Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
01. Júl , 2024, 19:13:11
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 33 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: METROPOLIS  (Prečítané 109720 krát)
0 užívateľov a 12 Hostí prehliada túto tému.
yeah
Hosť
« Odpoveď #135 kedy: 12. Apríl , 2008, 17:21:27 »

No, takže nečítal som celú diskusiu, nejaké prvé strany (celkom ma pobavil ten poblúznený bľabot o komercii  Bavím sa skvele ) , ale vyjadrím svoj názor.

Ja osobne som veľký fanúšik Metropolisu a kašlem na to, že sú to "obyčajný" chlapci zo Serede/Nitry, neriadim sa mottom "doma nie je nikto prorokom". Už keď som v začiatkoch videl Fly na musicboxe sa mi to zapáčilo a bol som nadšený, že si také niečo na Slovensku kapela dovolila. Navštívil som dokopy už 3 koncerty (na to, že som z východu, kde nekoncertujú často je to fajn) a dal som si námahu kúpiť si albumy.

Aby som nebľabotal len tak do vetra, tak - čo sa týka hudby, menší nedostatok vidím v (niektorých) textoch. Osobne som na ne ale dosť náročný a neuspokojí ma hocičo :) Produkcia, či už kreativita, alebo výsledný sound je na viac ako slušnej úrovni, takisto zvládanie nástrojov jednotlivých členov. Dosť túto kapelku sledujem priebežne a teší ma, že pomaly ale isto napreduje, či už hudobne, alebo komerčne.

Nehovorím, že som z nich posratý, ale jednoznačne sú radení do mojich top interpetov, ktorých si rád vypočujem a že ich počúvam toľko, že sa ani nedá povedať čo vlastne počúvam je to úspech :) Len toľko som chcel, dúfam, že to bolo konštruktívne  Bravooo
« Posledná zmena: 12. Apríl , 2008, 17:23:14 od Pablo Woozy » Zaznamenané
ydur
Hosť
« Odpoveď #136 kedy: 12. Apríl , 2008, 18:44:53 »

Ja so bol v stredu v Puchove. Metropolis hral v ramci  "Desmod Kyvadlo Tour". Odohrali 4-5 skladieb ale nebol to "zažitok". Zvuk v hale bol otrasny,takže vobec nebolo počut,čo Jimmi a druhy gitarista hrá. Len bicie a basa. A za tym daka "zvukova gula". Škoda.
Zaznamenané
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #137 kedy: 12. Apríl , 2008, 18:48:03 »

Ja so bol v stredu v Puchove. Metropolis hral v ramci  "Desmod Kyvadlo Tour". Odohrali 4-5 skladieb ale nebol to "zažitok". Zvuk v hale bol otrasny,takže vobec nebolo počut,čo Jimmi a druhy gitarista hrá. Len bicie a basa. A za tym daka "zvukova gula". Škoda.
No tak som nemal ani citat... :)
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #138 kedy: 12. Apríl , 2008, 18:57:31 »

mozno je to aj halou...v KE a PP sa mi zdal zvuk celkom ok  Žmurk

http://www.musicreport.sk/koncert-desmod-chinaski-metropolis-kosice-2008/ je tam aj ukazka  Žmurk

rudy: tych skladieb bolo isto viac :)
Zaznamenané
ydur
Hosť
« Odpoveď #139 kedy: 12. Apríl , 2008, 19:00:19 »

mozno je to aj halou...v KE a PP sa mi zdal zvuk celkom ok  Žmurk



rudy: tych skladieb bolo isto viac :)
No,nezda sa mi. Šak Jimmi možno napiše kolko hrali.
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #140 kedy: 12. Apríl , 2008, 19:44:23 »

"obyčajný" chlapci zo Serede/Nitry,

Este si to dal aj do uvodzoviek  Popiskujem si  Je to frajer

neriadim sa mottom "doma nie je nikto prorokom". Už keď som v začiatkoch videl Fly na musicboxe sa mi to zapáčilo a bol som nadšený, že si také niečo na Slovensku kapela dovolila. Navštívil som dokopy už 3 koncerty (na to, že som z východu, kde nekoncertujú často je to fajn) a dal som si námahu kúpiť si albumy.

Inak aj ja som ich zaregistroval cez "Fly". Dobra pesnicka, ani som najprv nevedel, ze je to slovenska produkcia...
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #141 kedy: 12. Apríl , 2008, 21:04:37 »

No, takže nečítal som celú diskusiu, nejaké prvé strany (celkom ma pobavil ten poblúznený bľabot o komercii  Bavím sa skvele ) , ale vyjadrím svoj názor.

Ja osobne som veľký fanúšik Metropolisu a kašlem na to, že sú to "obyčajný" chlapci zo Serede/Nitry, neriadim sa mottom "doma nie je nikto prorokom". Už keď som v začiatkoch videl Fly na musicboxe sa mi to zapáčilo a bol som nadšený, že si také niečo na Slovensku kapela dovolila. Navštívil som dokopy už 3 koncerty (na to, že som z východu, kde nekoncertujú často je to fajn) a dal som si námahu kúpiť si albumy.

Aby som nebľabotal len tak do vetra, tak - čo sa týka hudby, menší nedostatok vidím v (niektorých) textoch. Osobne som na ne ale dosť náročný a neuspokojí ma hocičo :) Produkcia, či už kreativita, alebo výsledný sound je na viac ako slušnej úrovni, takisto zvládanie nástrojov jednotlivých členov. Dosť túto kapelku sledujem priebežne a teší ma, že pomaly ale isto napreduje, či už hudobne, alebo komerčne.

Nehovorím, že som z nich posratý, ale jednoznačne sú radení do mojich top interpetov, ktorých si rád vypočujem a že ich počúvam toľko, že sa ani nedá povedať čo vlastne počúvam je to úspech :) Len toľko som chcel, dúfam, že to bolo konštruktívne  Bravooo

Dakujem!Tento prispevok ozaj potesil.Je vidno, ze METROPOLIS a myslim, ze aj hudbu vseobecne nevnimas povrchne.
Zaznamenané

Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #142 kedy: 12. Apríl , 2008, 21:06:53 »

No,nezda sa mi. Šak Jimmi možno napiše kolko hrali.

01.Intro
02.Turn it on
03.No more, no fear
04.Mlyny
05.Zijeme si tu spolu (svine)
06.Fly
07.Mojamamasamafasa
08.Ruka do ohna

Z Puchova budeme mat aj video.Tak prihodim.
« Posledná zmena: 12. Apríl , 2008, 21:07:49 od Jimi Cimbala » Zaznamenané

ydur
Hosť
« Odpoveď #143 kedy: 12. Apríl , 2008, 21:20:03 »

01.Intro
02.Turn it on
03.No more, no fear
04.Mlyny
05.Zijeme si tu spolu (svine)
06.Fly
07.Mojamamasamafasa
08.Ruka do ohna

Z Puchova budeme mat aj video.Tak prihodim.
Tak asi je to tak. Mne sa to zdalo strašne kratke.  Skladba "Mojamama............ sa mi nepačila./ a tiež sa mi nepačilo,že spevak stale vykrikoval: " Ruky,ruky hore"- šak nedržal ani pištol. Bavím sa skvele/.  No a potom to iste vykrikoval Kuly, až sa mi miestami zdalo,že som na nakej kowbojke. Bavím sa skvele
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #144 kedy: 12. Apríl , 2008, 21:24:48 »

Tak asi je to tak. Mne sa to zdalo strašne kratke.  Skladba "Mojamama............ sa mi nepačila./ a tiež sa mi nepačilo,že spevak stale vykrikoval: " Ruky,ruky hore"- šak nedržal ani pištol. Bavím sa skvele/.  No a potom to iste vykrikoval Kuly, až sa mi miestami zdalo,že som na nakej kowbojke. Bavím sa skvele

mozno tam bol taky napicu zvuk ze si ani nerozoznal ze skoncila skladba a dve si ratal za jednu  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
ydur
Hosť
« Odpoveď #145 kedy: 12. Apríl , 2008, 21:36:26 »

mozno tam bol taky napicu zvuk ze si ani nerozoznal ze skoncila skladba a dve si ratal za jednu  Bavím sa skvele
To nie,skladby som nepočital,ale fakt sa mi to zdalo kratke.Ešte aj decka sa čudovali a pytali sa,prečo tak krátko hrali. A o tom zvuku: Chinaski mali "zretelnejšie" gitary/aj ked samozrejme je to iny štyl hudby/ a Desmod zas detto ako Metropolis. Takže problem nebol asi len "v hale".
« Posledná zmena: 12. Apríl , 2008, 21:56:23 od ydur » Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #146 kedy: 13. Apríl , 2008, 10:03:48 »

rudy: mozno uz len starnes a zacinas rockovu muziku vnimat ako strasny ramus  :)
Zaznamenané
ydur
Hosť
« Odpoveď #147 kedy: 13. Apríl , 2008, 10:12:35 »

rudy: mozno uz len starnes a zacinas rockovu muziku vnimat ako strasny ramus  :)
Kua,to ma nenapadlo. Ale,možné to je.  Smútim A čo mam s tym robit/ s tym starnutim/ ? Porad! :)
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #148 kedy: 13. Apríl , 2008, 10:13:50 »

Kua,to ma nenapadlo. Ale,možné to je.  Smútim A čo mam s tym robit/ s tym starnutim/ ? Porad! :)

daj si vymenit krv. dugo bude darca  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #149 kedy: 13. Apríl , 2008, 10:15:19 »

Kua,to ma nenapadlo. Ale,možné to je.  Smútim A čo mam s tym robit/ s tym starnutim/ ? Porad! :)
je to nezvratny proces...smola  Na zdravie!

 Bavím sa skvele ha ha ha
Zaznamenané
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 33 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.046 sekund, 23 otázok.