Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
01. Júl , 2024, 18:35:15
Strán: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 33 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: METROPOLIS  (Prečítané 109637 krát)
0 užívateľov a 8 Hostí prehliada túto tému.
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #210 kedy: 03. September , 2008, 10:30:54 »

Jo, donesiem a poskúšate.. Na zdravie!
Zaznamenané
majso
stály hosť
*****
Príspevkov: 1133



« Odpoveď #211 kedy: 08. September , 2008, 17:41:50 »

na šariši bol zvuk blé  Je mi do plaču
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #212 kedy: 30. November , 2008, 16:30:00 »

http://www.aktuality.sk/koktejl/bulvar/video-metropolis-a-jeho-upirsky-videoklip
Rock-metal.
« Posledná zmena: 30. November , 2008, 16:33:25 od udry » Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #213 kedy: 30. November , 2008, 16:52:34 »


ta pesnicka mi pripada taka ista ako tie Mlyny,len v zelenom :)..ale inak taky styl sa mi paci,akurat by som tam supol nejake trosku rychlejsie solo,ked uz tam ma nejake byt  Na zdravie!
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
gm_viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683



« Odpoveď #214 kedy: 30. November , 2008, 17:01:16 »

maju tam dost preklepov
Citácia
Skladbu Ruka do ohňa si fanúšikovia nájdu na pripravovanom albume Hazard
ruka do ohna je tusim na voodoo  Popiskujem si
ci na novy album sa chysta nejaka jej ina verzia?
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #215 kedy: 30. November , 2008, 17:05:27 »


Ak chces riesit styl kapely, tak si klikni aspon a myspace.Inak sa moze stat nieco podobne, akoby napr. niekto
skatulkoval Limp Bizkit podla Behind blue eyes.Asi to nebude folkova kapela Popiskujem si Ale skatulky celkovo su mi sumafuk. Na zdravie!
Zaznamenané

Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #216 kedy: 30. November , 2008, 17:07:20 »

ta pesnicka mi pripada taka ista ako tie Mlyny,len v zelenom :)..ale inak taky styl sa mi paci,akurat by som tam supol nejake trosku rychlejsie solo,ked uz tam ma nejake byt  Na zdravie!


Rychlejsie solo som sem nedal ucelovo, pretoze som tu pouzil taky postup, ze to solo je vlastne pustene odzadu
a to pri vela tonoch neznie pekne.
Zaznamenané

Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #217 kedy: 30. November , 2008, 17:08:23 »

maju tam dost preklepovruka do ohna je tusim na voodoo  Popiskujem si
ci na novy album sa chysta nejaka jej ina verzia?

Mas pravdu Viktor.Asi zauradoval novinarsky skriatok.
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #218 kedy: 30. November , 2008, 17:13:30 »

Ak chces riesit styl kapely, tak si klikni aspon a myspace.Inak sa moze stat nieco podobne, akoby napr. niekto
skatulkoval Limp Bizkit podla Behind blue eyes.Asi to nebude folkova kapela Popiskujem si Ale skatulky celkovo su mi sumafuk. Na zdravie!
Ja nie,autor članku. Ja škatulkovanie neznášam.  / "všetka" hudba je ľudová lebo ju vymyšlaju/tvoria ľud-ia  :)/
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #219 kedy: 30. November , 2008, 17:14:30 »

Ja nie,autor članku. Ja škatulkovanie neznášam.  / "všetka" hudba je ľudová lebo ju vymyšlaju/tvoria ľud-ia  :)/

ano mas pravdu Na zdravie!
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #220 kedy: 30. November , 2008, 17:35:34 »

To s tymi Mlynmi bude asi pravda. Clovek by podla poslednych "singlov" povedal, ze to je bokovka Desmod.

PS: Na tom Myspace je vsetko galakticky lepsie.

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #221 kedy: 30. November , 2008, 18:10:09 »

To s tymi Mlynmi bude asi pravda. Clovek by podla poslednych "singlov" povedal, ze to je bokovka Desmod.

PS: Na tom Myspace je vsetko galakticky lepsie.



ja ich neviem na myspace najst,je tam nejaky metropolis,ale to nie su oni.dal by si linku? vdaka
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #222 kedy: 30. November , 2008, 18:21:09 »

ja ich neviem na myspace najst,je tam nejaky metropolis,ale to nie su oni.dal by si linku? vdaka

http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewProfile&friendID=317845400
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
yeah
Hosť
« Odpoveď #223 kedy: 30. November , 2008, 21:57:50 »

Alebo ešte lepšie www.myspace.com/xxxmetropolisxxx
ak si teda správne pamatam... k slavikovi som uz na myspace pogratuloval v ramci kapely, cize bolo povedane vsetko...
jo, este aby som nezabudol, dolezity fakt... v Presove som ves videl tusim uz 4-ty krat a ma to stupajucu tendenciu, co je nesmierne dolezite. Keep goin...
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #224 kedy: 30. November , 2008, 23:35:23 »

To s tymi Mlynmi bude asi pravda. Clovek by podla poslednych "singlov" povedal, ze to je bokovka Desmod.

PS: Na tom Myspace je vsetko galakticky lepsie.




my sa netajime tym, ze chceme byt aj radiovo uspesna kapela a podla toho aj vyberame single, ale vezmi si jednoduchu logiku.prvoradym predpokladom na to aby mohla byt skladba na SK uspesna je Slovensky text.Potom je tu faktor ktory mne osobne v mojej aranzerskej a producentskej praci nenormalne pije krv a to je Slovanska melodika / Anglo americka melodika (a samozrejme aranze, frazovanie bla, bla,bla)Proste ak mas skladbu ako napr. nas still waiting (vid myspace) a das do nej SK text, tak sa dogrcas:-) a to iste plati aj naopak.Na slovensky text musi byt aj postaveny aranz a hramonizacia.Dalsi faktor je "gitarovy faktor".aby ich tam bolo dost na to, ze budes pokojne spat, ale aj aby to radiam nepripadalo, ako SLIPKNOT....no a navyse nas spevak spieva tak, ako vie on proste inak spievat nevie.Preto sme aj urobili duet s Kulym, pretoze sa chalanom hlasy podobaju...takze ak si toto vsetko zratas......tazko dostat z toho nieco ine.priznam sa, ze tieto kompromisy su velmi deprimujuce a aj napriek rokom praxe niekolkym vyprodukovanym CD niekolkym desiatkam CD, kde som nahraval a bezmala 1500 koncertom....tomuto stale nerozumiem....a uprimne povedane ani si nerobim nadeje.proste sa to snazime robit najlepsie, ako vieme a nebojime sa obcas aj stupit na tenky lad....ale makame dalej...
Zaznamenané

Strán: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 33 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.049 sekund, 23 otázok.