Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
01. Júl , 2024, 18:29:48
Strán: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 33 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: METROPOLIS  (Prečítané 109626 krát)
0 užívateľov a 11 Hostí prehliada túto tému.
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #255 kedy: 13. December , 2008, 15:23:49 »

preco? ked nie som v situacii, ze potrebujem verbalne komunikovat s okolim, tak mam stuple v usiach...to je niekedy aj 90% casu kedy nespim  ha ha ha

Frajerke to nevadi?
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #256 kedy: 13. December , 2008, 15:24:25 »

Frajerke to nevadi?


pokial ho z nej nevytiahne nie
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #257 kedy: 13. December , 2008, 16:26:23 »

preco? ked nie som v situacii, ze potrebujem verbalne komunikovat s okolim, tak mam stuple v usiach...to je niekedy aj 90% casu kedy nespim  ha ha ha
Inak ja tiez zvyknem nosit stuple celkom casto .......doma, ked sa potrebujem sustredit...alebo v skole na cvikach.  :)
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #258 kedy: 13. December , 2008, 17:56:21 »

V podstate suhlasim s nazormi Pistu 58....este dodam, ze v konecnom dosledku aj tak rozhodne osobna preferencia hudobneho dramaturga v radiu, pretoze su skladby, ktore hrava napr. funko a expres nie, alebo naopak.Presne kriteria dane nie su, a tak vlastne rockova kapela vybera "kompromisne" single ale, moze iba tipovat na com druha strana baziruje a vsade je to ine.Ale co sa tyka pristupu radii k interpretovi na zaklade mojich skusenosti - tak ak vynecham regionalne, tak tak potom vyzdvihujem funko a to z dost zavazneho dovodu.Funko sa totiz, ako dost pocuvane a celoplosne radio neboji z nejakej neznamej kapely a jej pesnicky  urobit HIT - narozdiel od inych, ktori hraju iba hotove hity.
Zaznamenané

dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #259 kedy: 13. December , 2008, 17:58:43 »

Fun ano, ale za predpokladu, ze ju robi taka trojica pracovnikov, ze.......
Zaznamenané

Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #260 kedy: 13. December , 2008, 18:01:52 »

Inak ja tiez zvyknem nosit stuple celkom casto .......doma, ked sa potrebujem sustredit...alebo v skole na cvikach.  :)


Este dam aj k tomuto:-) ja uz vela rokov spavam so stuplami v usiach.Mne totiz staci aj najmensi ruch a hned som hore No hanbím sa..
Zaznamenané

homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #261 kedy: 13. December , 2008, 18:31:00 »

v severnej korei hra iba jedna stanica v radiu :)
tam ale ti ludia ani nevedia, ze tych stanic moze byt aj viac, ako to maju v ostatnom svete Bavím sa skvele
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #262 kedy: 13. December , 2008, 22:24:11 »

Frajerke to nevadi?
vtedy nasatava situacia, ked potrebujem verbalne komunikovat s okolim, takze...ale dobra poznamka Na zdravie!

ostatni: stuple som myslel ako sluchatka..vy ste zrejme mysleli, klasicke protihlukove :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #263 kedy: 16. December , 2008, 11:52:50 »

... tak ak vynecham regionalne, tak tak potom vyzdvihujem funko a to z dost zavazneho dovodu.Funko sa totiz, ako dost pocuvane a celoplosne radio neboji z nejakej neznamej kapely a jej pesnicky  urobit HIT - narozdiel od inych, ktori hraju iba hotove hity.

no neviem... ja mam za to, ze prave FUM radio je radio, ktore hra iba overene veci a do neznamych sa nepusti. ja viem, ze radio FM je statne, takze tazko porovnavat, ale z velkych radii je podla mna prave FM jedine, ktore zaradi aj neznamu slovensku amatersku kapelu a nie jednorazovo. toto na FUN v zivote nehrozi.
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #264 kedy: 16. December , 2008, 19:03:50 »

no neviem... ja mam za to, ze prave FUM radio je radio, ktore hra iba overene veci a do neznamych sa nepusti. ja viem, ze radio FM je statne, takze tazko porovnavat, ale z velkych radii je podla mna prave FM jedine, ktore zaradi aj neznamu slovensku amatersku kapelu a nie jednorazovo. toto na FUN v zivote nehrozi.

Inak prave na FUNku uz dramaturg nemoze zaradit, co sa mu "paci"... ide sa tvrdo podla prieskumov... toto radio je pocuvatelne tak od 7:00 do 10:00, ked prave nehraju hudbu ale je tam hovorene slovo.

Minule sme dumali nad tymto textom v aute, co tym chcel basnik povedat:

Dúfam, že nemáš vážny vzťah
A priateľa čo vraždí...
Dúfam, že nie si z vesmíru
Na návšteve na pár dní....

Dúfam, že nie si ľahká moc
A šlapeš len po schodoch...
Dúfam, že ak nás prichytia
Nás nezabijú oboch.....

Dúfam, že Tvoji rodičia
Ťa vyrobili pre mňa
Nikomu Ťa nepožičiam
Len či mi, či mi budeš verná
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #265 kedy: 16. December , 2008, 19:05:19 »

ten text je vyborny  Na zdravie!
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #266 kedy: 16. December , 2008, 19:07:16 »

ten text sme nedavno pocuvali v radiu v aute... co to bolo... Desmod, ze ? s nepeknym natahovanim slabik hore dole...

neviem, ako ostatne vydavatelstva, ale EMI vraj nedokazu svoju kapelu dostat do FUN, vraj - iba som o tom pocul...
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #267 kedy: 17. December , 2008, 01:22:17 »

Funradio ma ten slogan, ze "este to hit nieje, ale vy ho uz poznate" a vzapati pustia Mira Jarosa. :-)
Sice song je hovadina, ale je to pravda, ze prave oni mu hrali dokola tu pesnicku a tak sa spopularnil.
Vela krat sa spomina, ze slovenska kapela sa s anglictinou nema sancu uchytit. Pozrime si aktualny letny hit I don't know why od nasich Tweensiek. Ich predoslu tvorbu by sme na funku hladali marne Žmurk
Britney Spears tiez zacali hrat az po vydani singlu I'm Slave for You, co je povazovany za prvy "dospelacky" singel po vsetkych tych Lucky skladbach.
Takze radio ma zrejme urcenu akusi latku "kvality" pod ktoru nejdu. I ked sa s ich filtrom nestotoznujem, tak ho viem pochopit.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #268 kedy: 17. December , 2008, 02:25:36 »

ten text sme nedavno pocuvali v radiu v aute... co to bolo... Desmod, ze ? s nepeknym natahovanim slabik hore dole...

neviem, ako ostatne vydavatelstva, ale EMI vraj nedokazu svoju kapelu dostat do FUN, vraj - iba som o tom pocul...

Vy ste tiez v EMI?
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #269 kedy: 17. December , 2008, 10:09:08 »

ano
Zaznamenané
Strán: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 33 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.051 sekund, 23 otázok.