :)  Na zdravie!
Zaznamenané
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #9 kedy: 26. Január , 2007, 09:37:24 »

Ano.Je to kecup,potravinarske farbivo a este nieco co tam dali filmari.Ale vsetko sme si po sebe aj umyli. Popiskujem si

Kua, som sa tešil, že ste to tam nechali Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #10 kedy: 26. Január , 2007, 12:00:23 »

pozrel som klip,je celkom fajn..ale hudba je lepsia :)..takuto ja mozem..
Zaznamenané
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #11 kedy: 26. Január , 2007, 12:52:14 »

Ahojte!Chcel by som upozornit na novu podobu nasej stranky  www.metropolis-rock.sk   Je tam k videniu nas novy klip  v novinkach,alebo v sekcii multimedia.
Dobrá muzika Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #12 kedy: 01. Február , 2007, 08:18:38 »

pozrel som si video...


co sa tyka videa - velmi slusne, uveritelne

co sa tyka hudby - bezkonkurencna spica svojho zanru na Slovensku, mozno i v Cechach

avsak - nahraval bicie vobec zivy bubenik ? zneju velmi monotonne az uhladene a jedno velke PRECO :) - preco (teda ak to hral nebodaj clovek) konecne uz aj niekedy neotvori hihatku a trochu sa do toho neoprie? nejaku kreativitu co sa tyka brejkov viem ozeliet, ale ked sa brzdi energia, ktora sa vyslovene derie z tejto skladby von, to zamrzi. perfekty zvuk bicich to uz potom nevyzehli. tiez by sa mi pacila aplikacia nejakych overdrivov na spev a trochu viac sa este pustit z retaze :-)

moj celkovy dojem - som ohromeny - muzika ako taka ma svoju tvar - nieco medzi nu metalom a melodickým heavy speedom, pre mna netradicna kombinacia (neoblubujem velmi ani jedno ani druhe, ale respekt :-))

toto by som si rozhodne dal v lete na nejakom festaku - s poriadnym zvukom a svetlami by to bol narez... 
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #13 kedy: 01. Február , 2007, 11:37:40 »

Dakujem za nazory!Je to cele zivy bubenik-Vola sa Marek Susla,ale.....co sa tyka bicich /aj dopr.gitar a basy/ davame doraz na groove.Ja tomu hovorim "RAMMSTEIN SYSTEM" cize 4 ludia hraju spolu presne to iste a "z davu" sa pritom vybocuje co najmenej /co najmenej breakov,prechodov na base atd.proste to musi slapat,ako stroj-na CD.Na koncerte je toho viac nez dost - tam na tuto "disciplinu" obcas zabudneme Ja som čert..

Bicie su nahravane tak,ze v konecnom zvuku je minimum overheadov /niekde su zamutovane/ a vsetko /vratane kazdej cinely/ ma svoj mikrofon a GATE kvoli minimu presluchov a tym padom lepsej mixazi.Najvacsi problem je v tomto smere HH nalezena do mikrofonov na SD.Niekolko krat som musel pouzit aj sound replacer.Prechody su prestrihane /tam kde nehraju je cast stopy zmazana/Tento postup nepristane kazdej muzike,ale myslim,ze tu je na mieste.Dalej bicie su VELMI PRISNE nahravane na click,pretoze v nasej muzike je velmi vela elektroniky a synchron na MIDI nepusti Nezahrávaj sa Za tymto ucelom su bicie aj v pripade potreby editovane.Cize v konecnom dosleku su "strojovo presne" aj ked ja viem o istych miestach,ale tie si necham pre seba ha ha ha
Zaznamenané

yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #14 kedy: 01. Február , 2007, 12:00:56 »

hra s klikom bohuzial ale prinasa tento syndrom "setrenia sa" podriadenia sa rytmu. bubenik potom znie ako by zaspaval -  a ti menej isti sami sebou, potom pouzivaju len basic techniku - ok, u vas to je teda zamer, co sa urcite podarilo dosiahnut, avsak hudbe takéto bariéry (podla mojho subjektivneho nazoru) nesvedcia. citit z toho uz take zbytocne "podriadenie sa" technologiam, nasim sluhom

paradoxne, prave teraz ta skladba (podla mna) nema groove, tempo proste nežije, zaspava - sputava ho metronom a prilisne sustredenie.

ale kolko ludi tolko chuti, uvedomujem si to
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
Strán: [1] 2 3 ... 33 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.071 sekund, 22 otázok.