Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
01. Júl , 2024, 18:09:06
Strán: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 33 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: METROPOLIS  (Prečítané 109597 krát)
0 užívateľov a 6 Hostí prehliada túto tému.
gm_viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683



« Odpoveď #390 kedy: 27. Apríl , 2010, 18:37:21 »

presne to som si aj ja vsimol...ze dolezitejsie je ci je dobry kopak jak samotny obsah toho co si nahral :)
co sa tyka webu, dajme tomu - metropolis stranka ma pekne intro, samotny web uz sa mi az tak nepaci co sa tyka grafiky (cisto vec vkusu), ale je tam vsetko co treba, ucel to splna, takze nie je o com...randal group - tam sa mi grafika paci, ked sa prida casom viacej obsahu tak to bude super
ale kazdopadne, jimi, nad tym non-flash pouvazuj, aj ja robim teraz vela webov, a vzdy riesim aj neflashovu verziu

a drzim palce s tou randal group  Na zdravie!
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #391 kedy: 27. Apríl , 2010, 18:38:28 »

To vsetko na mna myslis?  Som frajer Lebo ja Musicmana chvalim kade chodim... ked sa uz tu rozbehla diskusia na temu toho webu, tak som prispel nazorom + co by som aspon vylepsil. Ked je nieco dobre napisem, ked je nieco zle napisem... podla mna  Bacha na vec kamo!

Scestny mi skor pride tuto Jimiho nazor, ze aby clovek posudil ci je hudba dobra, tak musi byt Satriani, aby posudil ci je dobry design, tak musi byt Picasso, aby posudil pouzitelnost webu, tak musi byt Nielsen. Aby som posudil, ze J&T likviduje Tatry, tak musim byt premier SR. A tak podobne...  Na zdravie!

PS: http://www.thelostworld.nfo.sk/ - toto som robil s kamaratom pred 10 rokmi. Flash. Nepouzivam to 10 rokov  Zdravíčko


Citas vobec moje prispevky, ked na ne reagujes?Kazdy ma pravo vyjadrit sa paci/nepaci......kupim si/nekupim si....je to cele hlavne pre beznych ludi, ale tu citam, ze kto uz kedy take veci robil....tak sem s tym!Vies.....ono ten rozdiel spoznas rychlo....ak sa nieco nepaci cloveku, ktory vie o com to je, tak to nikdy takymto sposobom nezhodi....nech uz to je hudba, web, image....a tak velmi rychlo vyselektujes co je uprimny nazor, co mindrak a co falosny nazor.Nikdy by ma nenapadlo napisat na nejakeho gitaristu, ze hra na hovno a ze v jeho veku ja uz som hral Malmsteena alebo pod.......pretoze viem o com to je a nikdy by ma ani nenapadlo ho zhodit na ukor vlastneho vyzdvyhnutia sa.Takze preto niektore nazory beriem a niektore nie.Ale stale som tu nevidel tie Vase stredoskolske prace.
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #392 kedy: 27. Apríl , 2010, 18:45:13 »

Citas vobec moje prispevky, ked na ne reagujes?Kazdy ma pravo vyjadrit sa paci/nepaci......kupim si/nekupim si....je to cele hlavne pre beznych ludi, ale tu citam, ze kto uz kedy take veci robil....tak sem s tym!

Odpovedas na moj prispevok pre Roba... to si asi prehliadol.

Ale stale som tu nevidel tie Vase stredoskolske prace.

V tom prispevku, na ktory si reagoval som dal web z roku 2000. To si asi prehliadol.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
MMM
Hosť
« Odpoveď #393 kedy: 27. Apríl , 2010, 18:48:07 »

Ked vsetci viete ako, tak Jimimu spravte web a bude, len som zvedavy ci sa bude pacit kazdemu, alebo sa zase budete medzi sebou dotahovat co malo ako byt. Bavím sa skvele
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #394 kedy: 27. Apríl , 2010, 18:51:26 »

Odpovedas na moj prispevok pre Roba... to si asi prehliadol.

V tom prispevku, na ktory si reagoval som dal web z roku 2000. To si asi prehliadol.


01.V tom prispevku sa odvolavas na moje nazory, ktore si evidentne nepochopil a tieto zle zavery si vyvodil neviem z coho....zeby z mojich zle precitanych  prispevkov?

02.Ten link som neprehliadol.Pekna stredoskolska praca... ale nie si jediny co tu nieco podobne napisal.Ak by sa Ti pacil taky web pre Tvoju kapelu...mas po probleme:-)
« Posledná zmena: 27. Apríl , 2010, 18:52:35 od Jimi Cimbala » Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #395 kedy: 27. Apríl , 2010, 18:57:21 »

02.Ten link som neprehliadol.Pekna stredoskolska praca... ale nie si jediny co tu nieco podobne napisal.Ak by sa Ti pacil taky web pre Tvoju kapelu...mas po probleme:-)

V tom case som uz dlhsie nebol na skole, ale som budoval svoju zavratnu karieru v Bratyslave.

Dajme si  Na zdravie! a este jedno  Na zdravie! a ukludnime sa. Ja v tom nevidim problem tiez. Ten design je obstarozny, ale ked sa tebe paci, tak to je hlavne. Ja som vo svojom prvom prispevku akurat narazal na to, ze by nebolo zle mat aj nonflash menu. Ten zvysok hysterie, co sa tu odohral, za to vsetko moze zly Kaolko, co ma tu skaredu captavu Caparisonku.  Ja som čert.. A este jedno dajme  Na zdravie!
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
MMM
Hosť
« Odpoveď #396 kedy: 27. Apríl , 2010, 19:00:46 »

Ak niekto chce vediet, co je nove, kde hraju, aku maju novu skladbu, ci CD, pozret nejaku foto tak je to uplne fajn a viac myslim ani netreba, stranka je ok, ln niekomu sa nieco nepaci a pritom ide len o pojebanu stranku ktora ma infomovat a robite z toho tragediu ako keby islo o spracovanie kokotin v PC hre, kde je to to najpodstatnejsie. ?§!.
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #397 kedy: 27. Apríl , 2010, 19:02:14 »

V tom case som uz dlhsie nebol na skole, ale som budoval svoju zavratnu karieru v Bratyslave.

Dajme si  Na zdravie! a este jedno  Na zdravie! a ukludnime sa. Ja v tom nevidim problem tiez. Ten design je obstarozny, ale ked sa tebe paci, tak to je hlavne. Ja som vo svojom prvom prispevku akurat narazal na to, ze by nebolo zle mat aj nonflash menu. Ten zvysok hysterie, co sa tu odohral, za to vsetko moze zly Kaolko, co ma tu skaredu captavu Caparisonku.  Ja som čert.. A este jedno dajme  Na zdravie!


Hysteria?Neblazni:-)Zas to netreba cele precenovat:-))A mas pravdu....idem si vybrat z chladnicky.Dobry napad:-)))) Na zdravie!
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4301


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #398 kedy: 27. Apríl , 2010, 19:05:06 »

A este jedno dajme  Na zdravie!

Tak tak. Ja som sa zbavil uz toho hriesneho Tele. Nechcem take vesla primitivne. Bavím sa skvele  Na zdravie!
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #399 kedy: 27. Apríl , 2010, 19:19:01 »

Tak tak. Ja som sa zbavil uz toho hriesneho Tele. Nechcem take vesla primitivne. Bavím sa skvele  Na zdravie!

Ale je to postup, lebo pred nim si predal nejaky plesnivy 30-rocny Gibson Custom, cim si Squier dal na rovnaky piedestal. A teraz vyskusaj pravy Fender Telecaster  Ja som čert.. , lebo ... a dajme este  Na zdravie! a teraz prichadza cas na vecernu sklenicku Tokaja.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #400 kedy: 27. Apríl , 2010, 21:56:23 »

ja som dychtivo ocakaval spustenie novej stranky, ked ju pustali von.. v prvom momente som si povedal super, vyzera to pekne..spravne uchylna techno tema. dava tusit, ze na novom CD bude vela elektorniky. dizajnovo to zrejme bude tiez korespondovat s obalom CD, cize cakam, ze obal bude pekny, fosforeskujuco zeleny, ked nie, tak ma cele randall group po chlebe..

jedina smola tej stranky je, ze dnes je moda blogov, facebookov a myspacov. nejaky plugin na galeriu obrazkov by nebol zly, otvorenie obrazku na novej karte v malom rozliseni mi nepride ako dvakrat stastne riesenie. jednak je to otravne, neda sa plynulo preklikavat obrazkami a treba zatvarat novootvorenu kartu v prehliadaci a este je to tak male, ze sa ten obrazok neda pouzit pri masturbovani, nieto ako wallpaper (jj viem, oficialne wallpapery tam niekde mate..)
Zaznamenané
myso
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 634



« Odpoveď #401 kedy: 27. Apríl , 2010, 22:11:42 »

budgety na nahratie su male, jebu de facto na Teba a nespravia pre Tvoju propagaciu takmer nic a delis s nimi zisk.
Ale to nie je nahodou len princip tychto "malych" pobociek v nevyznamnych krajinach? Viem o kapelach v UK, ktorym labely hradili vela koncertov a podobne, aby ich spropagovali.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4301


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #402 kedy: 28. Apríl , 2010, 07:00:52 »

Ale je to postup, lebo pred nim si predal nejaky plesnivy 30-rocny Gibson Custom, cim si Squier dal na rovnaky piedestal.

Zaujimavo dedukujes. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
yeah
Hosť
« Odpoveď #403 kedy: 28. Apríl , 2010, 07:32:06 »

Kraasne sa tu da zasmiat na niektorych hned z rana  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #404 kedy: 28. Apríl , 2010, 09:10:50 »

K stranke ....sama o sebe (kebyze neviem, ze to je stranka Metropolisu a nie je na nej ziadny text) sa mi skor paci, i ked posobi na mna trochu lacnym dojmom. Akonahle beriem do uvahy, ze to je stranka Metropolisu tak sa ten lacny dojem prehlbuje. Jednoducho k TOP kapele (teda predpokladam, ze tak sa vnimate vy a vacsina dalsich ludi ako napr. aj ja) by mala ist podla mna TOP stranka. Cize bud seba podcenujete ako kapelu, ked vam takato stranka staci (alebo jednoducho stranke nepripisujete az taky vyznam), alebo precenujete stranku.  Je to frajer


realny termin vydania vidime tesne pred prazdninami - co je strategicky vzate velmi zly termin a tak uvazujeme az o Septembri.Dalsou zmenou je, ze tentokrat
no ja ti neviem ...v lete budete hrat zrejme vela festivalov, tak podla mna by sa skor hodilo mat CD ready pre pripadnych zaujemcov. Alebo aspon to EP.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 33 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.045 sekund, 22 otázok.